• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Ci mas nejaku este krajsejsiu?
10. mar 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli juuj fajna fotecka, idem aj ja nejaku letnu pohladat, nech privolame teplo :slight_smile:

Ahoj suvenyrka, vitaj medzi nami, ja som 32tt (to si mozes vsimnut pri mojom mene), po dvoch rokoch a niekolkych potratoch to snad uz teraz dotiahneme do vitazneho konca :slight_smile: mne zistili ako moznu pricinu potratov geneticku predispoziciu na trombofiliu, tak si kazdy den picham injekcie na riedenie krvi a zatial je vsetko v najlepsom poriadku.... Viac info o sebe mam aj v albume Vavuchovci :wink:
10. mar 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem skusit este jednu foto, ak teda pojde :wink:
10. mar 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli dobraaa, ale tamta bola lepsia, s lehatkom a slnecnikom :grinning:
10. mar 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No toto je taka morska, ale ta predtym bola krajsia asi :confused:
Dnes na to nemam cas, ale zajtra este popozeram a pomenim!!!!
Vavi ty mas super fotku!
10. mar 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli no uz mame zahajene leto :grinning: :grinning: hned je to tu o nieco pozitivnejsie, nie? :wink:
10. mar 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a kym nenajdem cosi lepsie, bude musiet vystacit tato s palmou. Skoda, ze tie fotky nie su vacsie, tato vyzera inak v skutocnosti a inak takto zmensena.
Ano Vavi, mame leto!!! :grinning: Aspon oblecenim na fotke :slight_smile:
10. mar 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli fajna fotka, moze byt :slight_smile:

Joj a mna asi ta kapusta do 3 min prezenie :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi dakujem...uz si po?
Odchadzam damy, zajtra alebo vecer som tu zase :wink:
10. mar 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no toto, na chvíľu vypadnem a aké leto tu nastalo! :grinning: :grinning:

bubliiii, vaviii, krásne fotky! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. mar 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou hned sa tu oteplilo, vsakze? :wink:

jooj jak som sa musela smiat, herec mi tu lamentoval jak on nelubi kyslu kapustu a ze cely byt z toho smrdi (co som sa aj trocha vylakala, lebo sa mi zas podarilo navarit ako pre armadu a sama by som to jedla tak 2 tyzdne) a nakoniec sprasil 3 !!! Taniere a stvrt chleba k tomu! teraz zbehol s kamosom na particku pokru a verim ze este nejaky ten tanier padne, ked dojde domov :grinning:

Ale fajna bola, este som do polievky uz na tanieri dala lyzicu kyslej smotany a naozaj mnamka :slight_smile:
10. mar 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hu huuuu :slight_smile:
ako sa to tu oteplilo! :dizzy_face:
aj ja by som sa pridala, ale my sme na dovolenke neboli, letne fotky nemame :sweat_smile: a vobec, my mame asi len svadobne :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale isla by som sa clapkat k moru, ani neviete ako... a jak fajne by nas slana voda nadnasala :slight_smile:
10. mar 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeej vy ste pomenili foto a ja mam z vas mišung... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

teraz to tu mame ako v Satur katalogu :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe, nellie :grinning:
inak velmi dobre vtipy, dnes ti vysli :sunglasses: :grinning:
10. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj ale ty nieze zmenis foto, lebo budem smutna! :confused:
10. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: o chvíľu tu budú samé palmy :grinning: ja potom tiež dám jednu vlnovú s pesom, ale až keď bude teplejšie...
nell, ty si chorobu potlačila? Mne sa pustila celkom kvalitná nádcha. Som skoro rok nemala žiadnu chorobu, nádchu, nič. :unamused:

shaar, koľko ste vy vlastne spolu? :slight_smile:
10. mar 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
malo, ani nie 4 roky :sweat_smile: ale zda sa mi to uz celu vecnost (v dobrom)
10. mar 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada ze vtipy sa pacili :wink:
shaar na sekundu som aj pomyslela ze nahodim aj ja nejaku lažo plažo - ale ja som si uz na tuto zvykla :sunglasses:

a ty ako? porobene vsetko co si si dnes naplanovala? :slight_smile: ja mam zajtra volno, som si ho sebecky vybrala az vtedy ked MM nie je doma..potrebujem sa vyspaaaaat.. a on vzdy halabuši uz od 7-mej on nevie spat a hned zapina pocitac a cita vsetky sportove stranky a mne vadi ako klika mysou a hned mam po spani :rolling_eyes:
ale zajtra sa vyspim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. mar 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou hej potlacila.. uz sa mi to tak dari aspon rok ak nie viac.. vzdy mam pocit ze daco na mna lezie a nejak to potom prestane.. :sweat_smile: :sweat_smile:

shaar to vy aki novačikovia :grinning: :grinning: to my budeme mat v auguste 10 rokov.. :sweat_smile: :sweat_smile:
a tento rok ani nam nehrozi dovolenka.. :frowning2: namiesto horizontu nad morom sa budem pozerat na nove zabradlie na schodisku :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, veď to je dosť, som myslela, že menej. Ja som sa po štyroch rokoch vydávala :grinning: :grinning: ale my sme spolu žili takmer od začiatku...
10. mar 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, vy ste už tiež pekní dinosauri :grinning: :grinning:
ja tiež nejako nechorobujem, max. 1 -2 nádchy za rok, ale si zdôvodňujem, že aj imunita sa musí trocha pocivičiť :grinning: :grinning: len to teraz vyzeralo, že potlačím a nejako to nestačilo. ale mooožno keď je oslabený organizmus by sa menej mohol brániť "iným" veciam... som si tak vymyslela, ha, ha zase snívam :grinning: :grinning: .
10. mar 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou z toho isteho dôvodu sa ani ja nebranim poriadnej chripcine co by dosla v "elefke" :grinning: :grinning: :grinning:
kôli tej mojej teorii :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som ešte len v FZ, ale tak veď nádcha ešte pár dní bude :grinning: :grinning:
tak čo, mám ti zaželať nejakú nádchu alebo ľahkú chorôbku? ale ťa skúsim oprskať, lebo miestami prskám kvalitne :grinning: :astonished: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a malo to byť FF :grinning:
10. mar 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave pozeram spravy a totalne ma dostala sprava o ciganoch ako sekerou domlatili kona!!!
ja nie som rasista, ale kur,,, nakazene, to co od statu dostavaju, to nedostava nikto kto je biely a fuuuur su podporovani a vraj nic take neurobili
prepacte, nechala som sa uniest,
10. mar 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou len prskaj prskaj... :grinning: :grinning: :grinning:

zuzi - no cigani - kapitola sama o sebe, ja sa radsej ani nejdem rozculovat.. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. mar 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
konika? :pensive: joj tie spravy... ja sa nemozem pozerat, ked v tv novinach ukazuju tyranych psov :confounded:

siou, aj my sme zacali spolu zit so vsetkym, co k tomu patri (hlavne rozpocet) prakticky ihned. asi dva mesiace sme striedavo spali u mna alebo unho, kazdu noc spolu. a potom sa prestahoval ku mne :slight_smile: celkom rychlo to islo... ale naco platit dva najmy, nie? :sweat_smile: a po roku a pol sme sa vzali.
10. mar 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prave pocitam, ze po takmer troch sme pocali :grinning: a po 3,5 budeme traja :wink:
10. mar 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baf :slight_smile: se pridam :wink:
10. mar 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok