• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Ahojte zabky.Idem vas docitat. :wink:
4. máj 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak u nas burka jak svina...bicak sa musela nechat v praci a mm dosiel po mna...esteze tak.
jane ako s mas?
neviete nahodou ako je to z vypovednou dobou?treba podat s 2 mesacnou?
4. máj 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte čaje, dnes sa mam super, doktorka povedala, ze stena maternice zhrubla, ze fazulka je stale vysoko, ale vyzera ze bude sa tahat do stredu takze zatial je to fajn, ale uvidime čo zajtra gyndos a keby mi bude zle abo dačo, nemocnica stale hrozi
4. máj 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
4. máj 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super tini,aspon ty :slight_smile:
4. máj 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo pokial mas zmluvu na neurcito a konci ti nedavas vypovednu lehotu..pokial mas zmluvu na neurcito a podas vypoved mas dvojmesacnu lehotu alebo sa dohodnes so sefom ze ta pusti skorej, ale to malokto chce pustat..
4. máj 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel ma zmluvu len na zastupovanie kolegyne ale chcela by som odist a od sept.byt doma alebo v inej praci.
takze ju musim podat 30.juna?
4. máj 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy ti konci tato zmluva?
4. máj 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som bola za gyn a povedal ze asi to bude mocovy mechur :fearful: dal mi antibiotika-taky jednorazovy prasok co sa rozpusti vo vode a vypije sa...a hned sa ma pytal ako som mu povedala o bolestiach v podbrusku ci som mala ms nacas a ci bola rovnako silna ako obvykle..a ci som robila tehu test...a ja ze ano a bol negativny...asi si myslel ze som tehu ale mimomaternicove predpokladal...teraz aj tak mam strach trosku..lebo test som robila 4dni pred ms...
4. máj 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mimo.Uz som docitala.Tak vypoved.Zalezi od zamestnavatela.Niektory ti da vypoved hned a niektory trvaju na vypovednej dobe.Zajdy za sefom a oboznam ho s tvojou vypovedou.A uvidis ci sa dohodnete.
4. máj 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimomu :slight_smile: a čo ze len ja? niečo mi uslo?
4. máj 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel mam ju dokedy sa nevrati ta kolegyna a ta sa nevrati uz nikdy....neviem co spravim dobre?
fly tak urob este test
4. máj 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo, tak ked chces byt od 1.9 doma tak ju musi podat najneskorsie 30.6 a od 1.7. ti bude plynut vypovedna lehota..
ale tak ako pise jane, skoc za zamestnavatelom a opytaj sa ho ci sa dohodnete alebo bude chciet po tebe vypovednu lehotu..
4. máj 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly taky prasok som aj ja uz raz mala, fakt som bola fit na druhy den
4. máj 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo tak musis ist za sefom,aby si nasiel nahradu za teba pocas tvojej vypovednej lehoty.
4. máj 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to uz tiez mala...ale asi pred rokom...vola sa to monural :slight_smile: nuz mimo zajtra spravim preistotu lebo mi nerobil usg len pozrel postlacal a tolko...a pytal sa ci som robila test a ja ze bol negat..ale tak to som spravila pred ms... :confounded:
4. máj 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je takto-najlepsim riesenim by bolo keby som bola tehu,ale nedari sa a pod tymto tlakom sa asi ani nebude darit.
tak som si rozposlala ziadosti do inych zamest.kt.maju kratsiu prac.dobu aby som sa mohla s malou ucit.
ale kedze to nejde,tak si hladam inu a koli tomu potrebujem dat vypoved.
baby ale neviem co spravim dobre,lebo ak dam vypoved a nahodou medzitym otehotn.tak to nebude najlepsie z finan.hladiska.
co mi radite?dik
4. máj 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja utekam vybavovat tu pracu. :wink:
4. máj 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo tazko to je...a aku mas skolu?
4. máj 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo zase ale robit tam este x rokov kym nebudes tehu tiez neni slava, ja som vo februari dostala vypoved, s tym ze do konca marca este ukoncim veci, v marci sa zadarilo ani sme sa nesnazili velmi a sefo este chcel aby som ostala v aprili a dnes ze aj v maji a to uz mam aj novu robotu len tam este som nenastupila takze tak
4. máj 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obchodnu s maturitou-vnutorny obchod
4. máj 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo tak to je fajn...ja zajtra testnem :unamused:
4. máj 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
testni fly :wink:
tini ja nemam take stastie ako ty :wink: :slight_smile:
vzdy sa vsetko komplikuje..... :wink: nemozem tam zostat ,lebo v sept.ide mala do skoly a chcem sa s nou pripravovat a novu pracu neviem ci tak lahko najdem asi nie :unamused:
4. máj 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo to to ze teraz je tazke najst si pracu...mimo nuz testnem lebo sa bojim extrauterinky :confounded: dufam ze test bude negativny
4. máj 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne fly neboj :wink: :slight_smile:
4. máj 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len aby... :wink: inac ako mimo?
4. máj 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly,riesim,kombinujem a stale premyslam,lebo nechcem spravit volajaku blbost,kt.budem neskor lutovat :unamused:
neviem s nikam pohnut,tak to nechavam tak,ale cas ma tlaci
4. máj 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimomu sak zatial neries, a hladaj novu robotu, a potom sa vypis na PN pocas tej vypovednej a budes sa ucit s malou a sef ti moze vies co
4. máj 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika ma pravdu :slight_smile:
4. máj 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenze ked nenajdem robotu a dam vypoved a nebudem ani tehu tak to budeme na tom financne mizerne :confounded:
4. máj 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok