• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
baby to aj ja mam kamosku ktora otehotnela pocas brania HAK... a zistila to vo 4 mesiaci ked stale mala bublinkovanie v bruchu :grinning: :grinning: :grinning: a samozrejme HAk brala stale az kym jej to doktor nepovedal.. :grinning:
ale maly je nastastie zdravy ako buk :sunglasses:
9. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dakujem baby, neviem, co by to mohlo byt. skor asi nervozita, nemyslim, ze z jedla.
vecer som zadrichmala na gauci a MM isiel spat. a ja sa v noci bojim, mam pesimisticke myslienky a rozne predstavy, tak som ani nevedela zaspat. a potom vstavat na wc, budit sa pri kazdom prevrateni (s tym bruchom sa ani inak neda) a MM si spokojne odfukuje... vcera som si nahovorila, ze mame v izbe mysi, lebo mi bublinkovala mineralka na nocnom stoliku :confounded: neznasam noci, nemozem spat :confounded:

zuzi, a nemohla si pocas HAK vtedy vracat? alebo mat hnacku? vies, ze sa tabl. nevstrebala poriadne... ale inak to je dobra nahoda, fakt :dizzy_face: :grinning:
9. mar 2010 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
made, ty si kedy hodis tt do pasu? haaaaa? :slight_smile:
9. mar 2010 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Shaari ale uz je lepsie, hej?
9. mar 2010 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
bubli, tak ja uz asi nemam co dat von... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive: cajik a suchare sa zatial drzia :rolling_eyes:
9. mar 2010 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ked bude srdiecko :dizzy_face:
9. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ok :dizzy_face:
9. mar 2010 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne je dneska od rana taka zima... :confounded: :confounded: som prave dospela k ubohemu kroku - uvarila som si instantnu polievku do šalky dufam ze ma zohreje poriadne... :sweat_smile: tu polievku tu mam hadam aj pol roka smarenu v suflli.. :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak hadam pomoze :slight_smile:
9. mar 2010 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz sa mi teplucko rozlieva po žilach :grinning: :grinning: :grinning:

a celkom pozivatelna je.. mam ze zemiakovu s hubami... :sunglasses: ale ucel plni... :grinning: :grinning:

a co dnes varite??? :grinning: :grinning: :grinning:
ja si spravim konecne rezance s makom a dam tam veeeela veeela masla.. uz tyzden sa na ne chystam... :dizzy_face: :dizzy_face:
9. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

nellie, že makové slíže...mňáám :confused: :grinning: :dizzy_face: tak by som si dala. Ja sa viem nadžgať maku tak, až to nie je zdravé :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dobry napad, dik!
hm, len s kolienkami to asi nebude ono :grinning:
9. mar 2010 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, Košičanky... na koľko vás vyšli kočíky z Blšáku? Trojkombinácie.... resp. v akej cenovej hladine sa tam pohybovali trojkombinácie (štvorkolky)?
9. mar 2010 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vidím, že shaar má v albume 320€.... to bola asi bežná cena, že? Lebo my máme doma pod nosom obchod s kočíkmi a trojkombinácia vychádza na 320... tak či sa mi vôbec oplatí "trepať" na Blšák....
9. mar 2010 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
250-400, klasika, presne ako na nete najdes tie polske. napr. vasekociky.sk, e-kociky.sk
ved vybehni, myslim, ze su tam min. dva stanky s kociarmi :slight_smile:
9. mar 2010 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaar :sweat_smile: óóó, nie... :grinning: :grinning: Ale čo ty vymýšľaš, máš diétovať :angry: Už je dobre? :unamused: :slight_smile:
9. mar 2010 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky :slight_smile:

ako sa mate? Ja fajn, ale pracovne...vcera som ani na kona nestihla dojst, to je uz aka drzost. A doma nemame uz tyzden net, lebo sprosty Tcom (nieco riesili az poriesili, bez nasho vedomia :angry: )
9. mar 2010 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
hehehe, uz som zjedla acidko jahodove a piskoty. ved mi tak skvrkalo v bruchu, ze az! :angry:
flam, a na aky kociar mas zalusk?
9. mar 2010 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaark mne sa páči ten štýl, čo máš ty
9. mar 2010 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaar, ty si trúfaš :confused: acidko na rozbabrané brucho :grinning: ale tak, keď urobilo dobre... :grinning:
ahoj, bibi :slight_smile:

flam, to je dobré, obchod s kočíkmi pod domom :grinning: a ešte aj za rovnaké ceny... Nech ti prídu spraviť prezentáciu domov :grinning: :sunglasses:
9. mar 2010 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak musim priznat, ze mne sa vsetky okolo 300 zdaju na jedno kopyto, akurat jasne, ze ten nas je najsuper :grinning: :grinning: :grinning: ale camarelo q12 odporucam, fakt je s nim lahka manipulacia, ma velku vanu, je skladny a vsetky casti otocis do smeru aj protismeru jazdy. a sportovu sklopis az do lahu :wink:
9. mar 2010 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
siou, no ja som si myslela, ze to je dobry napad - upravi floru, nie? :grinning:
ale je pravda, ze stavicky pracuju a poriadne nahlas :confused: nastastie zatial nic neboli, tak uvidime...
9. mar 2010 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
bibi, to je uz co za drzost, ze ani kona nestihnes? :grinning:
9. mar 2010 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaarka a niečo takéto sa na blšáku nachádzalo? Malo by to byť od poľskej firmy.... http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3883200&vReferer=
9. mar 2010 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ee, tento tam isto nebol, jaky je chutnucky :grinning: a farby velmi nemaju na vyber...
a co to je za znacka? neda sa mi to precitat
9. mar 2010 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ranko :slight_smile:

Shaar fuu tak si to mala pestre tuto noc.... Ja tiez mavam uz horsie noci, hlavne kvoli cikaniu a upchatemu nosu, samozrejme Vanda vcera asi do tretej nacvicovala tu spartakiadu, bola nenormalne huzevnata :grinning: :grinning:
Ale ked herec odisiel rano do prace tak som potiahla do poljedenastej :grinning: svokra ma akurat zobudila telefonatom, akokeby tusila, ze som ju tu vcerao hovarala :grinning:

Juuuj makove rezance mnaaam, uz musim kupit ten mlyncek :grinning:

Dzoui myslime na teba :dizzy_face:

Idem farbut vlasy :rolling_eyes:
9. mar 2010 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
9. mar 2010 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaar Palex Quatro... lebo majú aj trojkolky, ale to ja nechcem.... a vraj majú milión farebných kombinácií :sweat_smile: To fotil manžel, lebo ja aby som sa vytrepala z domu.... :grinning:
9. mar 2010 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
len som sa docitala, ze napr. tu http://www.babybazar.sk/Palex-quatro-id2127992.html je cena 294 bez autosedacky... ci?
9. mar 2010 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
9. mar 2010 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok