• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
vrrrr snazim sa vas docitavat a v kuse mi sem niekto lezie.... :angry: :angry:
10. mar 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Nellie
Vavi ten sen nebol sexualny, bol uplne morbidny...idem pozriet do snara, co to znamena a potom by som napisala :grinning:
A pocuj, my mame toho akosi vela spolocneho, rovnake svokry, muzov alkoholikov...nie som ja ty??? :grinning: :grinning: :grinning:
Siou a moj mm bol tiez este vacsie kvitko, ja som ho sice spoznala este v "dobrych" casoch, ale tie trvali kratko, potom sa zacala jeho partia zenit a uz nie su taki akcni ako kedysi a mne to je luto, lebo ja som akcna stale a stale chcem byt :grinning:
10. mar 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to potom aj moj je alkoholik :grinning: :grinning: :grinning:
najviac sa mi rata ako je vzdy vyteseny ked dojde moja segra domov, lebo hned si miesaju bavoraky.. :grinning: :grinning:
so mnou mu to nehrozi a samemu nechuti.. :grinning: :grinning: :grinning:

Baby ste normalne moje zastupičky s tymi snami :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie daj tvoj, pomajonézový :grinning:
10. mar 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie moj ma tiez nevyhodu, lebo ja nepijem vino a ani pivo, takze doma vlastne nepijem :grinning: tiez je stastny, ked si s niekym moze otvorit flasu vina...aj mi to vycita, ze vies, aka by to bola romantika, dat si vinko?
Nuz, tak si musi uzivat tu romantiku najcastejsie s mojim otcom :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavik to co mas za sny? a este si aj jazyk odkusnes
a lenus, saaak som sa zlakla, ze aky to rozdiel :grinning:
10. mar 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli tak to je jediny rozdiel asi medzi nami, ja vino mozem :grinning: :grinning:

Nell kurnik sak sa zamknem, vycapim cedulu NEVYRUSOVAT a venujem sa dolezitej praci - teda docitanie MK, nie? :grinning:
10. mar 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este daco.. len to musim vyhviezdickovat kedze tu mame v bruskach deti... :grinning: :grinning:

Výplata je ako menštruácia.

Musíš potiť krv, aby si ju mal,

dostaneš ju raz mesačne,

odíde za 5 - 6 dní ,

a potom sa môžeš aj poj**ať...
10. mar 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tolko mi zvoni telefon, ze potom mam co robit, aby som to tu poprecitavala :slight_smile: a nepisala odpoved z predosl. stramn
10. mar 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a len zvoni, ci ho aj dvihnes?
10. mar 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim, ze uz som spat z obeda :slight_smile:
Mala som cernohorsky rezen, zemiaciky a tatarsku. A gulasovu polievku. mnam.

Siou uzasna nova fotka. To je tvoj hafan v juniorskom veku?
10. mar 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dvihnem, volala stara kamoska tak sme kecali 30min. a tolko co som zlozila volala ta co v nedelu porodila. tak predsavzatie, ze daco doma porobim sa presuva na poobedie, alebo az podvecer. aspon bude dlhsie cisto :grinning:
a uz som hladne idem si dat sampinon. perkelt s haluskami
10. mar 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou genialna foto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

leni, zuzi fajne obediky... :dizzy_face: :dizzy_face:
10. mar 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile: ja len na skok, lebo konecne som v robote, takze som len dosla mrknut ako sa mate...kym sa naobedujem :wink:

citala som ze konecne mame novu tehulku, som velmi tomu rada a gratulujeeem, nech sa pekne drzi kde ma a rastie do krasy :wink: :dizzy_face:
10. mar 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, lenuš :sweat_smile: ďakujem. To mal prcek 8 týždňov :slight_smile: . Pridám na chvíľu nejaké fotky do albumu, kým mi ich nezmažú, robila som si zálohu v počítači, tak som pár zmenšila...
10. mar 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou nadherny je prcek. Tak sup sup, uz sa tesim na fotky :slight_smile:
10. mar 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ahojte po druhykrat, dnes nemam tolko prace, ale sef je prec, takze bolo treba poklebetit s kolegynkami a potom sme sli s mm na obed a nakup do Tesca, aspon nebudeme musiet ist po robote :wink:

inak kupovali sme vino na vikend, lebo pridu nasi a mm mamina mu blahozelat a mm poznamenal, ze co nevypije navsteva vypijeme my, som sa na neho pozrela, ze ci si zacal vykat, no ale ukoncil to tym, ze ak ostane bude pre buducu navstevu :grinning:
10. mar 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, tešiiik :grinning: :grinning:

mad a už to poviete vašim? :slight_smile:
10. mar 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou nadhera. Fesak je to treba uznat :slight_smile: A ako steniatko je na spapanie :grinning:
Madeline a v robote si uz hovorila ze cakas babo?
10. mar 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou - krasny hafik :dizzy_face:
anax - dakujem :dizzy_face:

este to nepovieme rodicom, az po navsteve dr, ale myslim, ze moja mamina sa to dozvie, lebo ak mi dr bude brat krv(neviem ci pri prvej navsteve, alebo az neskor), tak ona to vysetruje :wink: ale je sanca, ze moj dr spada pod iny labak
10. mar 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tej jednej foto je ten môj macko pu a na jednej som so starou mamou. sa mi nehccelo dávať popisky, aj tak to pôjde preč :grinning:

anax, ahoooj :slight_smile: ako sa ti pracuje? Dá sa to yvdržať po takom dlhom čase? :slight_smile:
10. mar 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni - v robote to vie jedna kolegynka, u ktorej mam istotu, ze to nepoda dalej a mozno sa uz coskoro ku mne prida :wink:
10. mar 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Siou..aky krasny havinko..aj ja by som takeho chcela, ale madarsku vyzlu...juuuuj :grinning:
..tak som sa citovo odreagovala :grinning: :grinning: :grinning:
..aka som sikovna, som prisla prave vcas na Siouxine fotky :wink:
Anax uz sa citis dobre, chrbatik neboli?
Mad aj sa citis ''tehotne''? ci mas nejake priznaky?
10. mar 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou, pracuje sa dobre, ale rychlo....pondelok a utorok boli take ze lusk a uz bolo koniec pracovnej doby, dnes je vacsi klud aj preto ze som si pomaly spracovala zameskane

zas sa niekedy ozvem, uz som dojedla takze spat k povinnostiam :sunglasses:
10. mar 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Anax :slight_smile:
Siou vy ho beriete aj na dovolenky? Nie je to komplikovane so psikom do cudziny?
Madeline tak to by bola sranda, keby ste isli po sebe na matersku. Teda sranda ako pre koho, pre sefa asi moc velka nie :grinning:
Ja som sa dnes napriklad dozvedela, ze sa po firme sepka, ze tento rok pojdem na matersku. Ale ja o tom nic neviem :slight_smile:
10. mar 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ALE malo byt ALEBO :slight_smile:
10. mar 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad, slni ďakujem aj za toho malého čierneho potkana, ktorým bol. Vyzeral ako potkan a nie pes :grinning:
lenuš, berieme, bežne s nami chodí do grécka (sever) a d chorvátska. Je to to najúžasnejšie, čo sme mohli spraviť, je perfketný cestovateľ a dovolenky sú úplne nádherné. Nie je to komplikované, keď budeš chcieť napíšem ti viac.
10. mar 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, z toho si nic nerob..ja som sa tiez par krat v mojom prvom zamestnani dozvedela, ze som tehotna :grinning: a to az vtedy ked za mnou prisla sefka...kazdopadne som sa dobre pobavila...so sliepkami nic nespravis :angry:
10. mar 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenus - my sme nastupili mesiac po sebe do tejto prace, tak mozno to vyjde aj s materskou, sice teraz ju ja asi predbehnem a sef by si zvykol (mozno tu po volbach ani nebude :wink: )

slni - minuly tyzden mi bolo vzdy vecer tazko, veceru som nevladala zjest a nemohla som spavat, ale teraz je to OK, ale teraz nemozem citit cesnak, inak je to zatial v poho :wink:
10. mar 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok