• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Žeby aj ja idem písať tak ako zvyknem iba v oficiálnej komunikácii v kancli??? :grinning: :grinning:
Náhodou to je sranda používať všetky pismenká... ale všimla som si že s vrchným radom mam problem a musím sa pozerať na klávesnicu :sweat_smile: :sweat_smile: tie žšťčýá mi robia problem už.. :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuš, jé ako pekne sa to číta :grinning: :grinning:

nell, ako dlo bol preč? :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni nemienim si na neho hubu drat... :rolling_eyes:
sral ho pes.... :rolling_eyes:

a on vysavanie z duse nenavidi.. vzdy v sobotu doobeda zdrhne radsej ku svokre a dojde ked je "klud" ci ja to on vola...to by bolo uz moc keby teraz vytiahnem vysavac a zacnem mu tu nacvicovat by to nezvladol chudacik... :grinning:
autor
nellie, aj ja sa pri pouziti tych ozdobnych musim pozerat, ze co stiskam, a aj tak sa mi vacsinou nepodari spravne :grinning: :grinning: myslim, ze su nejak zle umiestnene :sunglasses: :grinning:
Občas aj mne, ale s určitosťou viem už teraz povedať, že ma to spomalilo asi o polovicu :grinning:
11. mar 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vy na počítači iba četujete? :astonished: :grinning:
siou siel v utorok vecer....aaaa jeho velicenstvo vyfucalo zdvihlo sa, zobralo ciste veci a siel do kupelky.. :grinning: :grinning:
chaaa som vedela ze moje mlcanie padne na urodnu pôdu.. :grinning: :grinning: lebo ja v kuse meliem tak uz vie kolka bije ked som stichla.. :grinning: :grinning: :grinning:
idem tu vyvetrat ten cigarovy opar (grciak)
nell :grinning: :grinning: ticho vie byť aj u nás neznesiteľné (ale nie pre mňa :grinning: ).
11. mar 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie ty nefajčíš?
11. mar 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell a fajčiť? :confused: :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou ja na počítači hrám aj hry :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar mam ten isty pocit ako ty s tymi ozdobnymi :grinning: :grinning: :grinning:

ked bol rano MM u svokry tak som mu povedala nech donesie ale 5 vajec a ona poslala hadam 30 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a to sme mali este 10 doma kupenych... :grinning: :grinning:

no asi idem urobit ustupok aj ja a nachystam mu ranajky a pustim ho ku pocitacu... :wink:
11. mar 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou ty ma nejak poznas :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
11. mar 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siou, tak teraz uz vacsinou len pisem :slight_smile: plus uprava fotiek. kedysi som aj rysovala, MM robi grafiku, babre hudbu. ale konik je tu narozdiel od ostatnych cinnosti kazdy den :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No akosi mi ušlo kto ma aký vzťah k fajčeniu :slight_smile:
Ja som úplný nefajčiar a môj drahý keď sme sa spoznali fajčil 2 krabičky denne :pensive: Ja som dosť tolerantná ale stačilo, minulý rok som mu dala ultimátum. Buď ja alebo cigarety. No a ešte sme spolu :grinning: Ja viem bola som možno trochu krutá, ale už to bolo pre mňa neúnosné.
11. mar 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my hry nehrame... kedysi som hrala jednu jedinu: Abe Oddysee
http://files.myopera.com/Wiidark/albums/285802/O017.Oddworld_Abes_Odyssey-front.jpg
http://i.neoseeker.com/p/Games/PC/Action/Platform/oddworld_abes_oddysee_image_0GnJTOSnqSUJ45D.jpg

to je moja srdcovka. MM mi stiahol a nainstaloval 2. cast, ale na to nervy uz nemam. prvu som hrala s kamoskou na VS niekolko mesiacov na intraku, a aj to sme ju len presli, nezachranili sme vsetkych zamestnancov. nedalo sa. brutalna hra. bez manualu, bez pomoci. boli sme na to len dve, ja som obsluhovala klavesnicu. brutaaaaal :angry:
11. mar 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuš, dobre si urobila :wink:

shaar, veď to že väčšinou píšeš... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siou, ja nemam problem s gramatikou, tak preto mi ju netreba cvicit :grinning:
ľščť pouzivam, ked dlhsie premyslam, t. j. ked mam cas aj na pouzitie tych pismen.
takto narychlo ma to fakt len strasne spomaluje
11. mar 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá mám takú odveci otázku :grinning: Je možné, že už by prišiel preplatok na dani? Asi ťažko, keď sa to má podať do konca marca, že? :sweat_smile:
11. mar 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, ze co?
mne uz dosla nejaka dan. ja sa v tom vobec nevyznam, ale dosli mi peniazky z roboty, tak sa vytesujem. uz nie som v minuse. uz som +16e na ucte! :dizzy_face:
11. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar pýtam sa, lebo mi prišla len sms, že pohyb na účte... kredit.... musí manžel pozrieť na internet bankingu, že odkiaľ (ja to neviem :sweat_smile: ), ale nie je doma a mňa zožiera zvedavosť, že čo sú to za prachy :grinning: Lebo na PN sa mi to vidí skoro (min. mesiac mi prišli peniaze 18-tého) a aj málo :astonished: Na daň sa mi to zase vidí veľa.... do prdele :sweat_smile:
11. mar 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, je to len veci zvyku a prstokladu, pretože ak si zvyknutá písať bez, tak ti to dlhšie trvá a mne zase opačne. Ale zvykla som si :wink:, keďže aj všetky ostatné texty na pc píšem normálne.
Kedysi bolo nevyhnutné v el. komunikácii písať bez diakritiky, boli úplne iné prenosové štandardy a nastavenia, dnes už to problém nie je a všetko sa zobrazuje správne.

flam to je nejako skoro :confused: ale ktovie?
11. mar 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, kludne to moze byt dan :wink:
11. mar 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už som zistila podľa výpisu z účtu, že sú to prachy z roboty... tak to potom jedine daň, keď som už dva mesiace PN :astonished:
11. mar 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a preco vracaju dan??? vysvetli mi to niekto?

siou, jasne, ze vec zvyku - prstokladu. s tym nemam problem (byv. klaviristka) :grinning: ide len o to, ze ľščť pouzivam tak malo, ze sa mi neopati kvoli tomu menit prstoklad, resp. rozsirovat cm klavesnice. ak potrebujem, viem byt rychla a s ozdobnymi, akurat si to po sebe este kontrolujem. bez diakritiky necitam za sebou, pokial nekontrolujem myslienkove pochody :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale strojopis to nie je, to uznavam

ale v podstate mas pravdu, mozem to skusit.. :slight_smile:
11. mar 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar do toho sa ja vôbec nerozumiem :grinning: len viem, že som dávala do roboty potvrdenie z poisťovne o životnej poistke (vraj to odrátavajú z dane), aj potvrdenie o manželovom príjme... vraj aj manžela mi odrátajú z dane :grinning: plus som min. rok tri mesiace nerobila.... aj to vraj urobí svoje :confused: ... a po prepočítaní, odrátaní a neviem čo ti vyjde preplatok alebo nedoplatok.... :sweat_smile:
11. mar 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam - ta poistka ti urobi dost a manzela ti odpocitaju, len ak bol minuly rok nezamestnany :wink: spytam sa teba, lebo shaar sa na mna ... a neodpovedala, kedy ti robili krvne testy na toxo, zltacku a pod. pri prvej navsteve alebo az po 10 tt?
11. mar 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
vidím, že sa tu vo veľkom písalo...fúúú som sa zapotila, kým som to prečítala :wink:
Siou..sa ti nepáči moja nová fotka? :cry:
čo dnes varíme?
11. mar 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaaaaj made :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
prebačaňe za mačanku :grinning:
ja uz si nepamatam, ani keby neviem co... ale skusim kuknut do tehu knizky
11. mar 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok