• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
v utorok samozrejme :grinning:
10. mar 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slni uz nehladaj tolko, radsej pod klebetit :slight_smile:
10. mar 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi a co inac nove? ako sa ma vanda? mas nieco nove pokupene?
10. mar 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..uz som tu, hladala som na nete aniodu a katodu :grinning:
Siou ja viem, ze nie si retardovana :grinning: som si nikdy o tebe nemyslela...to som len podotkla, ze som vybrala tematicku fotku
..no pokusim sa to upravit, aby ma tam bolo lepsie vidiet
10. mar 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou nemam nic nove, akurat co som v sekaci kupila naposledy, musim pofotit :slight_smile: a stale cakam na ten balik z Nextu, kamoska mi ma z UK poslat, nejak jej to trva :grinning: uz nekupujem nic, kokso uz to nemam kde skladovat a zacinam mat taky pocit, ze to ani nevynosi.... Dedkovia a babky neviem co budu kupovat :grinning:

A Vanda sa ma asi dobre :slight_smile: robi mi tu mexicke vlny po bruchu :wink:
10. mar 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hlavne ze sa mate obe dobre :wink: a co ti kamoska posiela oblecky z nextu? ked tu boli tie moje kamosky tak jedna z nich hladala ale uz pre taku 4 -rocnu a mne osobne sa tam moc toho nepacilo take o nicom a kazdy to pritom ospevuje.... no pre babetka mali krasne :dizzy_face:
10. mar 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou praveze take babatkovske, celkom dobre ceny tam mali na take baliky ze 3 dupace, 2 tricka a tak....
Pohladam linky, pockaj :slight_smile:
10. mar 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a toto ma co znamenat? Ja pridem, ze docitam, 1, 2 strany a vy ste cvicili strojopis vsetky, ci co?
Ked som aktivna, nikto tu nie je, nuz, musim sa nad sebou zamysliet :grinning: :grinning: :grinning:
A co sa na zajtra chysta, aky brainstorming? Nech aj ja precvicim nejaky ten zavitocek :grinning:
10. mar 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli, nic si z toho nerob, aj ja som mala co robit ked som sem vecer prisla :grinning:
brainstormingujem ja, ked ste si poprehadzovali fotky :grinning: :grinning: :grinning:
..no neviem ci ma je na tejto fotke lepsie vidiet,a le stale som zostala v teme, kracam polonaha so svojou oblubenou pinacoladou a exotickym kvetom vo vlasoch :grinning:
..a Pipi je kde? zase nieco tlaci to tej krasnej hlavky :sunglasses:
10. mar 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ukaz :wink: ale dobre ze sme pochodili lebo hladali oblecko aj pre mimco co sa este narodi a objavili som jeden super obchod kde predavaju bodynka a dupky a vselico mothercare ale to mc je prefarbene fixou(ale je vidiet ze je to mc :sweat_smile: ) a su ovela lacnejsie :wink: tak dufam, ze coskoro ten obchod vyuzijem :wink:
10. mar 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slni pieknunka fotka...kde ste boli???
Ja mam jednu suprovu, z ktorej strasne srsi leto, ale neda sa mi sem pridat, nechapem preco, ani mm to neslo...
Asi preluskam vsetky dovolenky, nech najdem nieco podobne :slight_smile:
10. mar 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja srdcovka..boli sme na Kube :sunglasses: aaaaach jo, hned by som sla zase
..a kde sa zase vsetky podeli?
..halo halooo
10. mar 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej no krasne si pokupila :dizzy_face: tie pancusky su bohovske :grinning:
no a inac sme boli tusim v 4 roznych nextoch a ani v jednom toto co ukazujes som tusim nevidela takze asi potom tiez nieco kupim cez net lebo ceny nie su az take zle :wink:
10. mar 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slni Kubu aj ja sceeeeem :slight_smile: raz urcite!!!
Vavi si predstav, bola som cvicit...po veeelmi dlhej dobe a tak to aj vyzeralo. Som nevladala, bol to brutus, bola som na takom tazsom aerobicu. Este teraz som cervena. Nuz, kondicka v prdelke :unamused: Teraz som nadupana energiou a nechce sa mi spat!
Aj ja kcem ist na kubu!! aj do mexika!!
No ale to bud budem musiet vyhrat v sportke, alebo sa este raz narodit nejaktm bohacom, ale vymenit herca za nejakeho milionara :grinning: :grinning: a teda asi ziadna z moznosti nieje realna :grinning:
Ja nemozem tie veci pozerat...ja nemam pre babo este nic. Som poverciva a myslim si, ze ked nakupim, nic z toho nebude. A ono je to vlastne naopak...ja musim kupit, nech to babo na tie veci prilakam, pravda? :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi..prekrasne..a za slusne peniaze, zrejme neporovnatelne zo Slovenskom :sunglasses:
..juj som zvedava kedy sa ja budem vyblaznovat na obleceni a ostatnych zalezitostiach :dizzy_face:
aj ja chcem iist do mexika.... ale raz pojdem :grinning: kuba ma az tak nelaka :sweat_smile: ale mexiko planujeme uz dlhsie :sunglasses: no tento rok asi bude len spinave anglicke more :grinning:
bubli ani ja nic nemam kupene .... sak to je normalne ked nie si tehu tak nestresuj :grinning:
10. mar 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ono Slni povedzme si uprimne, na Slovensku je ta najdrahsia dovolenka...a sluby no comment, my sme mali pokusy 2x, raz to bola Orava, raz Tatry a asi uz viac ee... :rolling_eyes:
10. mar 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou ale mozno, ked cosi kupis, tak sa cosi udeje. Ja to asi vyskusam :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A inak vam chcem povedat, ze aj ja mam problem so svojou fotkou...idem si precitat akoze cudzi prispevok a ono to pisem ja :grinning:
No asi by som si uz mala ist lazkat, uz som asi unavena... :dizzy_face:
10. mar 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nemam na to zaludok... raz som chcela nieco kupit a potom som to dala sp5t... proste som nemohla :sweat_smile: sama sebe som to nejak nemohla dovolit :sweat_smile: ze ci mi uz fakt sibe alebo co :grinning:
10. mar 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na Slovensku je vsetko najdrahsie..asi preto, ze si to mozeme dovolit :grinning: cest praci turistickemu ruchu na Slovensku a nie len tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
..Kubu maximalne odporucam, len podla toho co od tej dovolenky ocakavas..ja som si zamilovala Havanu..normalne sa clovek vrati o 50 rokov spat..to bolo az neuveritelne..pre nas co si este ako tak pamatame socik to bolo OK ale neviem si predstavit ako sa citili taki anglani alebo kanadania :grinning:
..no anglicke more veru nie je vyhra :grinning: ale opalit sa da aj tu :sunglasses:
10. mar 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mm sa rysuje nejaka nova lepsia robota tak moznoooooooooooooooo v sept. by sme sli na nejaky last minute ale tak to je len moj sen :grinning:
10. mar 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sak to, mate vyhodu ze ste mimo, tu na SVK nenormalne ake ceny maju pre handry na babatka a tehotne zeny, je to uplne na hlavu....

Uz sa tesim ako si budete plnit albumy vecickami pre vase ratolesti, verim tomu ze to bude coskoro :slight_smile:
10. mar 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi aj my sa uz tesime a ja ked nie som teraz tehu som sa rozhodla ze v aprili som na 100% :grinning:
10. mar 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hotovo :grinning:
10. mar 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa tesim Vavi a dufam, ze Vanda si to teraz vyskace u teba v brusku a bude take dobre babatko, ze maminku pusti pozriet sa za tetami tehulami sem na MK :wink:
10. mar 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok