• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Siou a na Thassos chodite autom? A kam konkretne? Thassos trosku poznam :slight_smile:
10. mar 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou a druheho hafana neplanujete? Ako spolocnika.
10. mar 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, hej :slight_smile: veď so psom :slight_smile: . naša je skala potamia :slight_smile: Ja som bola na thassose prvýkrát pred 14. rokmi, potom sme tam lietali dosť často, sem-tam aj na iné miesta v gr. a s pesom sme boli prvýkrát v r. 2005 :wink:

lenuš, chceli by sme, len som myslela, že najprv bábätko, máme trocha problém aj s miestom (vnútri), takže keby to bolo všetko naraz, bolo by to dosť napäté...
10. mar 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skala Potamia? Tam je golden beach? Ja som bola par krat v Potose a Limenarii...
Moj mm chce ist aj tento rok do Grecka, uvidime, aka bude situation :wink:
10. mar 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno bubli, tam. My to tam máme prejazdené krížom-krážom, veľmi radi tam chodíme. Len predsa je to trochu ďalej, tento rok sme boli rozhodnutí ísť, ale ozvali sa nám domáci z chorvátska a tak sme neodolali. Ktovie, ako to bude tento rok s gréckom...
10. mar 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou v letoviskach to bude isto v pohode...toho sa neobavam...
Ja stale dufam v zazrak a v to, ze budem v lete lezat doma s vylozenymi nohami a nebudem rozmyslat nad dovolenkou, ale nad kocarmi :grinning:
10. mar 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooj dovolenka :slight_smile: ja by som tak strasne chcela ist niekam, ale toho roku na 99% nikam...

Siou sithla som fotose, tre sympa hafo, tre sympa mangel, a starka je ozaj kocica :wink:

Kua som sa rozhodla ze idem varit kapustovu, postavila som kapustu, namocila huby a zistila ze klobaska je splesneta :rolling_eyes: tak som narychlo rozmrazovala stehno a bude to taka netradicna gulasiodno/kapusotva polievka, no sama som zvedava co z toho nakoniec bude...
10. mar 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli verim ze ti to vyjde. A nechcem byt zla, ale nevymenis si foto, za trocha jarnejsie? :grinning: :grinning: :grinning: Tvoj snehuliak mi robi zimomriavky a ja uz chcem teplooo.

Siou tak naprv babo a potom peso, jo?
10. mar 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kapusta, kapusta, kapusta! :grinning: :grinning: vavi, mňám :grinning: a stará mama, dobrá, čo? o dva mesiace 75 :zipper_mouth: :grinning: dúfam, že som po nej :grinning:

leni, ok :slight_smile: hádam to tak bude... :slight_smile:

bubli fakt, daj nejakú grécku! :grinning:
10. mar 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou ano ano anoooo :grinning:

No fakt je to kocica, klobuk dolu... Heheheh kto by nechcel byt po nej, vsakze? :wink: ale nenamyslaj si :wink: to ze teraz vyzeras na 29, nebude trvat vecne :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi :grinning: :grinning: to mi je jasné, stačí ak budem v jej veku taká akčná :grinning: a zdravá :grinning:
10. mar 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kocky, idem cosi pohladat, neviem, ci v praci nejaku peknu fotos mam, ale skusim :slight_smile:
10. mar 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, tak šup, hľadaj :grinning: ja tu prskám na toho tvojho snehuliaka :grinning: (áno, sopel sa pustil, aj keď už som mala aj horšiu nádchu...).

mad, teba som sa zabudla opýtať, akého ste mali psíka?
10. mar 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak damy, chcela som zmenit fotku a konovi asi sije, lebo mi napisal, ze mozno pridavat len fotky jpg...vasa fotka nazov.jpg nemoze byt pridana...
Tak som ruzova teraz :rolling_eyes:
10. mar 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé, bubli... :sweat_smile: vyskúšaj potom z domu. :slight_smile:
10. mar 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli a neskusila si tu fotku ulozit do formatu JPG a potom ju opat vlozit? Mne to pomohlo, ked som vkladala fotku :slight_smile:
10. mar 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenus ale ja tu fotku mam ulozenu vo formate jpg, tak nechapem, co to vypisuje :confused:
10. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tomu potom nechapem. :confused: a velkost mas spravnu?
10. mar 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky jsem tu poprve muzu se pridat ? :slight_smile:
10. mar 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam dotaz nevim ,jestli jsem tady spravne ,ale o mimco se snazime uz rok a pul :wink:
10. mar 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Suvenyrka, kludne sa k nam pridaj...a napis nieco o sebe... :slight_smile:
10. mar 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsem po revizi pul roku po dvou laparkach a ted se opet snazime :wink: a uvidime a jedno IUI mam za sebou :slight_smile:
10. mar 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak se chci zeptat nejake info o vas je nekde?a jak poznam kdo je pripojen a kdo ne ?
10. mar 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to nezistis, tu to nie je ako na niektorych forach, ze kto je a kto nie je on line, niektore dievcata maju info v albumoch o sebe, niektore ako ja, nikde. Ale ony sa isto radi predstavia, ked sem zavitaju :slight_smile:
My sa snazime o babo uz takmer 2 roky, sme zdravi obaja a teraz podstupujem IUI...to je nieco o mne.
Momentalne nemam fotku, lebo ma vyprovokovali kocky ku zmene, kedze som mala zimnu foto a neda sa mi tam dat letna :frowning2:
10. mar 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nam se do roka zadarilo prirozene ,ale dopadlo to spatne 12tt konec a mam endometriozu :unamused:
10. mar 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz mam foto!!!!!!!!!!
Moze byt??? :slight_smile:
10. mar 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uz som naspat. Jeeeej Bubli, nenajde sa miesto na tom plazovom lehatku aj pre mna :slight_smile: No vidis, hned mi je teplejsie :grinning:

Suvenyrka vitaj :slight_smile:
10. mar 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak sa vam nepaci, vymenim... :wink:
10. mar 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa paaaaaaaaci.
10. mar 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok