• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Jaaaj...tak na toto ma FB este nenamotal :grinning:
5. mar 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dlho odolavala, ale podlahla som :wink:
5. mar 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pomaly lucim, ideme rovno z roboty na navstevu, tak pekny zvysok vecera a bubli daj si nieco lahke, ok? :sunglasses:
5. mar 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, ten som tu na mk čítala pred pár dňami (v grafoch? :grinning: :grinning: ) a dosť som sa bavila :grinning:
5. mar 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U mna momentalne vyhrava...ked najdem nejaky lepsi, tak poslem, teda pridam :grinning:
Zachvilu uz tiez koncim a mame veceru s kamosmi, tak sa tesim!
5. mar 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz som doma... :grinning: :grinning: :grinning:

bubli to bola zubajda s nami partacka na humusaciny.. ale uz sem nechodi vobec... :frowning2:
ved sme sa aj volali tusim Miss humusačky pametas..? :grinning: :grinning: :grinning:

madeline aj ja sadim a okopavam a dneska mi zhnili maliny... :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tiez som sa na to namotala iba tento tyzden a chybaju mi priatelia aby som mohla rozsirit farmu.. nechcete byt niekto mojou susedkou na farme???? :sweat_smile: mam iba 5 a este 5 potrebujem... :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tym farmam nerozumiem, ale buduci tyzden bude v praci klud, tak mozno to kuknem. Nellie potom ta poziadam o priatelstvo...ved humusacky musia drzat spolu :grinning: :grinning: :grinning:
Zubajda, ktovie, co je s nou?
5. mar 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli ani ja som nerozumela ale velmi rychlo pochopis ked tam nakuknes... :grinning: :grinning:
celkom fajn odregovacka... :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tusim aj Shaar bola pritomna pri tych pametnych debatach... aj ju mam odtial zafixovanu :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by sedelo... :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja vela ''kakam'' ked mam svoje dni :wink:
..mozem sa k vam pridat :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni vitaj v "klube prdavic" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prďošiek :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixi tak dakujem :wink: a rada vitam
5. mar 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyprdené prdošky.. :grinning: :grinning: prdime hlavne do vložky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jake dobre kredo... :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:rolling_eyes:
som sa na vas tesila

:grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shaar... :sunglasses: ako bolo v meste.. ? :wink:
5. mar 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
len tak v skratke - od rana som sa nezastavila, v meste pochodila od pol 11 do pol 3!!!! :angry: dala so segrou kolaciky (3ks), 3x bola pisat kade tade po meste :grinning: :grinning: :grinning: ale priznam sa, ze som nevybavila vsetko, nedalo sa... potom sme isli este do stareho bytu po veci, dali obed u nasich a som hotovaaaaaa, koniec, amen tma. ako sa hovori.
dobru noc :dizzy_face:

ozvem sa neskoooor
5. mar 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
taka som unavena, ze ani spat nemozem.
co porabate?
MM robi palacinky, zaziadalo sa mi "na slano" - s bryndzou, koprom, sunkou, tvarohom... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar a čo si bola taká otrávená, keď si prišla? :confused:
5. mar 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
otravena? asi som zly smajlik pouzila :unamused: to bola len reakcia na to, ze ste sa o prdoch bavili a tak :slight_smile:
5. mar 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej tu sa cely den prdelo :grinning:

Ja potvrdzujem, ako tehotna davam riadne exemplare kedy tedy... A novinka - CHRAPEM!!! Nikdy som toto nemala, jedine ked som sla spat s 3 promile alkoholu v krvi..... Posledne tyzdne sa ale budim dokonca na vlastny chrapot a rano na mna herec gani ze je nevyspaty :grinning: Smola....

Tak tatko siel domov s hercom, ten siel na vychod, dojde zajtra, aj ja som mala ist, ale ta fialova sa bude musiet natriet este raz, takze zajtra dojde tatko a domalujeme.. Stihli sme aj chodbu :wink: Inak som trocha sklamana, nedobrry odtien fialovej sme nakoniec vybrali, dost surova je... Ale nevadi, do obyvacky ju zjemnime bielou :wink:
5. mar 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau vavi :slight_smile: jak surova fialova?? a mozno je to zvyk.
a to budes spat v tom smrade? :frowning2: mala si ist radsej s chlopom, ocko by vymaloval sam, nie, :unamused:

hlasim maly ulovok v sekaci. nechcela som ist, ale musela som predsa ukazat segra, kde maju najfajnovejsie kusky :grinning: tak mame 2 chutne gate na traky (velmi prakticke), velky spaci vak a jedny hraskovozelene dupacky, ktorym som neodolala. a vavi, pre dievcatko mali dnes take paradne kusky, ze som to skoro kupila aj teovi :grinning: aj klobuciky na leto! :dizzy_face:
5. mar 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar neboj budem spat v obyvacke, a vobec to nesmrdi, tie dnesne farby su uz ok.... Ale aj tak este nieje postel poskladana, takze obyvacka to isti......

Kam to ty chodis do sekaca?

A hlavne - na vychode by som odserkala celu sobotu, tu budem uzitocna - tato podava na miesto nabytky a ja mozem cely den sa smochtat a ukladat pindovinky do polic a utierat a umyvat a skladat....
Zajtra by som uz rada poslat vetrovky a zimne topanky do kumbalu na letny spanok, este rozmyslam ze prekvapim herca a prehovorim tatka aby sme skocili do baumaxu a kupili nejaku policu tu do obyvacky, kde je hola stena (co sme fotili) + chcem pozriet novu zaclonu do obyvacky, takze by mi bolo luto kebyze sa odtrepem na vychod a len sa povalujem kade tade.....

Dufam ze si pre Vandu nic nekupovala :sweat_smile:
5. mar 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ńo proste tu fialovu neviem inak opisat, ale nieje uplne podla mojich predstav, zatial :slight_smile:
5. mar 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ten sekac je na puskinovej: ides po mlynskej smerom od Dómu a tesne pred gastrodomom zabocis doprava - seconhand maxx, ci ako sa vola. nie, tentokrat som vanduske nekupovala nic :sweat_smile: ved uz mame zavazok, ze handier mame dost :pensive: len som MUSELA segre ukazat, ake pekne veci tam maju. a dufala som, ze mi nedovoli nic kupit, ale zial, bola makka ako ja... aj tak som ju od detskych veci musela tahat :grinning: :grinning: :grinning:

takze pracovna sobota :slight_smile: len pekne pomaly.
dnes som uz 2.x dostala zdrba od MM, ze co zas riesim - ze mam lezat s nohami hore :sunglasses:

zajtra ma mamka oslavu, narodky. tazko sa kupuje darcek, tak som to nateraz vyriesila knizkou b. filana. nemam ho velmi rada, ale citat sa da :slight_smile: a okrem toho mamka ma od neho dost knih, preto toto riesenie. :sweat_smile:
5. mar 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
najdi na googli tu fialovu :grinning:
ale vzali ste to hopom, ako vidim :grinning: :grinning:

chcela som, aby MM poskladatl postielku, ze sa budem kochat :grinning: ale s vaznou tvarou mi povedal, ze nie, ze to je JEHO robota a on si ju necha na cas, ked budem lezat v porodnici :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikde nikoho? :confused:

Shaar nejdem nic googlit - nechaj sa prekvapkat :wink:

Inak hned ako som napisala prispevok, som do 5 min zalomila a zobudila som asi 5 min pred osmou :grinning: normalne som od unavy na hodku zaspala :wink:

Jooj jake mam labuzo, rozlozila som si v obyvacke gauc - takze mam leticko, v strede lezim, notebook na kolenach, okoo mna ovladace, plazma predo mnou, keksik, mango a jablko v posteli a nikde nikoho :grinning: natrela som si bruch olejom a odfukujem, uz som pichnuta, umyte zubky, jooooj :grinning:
5. mar 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau vavuska,som tu len som docitavala..od vcera som nekakala,lebo som zabudla zobrat moj slavny dufalac,ale citanim konika a jedennim tekvicovych jadierok nakoniec doslo k cinu :grinning: hned som o kilo lahsia :dizzy_face: inac uz som ze plus 15 kg :sunglasses: ziadne jablko do postele daj si nejaky fajne mastny sendvic a dobiehaj ma :grinning:

a nic sa radsej nepytaj ohladom nakupovania,nervi mam,,akoze :wink: ,nic som nekupila,zase bola robota na cely den :unamused:
a potom sme sa s mm samozrejme nachvilu pochytili,ale uz je dobre,sa mi vyhrazal,ze dnes si pichnem sama a ja ze ja nemam problem,ale prd makovy :grinning:
5. mar 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok