• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Baby utekám domov a do vane! :slight_smile:
Tak papa zatiaľ.
11. mar 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou - hotovo :wink: a ano chodi na mail, raz som bola pozvana aj na prieskum naživo, ale nespĺňala som podmienky, takže za to, že som prišla a čakala som dostala 180 Sk ... potešilo :grinning:
11. mar 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi hlásim sa na šišky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Siou, ready for a Questionary :grinning: sem s ním
11. mar 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni, jasne :grinning: ja som uz taka presladnuta, ze potrebujem masko. neviem sa najest zo sladkeho jadla. pre mna je to pochutina
11. mar 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad, ďakujem :slight_smile:. potom daj vedieť, kedy bude vyplnený aj tm, dík :slight_smile:
11. mar 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka, práve sa testujem..xixi fajn testíky :slight_smile:
a Vave je kde? Vavéééé kde si? už máš lepšiu náladičku?
11. mar 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude az vecer, este nie je doma :wink:
11. mar 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni - mne pripominas na tej fotke Kate Moss :wink:
11. mar 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi, ja pre otehu som tiez nemohla sladke... na ranajky vobec, dvihal sa mi zaludok a za jedlo som to nepovazovala. dukatove buchticky? palacinky? to bol pre mna vzdy dezert. ale v tehotenstve sa to zial zmenilo a teraz talcim sladke ako na beziacom pase :unamused:
a inak naco si tak vela sisiek robila? ci tak vyslo? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mad, dík..teraz si ma rozosmiala :grinning: už mi je jasné prečo si ma vzal môj manžel xixi
..bola som štíhla ako ona, teraz mám o 10kg viac..hehe ale stále to nie je zlé :wink:
..vidím, že vymieňaš fotky ako na bežiacom páse
Siou, ani to nebolelo :wink:
Shaarka, ja milujem sladké jedlá..ja skôr mäso nemusím
11. mar 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni :slight_smile:

ja tiež dokážem normálne fungovať na sladkom jedle a veľmi dobre :grinning: Keď si predstavím perky, mňáám. Dva dni by som ich jedla, trikrát denne :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som tu zasaa :grinning:

siou prave vyplnam tvojos los dotaznikos :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé, ďakujem :slight_smile:
11. mar 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink:
este idem vyplnit poslednu otazku... :grinning: :grinning: :grinning: normalne ma to prinutilo zamysliet sa... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell :grinning: :grinning:

potom napíš aké bolo mäsko, si ma navnadila tou mozarellou :slight_smile:
11. mar 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotofka... :sunglasses: :sunglasses:

masko bolo super :dizzy_face: :dizzy_face: fakt odporucam.. hlavne tie zemiaky mali super chut z tej cibule a papriky a rajciny.. :sunglasses: a teraz sa chystam ochutnat moj salatik.. drahy mi ho ohundral zevraj je moc sladky.. pako... :rolling_eyes:
ale on moc nemusi kukuricu z konzervy tak to preto.. no reku "zedz kemeň lásko" :grinning: :grinning:
aspon nam s maminou viac ostane :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ty máš paka? :sunglasses: :grinning:
11. mar 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, takto podobne robí môj ocino to kurča po cigánsky (nedávno sme u nich boli a spomínala som to). Je to v alobale, ale dávajú sa tam tuším štvrťky kurčaťa (každé do svojho alobalu) a ide tam cibuľa, paprika, rajčiny, môže byť aj feferónky, slanina. Je to úplne geniálne, všetko sa to krásne prepečie, je to také po cigánsky "osmahnuté" a k tomu tie zemiaky...

ale toto tvoje ma zaujalo kvôli mozarelle, lebo ju zbožňujem :grinning: Idem pozrieť pár strán dozadu, čo všetko a ako si tam vlastne dala :slight_smile:
11. mar 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou aj ty mas paka??? :grinning: :grinning:

hej je to na ten spôsob ako robi tvoj ocino... :wink: aj ja tam davam aj slaninku len som zabudla kupit.. :wink:

moj postup - ja som do alobalu balila jednotlive porcie - alobal som potrela olejom, dala zemiaky - tie som posolila, ovegetovala a dala som na ne aj tu zmes na americke zemiaky a na to kopec cibule,papriku a rajcinu, na to masko a este na masko znova cibulu... a potom az ale 15 minut pred dopecenim som na kazde maso nakrajala mozzarelu a potom som to len tak opatrne zabalila aby sa syr nenalepil na alobal... :slight_smile:
11. mar 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..zase sa je :grinning: ja som vytvorila výborný šošovicový prívarok...už len čakám kedy mm príde z práce, rada s ním večeriam :dizzy_face:
..a sľúbil, že aj on vzplní dotazník...som zvedavá čo za to bude chcieť :grinning:
11. mar 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni mnam privarok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja som si nabrala toho môjho salatiku a je super... :dizzy_face: :dizzy_face: ja som ho este oproti receptu kolegyne vylepsila najemno nastruhanou zavaranou uhorkou a mnam :sunglasses:

slni mne na tejto foto nenormalne pripominas modelu Denisu Dvončovú :sunglasses: :slight_smile:
11. mar 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, bežne keď trepe je pako a keď je veľmi zlý je debil :grinning:

tak tak, presne každé kura má svoj balíček :grinning: :grinning: a tú mozarellu dávaš akú (máš od vás, prepdokladám :grinning: ). A pečieš to celé cca...?

slni no nejako sa mu odmeň :grinning: ale zase nech nemá veľké nároky, ak ho to odfiltruje pri tretej otázke... (ak nepoužíva žiadne soc. siete), zase sa toľko nenarobí :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claire danes :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. mar 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj môôôôôj je pako a debil :grinning: :grinning: :grinning:
a ja som vzdy len "titit" :grinning: :grinning: :grinning: on mi skaredsie nepovie.. :grinning: :grinning:

no mozzarelu nedavam od nas my mame len taku šiťacku :grinning: :grinning: :grinning: ja som kupila tusim od firmy Zott :grinning:
a piekla som to cca 1 a pol hodiny alebo hodinu a dvadsat minut.. :sunglasses: tak po hodinke som tam dala tu mozzarellu :slight_smile:

no dobre tak claire danes skrizena s dvoncovou :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou, veď toho sa bojím, že ti moc nepomôže, on používa len minimum..hlavne blogy keď chce niečo nakúpiť, kuká recenzie a číta dennú tlač, na rozdiel odo mňa hlavne britskú

Nellie..ešte keby som zarábala ako ona :wink: som dala asi nejakú ''parádnu'' fotku..veď ja nie som moďélka (mäkke di,ti,ni,li a de,te,ne,le) :grinning: :grinning: :grinning: a ani nejaká vychýrená krásavica :grinning: ale beriem to ako kompliment, môžem? xixi
11. mar 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni co sa tolko podcenujes.. :wink: toto vyznie mierne zlezbatelo ale mne sa fakt na tej foto strasne pacis :wink: :slight_smile:
ved chapes ako to myslim :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni, tak to si, ale sympatická ako cd (aspoň pre mňa :grinning: ). čo sa týka toho dotazníka, tam ak zaklikne v niektorej z tých prvých otázok, že soc. siete pozná, ale nevyužíva, ďalej ho to nepustí (iba sa mu tam slušne poďakujem a pošlem ho zase za tebou :grinning:) a aj bude dobre, ak tam budem mať aj tento typ odpovede, nech to mám pestrejšie :slight_smile:

nell a to sú cecky bez kosti, však...
a inak, ani mne mm nepovie nikdy škaredo, v živote... ale ja som mu už dala mien... :zipper_mouth: :grinning: :sunglasses: tak ale ja som u nás tá zlá :grinning:
11. mar 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou hej bez kosti iba krasne ceckove rezniky... :grinning: :grinning:

mojho najviac zo vsetkeho nastve ked mu poviem Lubo.. :grinning: :grinning: on si na to š na konci straaaaasne potrpi :grinning:
to uz ked mu poviem Lubo tak vie ze je zle-nedobre :grinning: :grinning: Inak ho volam Lubi... :slight_smile:
11. mar 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell :grinning: a to mu nechýba š? Lubiš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok