• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahojte... :slight_smile: :slight_smile:
nejak prazdno je tu.. :sweat_smile:

dzousephine ma novu fotos... ake tikadla jak harvepino na dôchodku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
ale nie - super foto... :dizzy_face: :dizzy_face:
a som zvedava ako dopadne tento tvoj "zahadny cyklus" :sunglasses:

shaar to aka sranda ze hrat so psom na schovku :grinning: :grinning: :grinning:

pipi co ti pipi aby si kôli kociku plakala?? :grinning: :grinning:

ja som taka prezrata.. dnes sme mali na obed fasirky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: s cibulovym zemiakovym salatom a potom maminka piekla pernik a ja nenazrata som zozrala hadam 6 kuskov a tak sa jej super zdvihol ze ledva nan hubu otvorim.. a aj cokoladkou ho poliala :dizzy_face: :dizzy_face: MM siel hrat fotbal ja som si pozrela pekny filmik a teraz idem chvilku posurfit... :sunglasses:
6. mar 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pomooc :slight_smile:

Som hotova, jak keby ma niekto zbil :grinning:

Ani uz nevladzem dopratat..... Ale tak domalovana polovicva bytu, aj sme boli s tatkom v baumaxe police do obyvacky kupit, aj kopec prkotin tatko spraivl, co herec a uz rok vyhraza ze da do kopy (dotiahnut skrutky na vypinaci, namonvovat vesiacik na kluce, spravit policu v skirni atd...) Nakoniec sme namalovali v spalni aj strop (povodne len steny mali byt), vyzera to dobre - teda biela kava je strop a vsetky steny okrem jednej, ktora je fialova, nakoniec je to ok, len ostali trochu flaky po stetci, sme to 3x premaluvavali a aj tak... No nevadi, kupim tam nejaky pekny obraz :grinning: ale chodba je super, takze sa tesime... Akurat este ostala spinava kupelka a treba obliect periny a dat veci naspat na police v spalni - ale aj zajtra je den, no nie?

Inak sranda - volala som na vychod ze co robia, tak ze maluju :grinning: :´-D herec sa tomu nevyhol :slight_smile:

Joj hrozne ma bolia krize a kolena a ruky, fakticky mam dost :slight_smile: zajtra budem mat isto svalovicu :grinning:

Shaar ja sa zajtra chystam na poludstenie, teda ked bude vana v stave, ze si tam budem moct lahnut.....

Nell kolacik mnam, mne rano tatko doniesol na ranajky makovo-visnovy zavin, bol uzasny :slight_smile: tam na sidlisku ma jedna mini pekarnicka akoze "podnikovu predajnu" a take kolace tam pecu ze dovi dopo, fakt, ako od stakej :slight_smile:

Co mate vecer v plane?
6. mar 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzouik pekna foto a kokso co to ten tvoj cyklus nacvicuje - ale tak ked mas snehobiele testy na tolko vela DPO, tak neviem neviem.... V kazdom pripade made uz zacala tehu vlnu, tak by som sa hrozne tesila kebyze si pokracovatelka :wink:
6. mar 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi tak som zvedava ake budes mat dojmy zo Sace, daj potom vediet :wink:
A co kociar? Vybrali sme? :wink:
6. mar 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kokso uz asi 3 dni za sebou to funguje tak, ze konecne sa sem dotrepem, napisem prispevok a nejak sa vsetky odmlcite :rolling_eyes: asi to zacnem brat osobne alebo co :grinning:
6. mar 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,rozhodnuteee :slight_smile: teutonia alebo jane :grinning: co znamena,ze bude ten, ktory mi vedia dodat do styroch tyzdnov...emaili rozposlane,cakam na odpoved :wink: :wink:

mna si troska motivovala, dali sme sa s mm do pratania paksamentov co sme mali po krabiciach, my sme prerabali dcember/januar :wink: ..este furt nieje secko, ale je to na dobrej ceste..zajtra sa pokracuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra mam toho tolko na plane, bojim sa ze nieco zabudnem,idem si to radsej napisat :grinning:

aa objednala som baldachyn, hniezdo, plachtu a volanik pod matrac :slight_smile: aa idem pokracovat :dizzy_face:

idem kuk panelak aa objednavat :slight_smile:
7. mar 2010 o 01:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko :slight_smile:

Nedelnajsia treska je v brusku a uz sme vyvaleni pred telkou :wink:

Co obedujeme? Ja konecne spraivm tu brokolicovu kremovu.....
7. mar 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bre rano :slight_smile: my sme dojedali studene misy zo vcera, samozrejme s cesnakovymi hriankami a MM este tlaci palacinky :slight_smile: noci byvaju krute, uz chodim na wc 3-4x :frowning2: za 8 hodin.
a dnes v noci ma zacalo stipat brusko na jednej strane, skumala som tam kozku, upodozrievam sa, ze sa mi robia strie :cry: este sice nevidno dokaz, ale cosi sa tam crta :frowning2:

pipi, sa mi paci, ako si napisala, ze "rozhodnute" a hned za tym x alebo y :grinning: :grinning: :grinning: ale tak hlavne ze si v uzsom vybere :slight_smile:
vavi, ja som vcera zalomila a spala pri tv asi od deviatej a potom len presun do postele... mala som dost, fakt.

ozaj, bola som vcera v novej nemocke, stretla sa s dr. rosakovou, takaaaa zlataaa, spravila mi uzv, povedala, ze teo je dost baculaty (1800-1900g) :unamused: a ze mam nahradit cukor ovocim (ach jaj, uz je dost neskoro), ale ked som sa spytala, ze ci to je tym, co som jedla (sladkosti), tak mi to nepotrvdila :wink: spravila aj prietoky, pochvalila aj vodu aj placentu aj polohu a ukazat sa mam o 3 tyzdne :slight_smile: ze ma berieeeee :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. mar 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar super, skvela sprava :slight_smile:

Takze v podstate si vybavena :wink: a co ste este pokecali? Nieco ohladom porodu?
A co si to mala vcera za zurku? :slight_smile:
7. mar 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mamka oslavovala narodky :slight_smile:
o porode nic, bolo to len tak narychlo, nemala vela casu :unamused:
akurat som jej povedala, ze MM mal 4600g porodnu vahu, tak sa potom na zaver spytala, ze kolko mam cm - myslim, ze berie do uvahy aj to, ze ho nevytlacim, ked bude rast tak ako doteraz :frowning2:
7. mar 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar no ja sa spolieham na to ze mi to pojde ako mojej mamke so mnou - nieco cez 3 kilecka a za 3 hodky som bola von :grinning:
Lebo herec siel von v 7 mesiaci a vraj mal cez 3 kila! A vsetci jeho surodenci sli vyse 4 kilovy ......

No a co si kupila mamke nakoniec? :slight_smile:
7. mar 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:dizzy_face: joj hadam ti to pojde ako po masle :slight_smile: cele tehu mas pozitivne myslienky, tak sa to musi odrazit! :wink:

mamke som kupila knizku, filana, bratislavske krutosti. tesila sa :grinning:

no a menim si naspat TP, pretoze porodnica mi povedala, ze morfo 20tt uz nie je taky spolahlivy na urcenie TP ako tie uzv predtym, v prvom trimestri. a tie isli ako hodinky, presne podla ovulacie a vsetkych tabuliek. tak merala mikulka. takze sa vraciam spat na 9.5. a hotovo :grinning: tejto porodnicke verim aj preto, lebo to suhlasi s mojou teoriou :wink: :grinning: :grinning:
7. mar 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
porodnica = porodnicka :grinning:
7. mar 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi :grinning: :grinning: ty ešte v korunách? Ts :grinning:

taká oneskorená reakcia z mojej strany, lebo som včera napísala príspevok a odkväcla :grinning: .... ja sa zatiaľ chystám na MUDr. Dosedlu :grinning: tak snáď ma prijme.... a tvrdnutie prešlo, magnesii lactici pomohlo :grinning: Bola som na kontrole, tak kŕčok je ok, len musím ležať, lebo vraj ho mám uložený centrálne :astonished: čo teda netuším, čo znamená (teda viem, že je v strede, ale čo to znamená....) keď ja som taká ťapa... ja sa neviem vypytovať lekárky, že "a co s tím hodláte dělat?" :grinning: proste povie ležať, tak ok... a potom hľadám na nete info a nikdy nič nenájdem.... :rolling_eyes: :grinning:
7. mar 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar tak ved v podstate je to jedno, TP je aj tak len orientacny...
Zober si mna - ovulka bola presne na 14DC a aj tak je Vanda od zaciatku 5 az 7 dni dopredu :wink:

Flam , Dosedla ma aj FB profil, kebyze si este nemala tu cest a si zvedava ako vyzera :grinning: draheho sesternica ma u neho termin cca o tyzden, velmi si ho pochvaluje, akurat ze je podla jej slov "az prilis mlady" :grinning:
Tak ved polezis si, aj tak je vonku kosa, aspon ti nepride luto ze si vymakla pekne pocasie :wink:
7. mar 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave :grinning: bola som uňho na morfo ultrazvuk :grinning: Hej, je mladý :grinning:, ale čítam naňho len chvály... a aj moja spolužiačka z výšky uňho cca pred troma týždňami rodila a pochvaľuje si, tak sa plánujem k nemu "prikmotrať" :grinning: Na ten ultrazvuk v 30tt už ani neuvažujem o Dankovčíkovi :zipper_mouth: pôjdem rovno k Dosedlovi a opýtam sa ho, či ma odrodí :grinning:
7. mar 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam tak potom super :slight_smile:
Mikulova si robi prietoky sama v starej nemocke, uz neposiela nikam.....
7. mar 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave aj Mikulová st.? :astonished:
7. mar 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam netusim co robi mikulova st, ja chodim k mikulovej ml :wink:
7. mar 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prietoky si robi uz porodnik, nie gynekolog :slight_smile:
cize ak by ta stara mik. odrodila, aj prietoky si bude robit
7. mar 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave viem, ale preto sa pýtam, bo sú rodina :grinning: že či ma teda ani nepošle k Dosedlovi
7. mar 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ne ne... mne je Stará nemocnica strašne nesympatická :confused: mala som tú česť... nikdy viac :zipper_mouth: a Mikulová st. už vraj nerodí :confused:
7. mar 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. :slight_smile: :slight_smile:

vavi tak vy uz mate domalovane... :wink:

a ja stale menim farby.. to bola osudova chyba nechat mi tolko dni ten vzorkovnik :grinning: :grinning: :grinning:
este stale nemam finalnu verziu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

na obed dnes mame vepro, knedlo, zelo :grinning: :grinning: :grinning: a to zelo dusime kyslu sudovu nie sviezu kapustu...tak sa tesimmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. mar 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby trochu sa vam sem prihrniem :D

Dosedla mi robil LSK :wink: je uplne super, rodit by som tiez isla k nemu :dizzy_face: To nevadi, ze je mlady, ale aj otec bol gynekolog, oni su lekarska family :wink:

A potom sa mi este pozdava aj Adam v novej nemocnici, fesak :wink: robil mi kyrety..
7. mar 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam no fakt neviem ako je to s Mikulovou st :slight_smile:

Kati aj porodnik ta moze poslat do centra prenatalnej diagnostiky k dankocvikovi :wink:

A ak si zena nevyberie porodnika? Tak potom ? :wink: Posiela ta do nemocnice kam patris podla obvodu a prietoky ti robi sluzbukonajuci gynelokog alebo ides do centra....
7. mar 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri :dizzy_face:
7. mar 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej hej, ak by som sa nestretla s rosakovou, tak by som isla na prietoky len tak, naslepo a urobil mi ich sluzbukonajuci :slight_smile:
7. mar 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale teda v nemocnici
7. mar 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nell no este nas caka obyvacko-kuchyna :slight_smile: ale davam si minimalne tyzden pauzu :slight_smile: a tiez rozmyslam ze obyvka nebude zeleno fialova, ale zelena s bielou alebou tou bielou kavou, ktorou sme vymalovali chodbu..... TEda este neviem :grinning:

Juuj vepro knedlo zelo fajneee, ja neviem ci vobec este nieco uvarim okrem tej polievky, mozno vybehnem poobede na nejaku fajnotku, este uvidim....

Lauri pekna foto :wink: :dizzy_face:
7. mar 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lauri fakt pekna nova foto :dizzy_face: :dizzy_face:

aky "vychodniarsky klan" ste tu :grinning: :grinning: ale to je super, ze si takto navzajom poradite.. :wink: :slight_smile:

mne od rana je taka zima (asi na mna daco lezie) som si teraz dala kuraci vyvar hned mi je lepsie.. :dizzy_face: :dizzy_face:

Shaar Teo je veru riadny chlapik :wink: a podla mna to nie je v tom ci jes sladke alebo nie... :wink:
moja mama nemohla celych 9 mesiacov dat poriadne nic do ust, vsetko hned vyvratila - sladke nemohla ani citit, pribrala iba 3 kg a moja malickost mala po narodeni 4,05 kg :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok