• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nellie :astonished: :astonished: :astonished: pribrala 3kg a ty si mala 4kg? :astonished: nestraš :cry: :sweat_smile:
7. mar 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam nooo.. :sweat_smile: :sweat_smile: v tej dobe nemali este sono samozrejme, tak ked isla moja mama rodit, co nemala ziadne brucho tak zavolali z okresneho mesta sanitku ze to bude nedonosenec a prevezu ma do mesta do inkubatora... a skoro odpadli ked ma zbadali :grinning: :grinning: :grinning:

flam - tym som ta samozrejme nechcela vystrasit.. :wink: :slight_smile:
7. mar 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak to si ma teda potesila...
a nemala potom tvoja mamka nejake problemy? so zubami, nechtami, vlasmi... ze ci si si vlastne vsetky potrebnosti nevzala vlastne od nej. :sweat_smile:
7. mar 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie moje mamy prvý brat mal 5 kíl :astonished: a babke vraj až kľúčne kosti trčali, taká bola chudá.... len brucho mala.... keď ja ani to brucho nejaké extra nemám.... ale ani tvoja mamka nemala :sweat_smile: :grinning: Uvidíme... zatiaľ vraj váži podľa tabuliek :grinning: čo neviem koľko je, lebo na poslednej poradni mi váhu neprezradila... bolo to také šuri buri rýchle :grinning:
7. mar 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar ani nie.. jedine co mi vycita su pigmentove skvrny co ma od tehotenstva so mnou na tvari.. zevraj som jej krasu zobrala :grinning: :grinning: :grinning:

flam tak klud, ked vazi podla tabuliek :wink:
7. mar 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie teraz by sa mi tu hodil smajlík, čo si utiera pot z čela :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:sunglasses: ten je namiesto toho utierajuceho si pot z cela
7. mar 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Polievka postavena :slight_smile:

A herec sa rozhodol ze skusi tu stenu este raz premalovat, sa mi normalne verit nechce :grinning: som veelmi zvedava ci sa mu to podari :wink:
7. mar 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, oznamujem, ze od 05.20 je nas na svete o 1 viac. kamoska porodila 3 syna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
saaaak som si poplakala. som hrozna, vobec sa neviem ovladnut. mala super rychly porod. bolesti mala asi 1 hod a ani jej nestihli dopichnut epidural a maly bol na svete.

a nell, aj u nas je knedlo veprso zelo a aj segedin. to pre mojho draheho, lebo nik iny to nechcel :slight_smile:
7. mar 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile: :slight_smile: tak ja sa pripravujem na stretko do sace ,uuu som zvedavaaa :sweat_smile:

..s tymi prietokami uplne nem chapem,lebo moj dr si ma normalne na prietoky objednal k sebe v 35 tt :wink:

lauritka,adam uz zevraj nerobi v novej,uz ma svoju sukromnu ambulanciu :wink: moj dr je s nim kamarat,od neho mam info :wink:

shaar,super,ty si vo vsetkom popredu odomna :sweat_smile: musim zamakat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka,super :slight_smile:

..aj unas je je jedlo s kapustou kyslou v rure a s maskom,neviem jak sa to vola,varila svokra :slight_smile:
7. mar 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Polievka fajna, sprasili sme po 2 taniere :wink:

Zuzka gratulujeme kamarattke :slight_smile:

Pipi kedy mas rande? :wink:
7. mar 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

vavi, akú si robila?
7. mar 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj siou :slight_smile:

No tu brokolicovu, co som sa od pondelka vyhrazala :grinning: brokolica zemiacky povarit pomixovat cca 3/4 masy, sol korenie muskatovy orech trocha suseneho cesnaku smotana na varenie a do taniera postruhat syr :wink: fajne :slight_smile:

Ake mate pocasie na zapade? My tu mame kraasne, slnecno, sice cerstvo, ale veelmi pozitivne :wink:
7. mar 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, bože ja som asi preťžená, veď som to tu dopoudnia čítala... :grinning: to je tá moja fiktívna, ktorú nikdy nespravím :grinning: :slight_smile:

aj u nás je pekne, slnečno a 1 stupeň :grinning: . Vyhnala som chlapcov na výlet, nech má zo tri hoďky pokoj, a nech môžem robiť. Doobeda som len popri varení stihla nejaké drobnosti, tak teraz pracujem ako drak. :grinning:

a ozaj, zase som opekala chlebík (som si na teba spomenula :slight_smile: ), lebo som robila hrachovú. :grinning: :grinning:
7. mar 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou a neslo mi do hlavym preco sa mi tak cka :slight_smile:

Tak teda nech ti ide robotka od ruky, mna caka kupelna po vcerajsom a aj dnesnom malovani, vooobec sa mi nechce :confounded:
7. mar 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík :slight_smile:
to ti verím... ani mne by sa... :grinning: keď je najhoršie, tak mi pomáha si to tak nejako nadávkovať a za každou dávkou si dať odmenu :grinning: :grinning: :sunglasses:
7. mar 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou hehe no uz som vypratala serepeticky z bokov vane a nastriekala cif, tak si dam 5 min pauzicku :grinning: takto ale mi to bude trvat do vecera :grinning:
7. mar 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, to nevadí, niektorá fáza (ak sa náhodou rozbehneš) sa dá urýchliť a spojiť s inou a potom je to úžasný pocit, aký je človek rýchly a šikovný :grinning: :grinning: a keď nie, nevadí, aspoň si neublížiš (a v tvojom prípade doslova) a práca bude spravená :grinning: :wink:
7. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou pri tebe clovek nema sancu mat vycitky :grinning: to je skvele :wink:
7. mar 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja lenivosť ma vycvičila k totálnemu oblbnutiu vlastného mozgu tak, že nakoniec všetko spravím a ešte aj rýchlo. Samozrejme, s odmenou :grinning: :sunglasses:

inak vieš čo na umývaní kúpeľne neznášam najviac? práve to odkladanie a ukladanie všetkých tých prkotín :rolling_eyes: z toho ma ide švacnúť. :grinning:
7. mar 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou :grinning: ja som to obmedzila na veci, ktore pouzivam denne, ostatne su v polici - takze tam mam akurat sprchac, sampon, kondicioner, cistiaciu emulziu na tvar, ziletku a peeling..... A herec tam ma tiez svoj sprchac a sampon.... Ostatne veci ako masky na vlasy, peny do kupela a podobne zalezitosti mam v polici a na vanu sa dostanu len ked ich idem pouzit :slight_smile:

Ja najviac neznasam to oplachovanie uz ked je vana vysuchana, ked nechcem aby som spravila potopu, tak sa natrapim :angry: kedze je nie najstastnejsie vyspadovana vana a este tam mame take ako paravan cudo, miesto zavesu, neznasam to cistit :rolling_eyes:
7. mar 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to čudo máme aj my :angry: :grinning:
tak väčšinu vecí máme dokonca v zatváracích skrinkách, ale niečo predsa len musí byť poruke a je toho clekom dosť. Väčšina z toho je na poličkách a keď to dávam preč, aby som to utrela... :rolling_eyes: a potom ešte znova z vane :rolling_eyes: :grinning: Take malé somariny, zvykne mi to padať z rúk... och, ja šikovnica :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. mar 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou :grinning: no vidim ze sme na tom podobne :wink:

Joj uz len zmyt dlazbu a hotovo :slight_smile: a rozmyslam cim sa odmenit :grinning: shaar ma minule celkom navnadila na palacinky na slano, len nemam nic take doma, akurat par platkov sunky a tvrdy syr - ale to asi nebude ono....
7. mar 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
ako vikendujete :slight_smile:
tu sa upratuje ???
7. mar 2010 o 16:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, nath :slight_smile: no, niekto teoretizuje a niekto aj upratuje :grinning:
7. mar 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau nath, pekna foto :slight_smile:

No ja som prednesok skoncila :slight_smile: uz len vyvesit pracku a hotovo :slight_smile:
7. mar 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej dakujem :slight_smile:
strasne mi chyba tak som si foto zmanila
no ja som dnes nejaka leniva vcera mi to stacilo
jeeej vonku ja kraaasne to slniecko pekne hreje cez okno uz aby hrialo aj normanle :grinning:
7. mar 2010 o 16:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nath ja sa uz tiez neviem dockat, kedy dojde jar, vcera som dokonca uz zbalila zimne bundy a topanky, takze som prichystana :grinning:
7. mar 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok