• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
jeeeeeeeeeeeeeeeej, kraaaaasny je!!!
vyzera takmer rovnako ako camarelo (myslim tech. udaje) a potah ma krasny :dizzy_face:
9. mar 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar :dizzy_face: tak asi čiastočne rozhodnuté a nebudem "vymýšľať" s Blšákom, keď toto mám pod nosom :slight_smile:
9. mar 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak zalezi na tom, ako ti zalezi na 15e napriklad... ja by som kvoli moznej nizsej cene isto isla na blsak :slight_smile: len zo zvedavosti. mam vacsiu radost, ked nieco nepreplatim :grinning: ale ked ti suma, co maju pod nosom, vyhovuje, tak nemas co riesit a uz dnes ho mozes doma skusat :grinning:
9. mar 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar hej, aj mne záleží na 15 €, ale zase sa mi to vyrovná v tom, že potrebujem dať peniaze na benzín na Blšák... :unamused: veď uvidíme.... ešte sa nechystám kupovať, len mapujem situáciu :grinning: Kočík až tak okolo 34tt :sweat_smile:
9. mar 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule :slight_smile:
Vy ste si mysleli, ze som na vas zabudlaaaa? AAAle prd. Len som nemala dlhsi cas pristup k netu. Ale snazila som sa sem tam pozriet co mate nove.

A Madeline straaaaaasne velka GRATULACIA. Sice neskor ale predsa :slight_smile:
9. mar 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi a aku farbu? Ci taku aku mas?

Vidim, ze tu sa preberaju kocare :grinning: noo, podla Bublinkinho vypoctu to my tu budeme preberat az cca koncom roka pocitam :grinning:
9. mar 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuš, no konečne! :confused: :grinning: som na teba dnes ráno myslela, že čo sa deje... :slight_smile:
9. mar 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou ahoj, ved sa mi aj stikutalo :slight_smile:
Trocha som to mala komplikovanejsie v praci s netom, ale uz je vsetko OK, tak snad vas ,,uvidim" castejsie.
Pozeram ze mate urobeny harmonogram kto bude mat kedy babo :slight_smile: Siou kedy to vychadza tebe?
9. mar 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, no bublinka perlila :grinning: zabudla na mňa a tak ma potom šupla na prvé miesto. Vzápätí sa ozvala mad, že čo ona, tak ju dala predo mňa (ale to už maddy vedela... :grinning: :dizzy_face: ).
Ja budem rada ak sa to vôbec niekedy podarí. :unamused: Idme vo štvrtok podať žiadosť...

a ty ako, čo nové? :wink: :slight_smile:
9. mar 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ti drzim silno prsteky.
My sa stale natahujeme o byt a hladame najvhodnejsiu banku pre hypoteku. Uz nech sa to doriesi, lebo som povedala, ze nechcem babo skor, ako sa to nedoriesi. Nikdy nemas istotu, ak nemas svoj byt, ze sa na druhy nezobudis pod mostom :confounded:
A MOZNO budeme mat na jar/v lete steniatka. Ale je to iba na 30% :slight_smile:
9. mar 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééé, to je paráda. :slight_smile: tak vám držím palce s hypotékou aj s baboškami, nech to vyjde :slight_smile: :dizzy_face:
9. mar 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. mar 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenus dakujem :dizzy_face:
9. mar 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Madeline a uz to mas aj potvrdene lekarom?
9. mar 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej lenuska vitaj stratena dcera :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

za kolko to vlastne my ostatne otehotnieme??? sice viem ze made ma byt v 10tt a potom sa pridavame :grinning:
9. mar 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Nellie :slight_smile:
Takze ked bude Made 10 tt tak potom sa pokracuje? A kto je na rade? Siou ci ty?
9. mar 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenus - zatial este nie, mam sa ozvat 2-3 tyzdne od meskania, takze tento tyzden volam a buduci tyzden ma hadam zoberie :wink:

nel - ale tyzdne nasledovali za sebou, takze to uz by mal niekto zistit (ked men vysli minuly tyzden //), ale najblizsie to ma asi dzou :wink:
9. mar 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka11 • snž • 4. mar 2010 o 14:03 [Užívateľka nemá žiadne albumy]

Nellie, my budeme mat zachvilu ja 8 tt, ty 7 tt a bibi 6 tt...

a bubli potom dodatočne dal siou 9 tt a mne 10 tt
9. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej to je pekne, len aby to aj tak vyslo. To by bolo super.
9. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute caute, normalne som citila, ze vam tu chybam :grinning: :grinning: :grinning:
Leni aj ty sa chces zaradit? Este nemame obsadeny 5 tt a Mad je uz v tom! :slight_smile: ja nasledujem o 2 tyzdne :grinning:
9. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Bubli, tak ak mas volne miesto, tak ma mozes zaradit... snad motyka vystreli :slight_smile:
9. mar 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale pocuvaj, ak ti to vyjde, tak pocitaj s tym, ze k tebe zacnem chodit na vestenie :slight_smile:
9. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre Leni, sme dohodnute :grinning: :grinning: :grinning: Inak tieto moje pubertalne vyroky su sposobene tym pocasim vonku, nie som strelena este uplne, nebojte :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jar je citit vsade okolo nas :grinning: Bubli, nie si jedina komu sibe :slight_smile:
9. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako pozeram tak o chvilu tu budeme mat prve mamicky :slight_smile: Shaarka, Vavenka, Pipimiska... Juuuuj ale to strasne rychlo leti.
9. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej jaky pekny poradovnik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak sup sup, rychlo ho naplnit :slight_smile:

Farbu mam na gebeni, idem si odstranit porast z noh - tentkokrat depilatorom :rolling_eyes: a asi supnem maske na tvare nech som cecana :slight_smile:

Nell som si dnes akurat spomenula na tvoju mamku, som sa dnes zahladela na svoj fejs v ramci denneho svetla (akoze zrkadlo na okno) a som zdesena zistila ze tiez sa mi spraivli take skrvnky pigmentove kade tade, som jak ospliechana bielou kavou cez sitko :rolling_eyes: :rolling_eyes: No ja len dufam ze sa to odzrkadli na mojej dcere a bude nadcherna :sweat_smile: :sweat_smile: urcite si ju o 15 rokov vyhliadne nejaka svetova kozmeticka znacka a Vanda potom zaplati nase dlhy :grinning: :grinning:

Lenus vitaj :wink:
9. mar 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi, kde ty na tie veci chodis... :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenus, ja mam jednu motyku, strielajucu, chces? podarujem ti, mne uz sluzbu urobila :grinning: :wink:
9. mar 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok