• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Mad, tak nech ti to takto co najdlhsie vydrzi..najlepsie celych 9 mesiacov :wink:
..ako sa tesim, ze tu mame cerstvu tehulu :sunglasses: a snad sa pridaju dalsie...a aj ja by som mohla :dizzy_face:
10. mar 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som podla jednej kolegyne tehotna uz od decembra!!!!!

siou - nebol potkan :angry: , bol zlatucky :slight_smile:
10. mar 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni - kludne sa pridaj, aby som sa sama nebala :wink:
10. mar 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...ja len na skok...Siou krasna foto! Fakt :wink:
10. mar 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad, no bol to chutnučký potkan :grinning: Na rr bol strašne tmavý, mal veľa čiernej a aj mu dosť ostalo. Ale teraz je ešte chutnejší, myslím povahovo, lebo to bol hrozný čert, teraz je to maznák, ktorý otravuje tety na ulici, aby ho hladkali :grinning:.

Mad tak vieš čo povedia v robote, že ony to aj tak vedeli... :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou nebol potkan :slight_smile: Nasa ked bola malá, mala zase strasne spicatu hlavu, vyzerala ako vajicko :grinning: A teraz aka fesanda je, aj civavak sa za nou otoci :grinning:
10. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou - juj, si mi pripomenula nasho hafana, to bol tiez taky maznos :cry:
nielen v praci, ale aj svokra povie, ze ona to vedela, ale chcela, aby sme jej to sami povedali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, dík, som práve zmazala album :slight_smile: ale niekedy ešte hodím pár fotiek :slight_smile:
leni :grinning: :slight_smile: som ťa navnadila na šteniatka? :wink:
10. mar 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No...som bola na obede Siou :frowning2: skoda!
10. mar 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, na chvíľu sú späť (je tam aj macko pú :grinning: , stará mama a ja v krčme po štátniciach :grinning: )
10. mar 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou - kde chodievate do chorvatska?
10. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad, máme jedno miestečko, takú zašiváreň pri Trogire :slight_smile:
10. mar 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuj Siou tak ja keby som mohla tak mame steniatka stale :slight_smile: Snad sa to tento rok podari :grinning:
10. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, budem držať palce :dizzy_face: ty si 25-ka, však? fú, ty toho ešte postíhaš... :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, mažem?
10. mar 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stihla soooooom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
som mala citaka ze zapni kona zapni kona zapni kona :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou - fakt??? my chodime do Vranjice, co je asi 7 km od Trogiru :sunglasses:
Siou hej, tento rok budem okruhla 25-ka :slight_smile: A ja nie som narocna. Chcela by som stihnut-vlastny byt, babo, steniatka, cesta okolo sveta...hmm a vyhra v loterii :grinning:
siou ty si len take dievcatko vyziabnute... :sweat_smile: riadne chudulinka si... :wink: a ja ze len moja segra je taka kostitraska :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou mozes...uz som kukla :slight_smile:
Pekne foto, aj ty si pekna :slight_smile: Macko je tvoj manzel???
10. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, nie si, veď máš na to všetko tooooľko času :grinning: (ale zase bacha, letí to jak sviňa :grinning: , viem, čom hovorím :grinning: :grinning: ).

nell :grinning: :grinning:

maddy, fakt? tak my Sevid :sunglasses: rovno za zákrutou :wink:
10. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli :grinning: inak macko by som mu v živote nepovedala (trocha grcám z takých oslovení :grinning: ), ale macko pú je na neho výstižné. Myslím povahu a tak :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj, my si nehovorim zdrobneninami a ani nemame prezyvky, klasika menami. Nejako som ziadnu prezyvku nevymyslela...zato ja som ich mala v detstve pozenhane :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou - to je smerom na sibenik alebo na split (ked berieme trogir ako orientacny bod :wink: )?
10. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maddy, je to smerom na šibenik, čiže nad vranjicou, fakt za rohom... :wink:

bubli, presne, ja mám jednu zdrobneninu môjho mena, ktorou mi hovorí celá moja rodina (m. iba sem-tam), on mi niekedy povie tkaými vymyslenými skomoleninami, ale ja ee. Iba keď si z neho robím srandu, tak nejaké zľahka dehonestujúce výrazy :grinning:
10. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou ty chodis do Chorvatska aj do Grecka? Ale ze mas Grecko radsej? :grinning: :grinning: :grinning:
No moj otec bol majster na prezyvky, hlavne, co sa mna tykalo, tak mala som tak 1 tyzdenne a doteraz ma tak niekedy nazve... :slight_smile: vtedy som sa urazala, teraz mi to je jedno...su vtipne :grinning:
10. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou - krasny kut chorvatska :dizzy_face: s rodicmi sme vzdy chodili do Basky, ale ako som s mm, tak si nas nasla Vranjica a nejako sa nam nechce nic ine vymyslat, lebo je tam krasne a dokonca prvy rok, co sme tam boli, tak sme stretli 1 cesku rodinku, ale bohuzial uz je ich tam viacej :unamused:

my mame prezyvky a aj ich pouzivame, samozrejme nie v spolocnosti :wink:
10. mar 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli, jasné, že mám. s pesom chodíme na thassos :wink: Len sme pred pár rokmi našli toto miesto, voláme ho grécke chorvátsko, lebo je to tam fakt ako v grécku. Ešte aj totálny pokoj, domček iba pre nás, domáci geniálni, 3 m od mora a o 700 km bližšie ako thassos :grinning:
10. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz chcem letoooooo! Ste ma tu navnadili s tymi dovolenkami...
10. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niekedy ešte zmenším pár fotiek s pesom z thasosu a hodím do albumu nachvíľu :wink: keď tu budete všetky.
10. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok