• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
no nist idem ja do sprchy a lahnut si..dneska som nejak nenormalne unavena... to bude asi tym udobrovanim 2x za den, co?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
neviem, no necitim sa dobre uz hadam tyzden a dneska ked som dosla z obchodu tak sa mi MM smial ze co tak funim...strasne som sa zadychala... nemam ziadnu kondicku :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz úplne od veci, ale už asi pred mesiacom som vám chcela napísať, že prima bude od pondelka vysielať vlastný nový sieriál ( :confused: :rolling_eyes: ), Zázraky života z prostredia CARu. som zvedavá, čo to bude za zázrak, ale aspoň to má celkom dobré obsadenie.
11. mar 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou hej?? tak to skusim omrknut co to bude zac.... :slight_smile: :slight_smile: zaujimava tematika... :slight_smile: :slight_smile:
no ale uz fakt sa lucim..
pekny zvysok vecera, ahojte rano :wink: :slight_smile:
11. mar 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu som, hercova kolegyna oslavuje 30tku, tak sme na chvilu vybehli a boli nam zamerat okna este medzitym :slight_smile:
Siou vrham sa na to - herec nevyplna.....
11. mar 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou - co je vlastne socialna siet? (ratam ze kolkym holdujem) - aj skype je socialna siet? :confused: neviem, fakt, asi som poldement, ale neviem :slight_smile:
11. mar 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelll :grinning: :grinning: (pôjde to v pondelok o ôsmej večer) papa a pekný večer. :wink:

vav, dík :slight_smile:
11. mar 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, skype je tak čiastočne, nie je to celkom typická sieť. Možno v rámci četu... Skôr ale fb, linkdeIn, koník, pokec je už asi rok preformátovaný na sieť, twitter.... ono sa to dosť prelína, nie je v tom úplne jasno :slight_smile:
11. mar 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou uz viem, pohoda, o minutku to mas :wink:
11. mar 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prajem vam pekny vecer :slight_smile:
boli sme s MM na cviceni - manipulacia s babatkom :grinning: akurat ja som vyfasovala umelohmotnu tvrdu babiku, staru asi 20rokov (co mala povodne reprezentovat akoze nejaky neidentifikovatelny vek 5+ rokov, uces blond na futbalistu, hore kratke a na krku dlhe) :grinning: na babatko sa to vobec nepodobalo, a teda bolo dost obtiazne sa k nej spravat ako k babatku :grinning: :grinning: :grinning: a ked som jej chcela dat po kupani plienku, tak som jej musela vylomit nohy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem sa teraz vyvalit :dizzy_face: vidime sa zajtra :wink:
11. mar 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou hotovo :wink:

Shaar tak dalsi zazitok do vrecka? :wink: ako to zvladal TM?
11. mar 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaale, tak je to hlavne sranda :slight_smile: plus co-to aj poucne, kedze ja nemam absolutne ziadne skusenosti s babatkami :slight_smile:
11. mar 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar sranda? To fakt? :grinning: :grinning: Tak potom super :slight_smile: musim aj ja niekedy skocit, chystas sa aj na nejake posedenie, kde netreba partnera? Lebo mojho herca ja na take isto nedostanem.....
11. mar 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, ďakujem pekne. :slight_smile:
11. mar 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou pre teba secko :grinning:
11. mar 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim :slight_smile: ako sa mate?
11. mar 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning:
džouenka, zase nás naťahuješ? :angry: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou servus miesto pozdravu si prosime hlasenie :slight_smile:
11. mar 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne :grinning: no keby bolo nieco nove tak napisem :grinning: tak zhrnutie op5t :grinning: 41dc.... 37.1C.... test som nerobila....citim sa tak isto ako vcera :grinning:
11. mar 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
džou, no ty si tehotná, na to už nie je iná odpoveď... :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou a kedy cikame na test? :confused:
11. mar 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou :grinning: :grinning: :grinning: no neviem :sweat_smile:
dnes som bola u kamosky je tu v UK sestricka tak sme to rozoberali.... a tiez si myslii ze je to dost mozne... zajtra volam k dr na objednanie sa na bud tyzden a ak by dosla ms do vtedy tak to zrusim .... no problem je ze ja sa vobec necitim na to ze by mala prist :grinning: ale ani moc tehotno sa necitim :sweat_smile:
11. mar 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem vyskusat cez vikend ak sa teplota nezmeni :wink:
11. mar 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
džou, vyskúšaj a hneď referuj. ale názor som nezmenila :grinning: :wink:
11. mar 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem siou :wink: ako viem ze by som si nemala davat nejake nadeje ale tak davam si :grinning: a som rada ze aspon niekto ma za to neodsudzuje ako v inej teme ze urcite nie som tehu lebo mam neg test :pensive:a a a no a co? :grinning:
11. mar 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako viem ze je mala sanca ale stale je..... ved stale piseme kazdej..... kym nie je MS nadej stale je :grinning: no nie?
11. mar 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :wink: vieš čo, džou...? ja teda vôbec nie som z tých, ktorí by nejako presviedčali, rozdávali falošné nádeje a ubezpečovali o tom, že so pro si tehotná. Ale ani si nemyslím, že testy sú najdôležitejší ukazovateľ. Ešte to môže byť hocičo a všeličo sa môže stať, ale hmm... :grinning:
A teda neviem, prečo by ťa mal kto odsudzovať :angry:
11. mar 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzouik tak tak, moja rec :slight_smile:
Ako to v UK funguje? Tam normalne ti spravia USG a tak, podobne ako u nas? LEbo som pocula ze tam je prenatalna starostlivost dost slaba... Ze to tam hodne nechavaju "na prirodu" vsetko...
11. mar 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako nie ze celkom odsudzuju ale reci typu ze davat si klapky na oci a pod :confounded: ma to trosku naserkalo.... no to je o inom :wink:
no vavi... ze najprv spravia test z mocu v labaku.... ak nic potom krv...a potom tusim aj sono spravia :wink:
11. mar 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou z mocu v labaku?? No podla mna zbytocny krok, asi rovno z krvi by bolo jednoduchsie, nie?

Ale tak nechame to na brutskych odbornikov :slight_smile:

Juuj vies jak by som sa tesila, keby si tym zenskym, co ti to pisu, vytrela kocuura s // ???? :slight_smile:
11. mar 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja :grinning:
11. mar 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok