• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Anax mňaaaaam. Asi si urobím také cez víkend. Rýchla večera :slight_smile:
12. mar 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax to aj bol daky recept ci len tak ze co chladnicka a spajza da? ja sa niekedy totiz dost bojim robim take sialene kombinacie :slight_smile: ....a lenuska veru tak vzdy chceme ineeee veci ako mame respektive mozeme mat :grinning:
12. mar 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj jasne vavenka s tym bruskom to bude asi problem v takom teple prepac no na take som nepomyslela :angry: ze pre vas by take teploty neboli moc dobreee tak teda dobre tych 25 :slight_smile:
12. mar 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax ináč už dávnejšie som ti chcela povedať, že tá vianočka z pekárničky bola vynikajúca. Podarila sa super a spráskali sme ju celú na raňajky.
Pamätáš sa ešte na to, že si mi dávala recept? :grinning:
12. mar 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni v zasade na to nemam recept, varim temer vzdy od oka a s tym co mam, teda toto posledne bolo co dom dal:slight_smile: teda zemiaky, tuniak, bryndza, kysla smotana,bambinko, tvaroh a cmk, zemiaky upiect v rure cele v supke, potom prekrojit, vydlabat vnutro, dat do misky s ostatnymi ingredienciami, poriadne zmiesat, naplnit zemiaky a upiect v rure

lenka, pamatam a som rada ze sa podarila, ja najnovsie som nasla caro domacek knedle, ked ju nemusim miesit ale spravi to pekarnicka :grinning:
12. mar 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo len taketo veci by som si doma asi jedla samaaa :confounded: ten moj masozravec iba maso maso maso ine nechce :slight_smile: sem tam halusky a placky ale tie robi on :slight_smile:
12. mar 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax aj knedle raz skúsim :wink:

Leni a keby si mu primiešala do tej plnky šunku, slaninku prípadne kúsky kuracieho? Aj tak by to nezjedol?
12. mar 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe no to by zjedol samozrejme ale vies u mna je podstatne navarit hlavne vela nech to je nadlho nejako sa mi uz nechce vyvarat :slight_smile: a ked mam este sebe ine varit tak radsej si dam suchy rohlik :slight_smile: alebo len uvarim ryzu a zeleninku teda ako rizoto :slight_smile:
12. mar 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau, leni :wink:

vav, pardooon, som to fakt prehliadla :wink:.

ja sa práve chcem pustiť do kuchtenia, som zvedavá čo dom dá... :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hih no ja dnes asi nevariiim :slight_smile: kedze som vcera stihla este navarit hoci mi chodia po rozume take veci ze dolkyyyy a palacinkyyyy a vafleeee booze mnamky
12. mar 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie to tvoj novy havino?
12. mar 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning: :grinning: vitaj v klube, mňa tiež furt mátajú dolky, perky, makové slíže a palacinky :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou pohodaaaa :slight_smile:

Lenci mne nevadia 30tky, a v podstate pevne verim ze uz koncom aprila bude Vanda z bruska von, tak v maji spokojne aj 30tky :wink: ja sa radsej budem potit ako kon, ako drkotat zubami :wink:
leni, to je staršia fotka :wink:
no ja uz nemam prehlad babulky ja som tu hodne dlho nebola :frowning2: taaak pardon ....jaaaaj teraz by som dala pol kralovstva za taky ohrievac mne tu fuciii ako blbe uz mi je z toho doplacu mam tu v kancli mozno takych 20 stupnov aj to asi vela hovorim :frowning2:
12. mar 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, čo si pipi, veď to nemáš odkiaľ vedieť... :grinning: :wink:
12. mar 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam este kapusticku, kedze vcera sa herec najedol na oslave....
A veelmi vazne uvazujem nad sulancami s makom (aj ked este stale nemam mlyncek na mak :grinning: ) mame doma kopec zemiakov z vychodu - herec dotrepal od svokrovcov, a teda ak sa odhodlam kupit mlyncek na mak a aj mak, tak si cez vikend spravim.... Mnam :slight_smile:
12. mar 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav, ja ťa zabijem... :grinning: :grinning: šúľalnce... :confused: :grinning: :grinning: (a uslintaný smajl)
12. mar 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj bozinku baby toto mi nerobte :frowning2: ja mam hroznu chut na sladke :frowning2:
12. mar 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou dobree, nie? :grinning: :grinning: ja mam na mak chut uz asi tyzden :grinning:
12. mar 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makoveeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mnam.. zeby si dneska zasa urobim???? :sweat_smile:
zostala som zavisla na makovych slizoch... :grinning: :grinning: :grinning:

leni tak to sme dve.. :sweat_smile: :sweat_smile: ja som si rano zjedla Milu a uz tu nic dobre nemam... :frowning2:
12. mar 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a viete co take slivkove gule s makom alebo jahodoveeee jaaaaj mnamkyyyy
12. mar 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi u nas predavaju aj hotovy pomlety mak aj cukrom... :sunglasses:
12. mar 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja keby si mam vybrat tak radsej ohrievac sakraaa toto nie je mozne takato zima fakt mam plac nakrajicku :frowning2: asi idem do obchodu sa prejst aspon sa trochu prihrejem ta mila neznela az tak zle :sunglasses:
12. mar 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze jahodoveeee... pomooooooc !!!!! ja ich chcem a hned.... :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a to preco vam tam poriadne nekuria??? :confused: :confused:
no chod veru do toho obchodu a spojis prijemne s uzitocnym... :wink:
12. mar 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy tu spomínate mak a práve tlačím makovo-višňovú štrúdľu od kolegyne :slight_smile:
hihi no ohlasim sa tak za desat minut som zvedava co si pokupim hehehe dufam ze to ostane len pri tej mile :sunglasses: ale kedze mam v penazenke asi tak 1,3 eura hehe takze moc vymyslat nebudem
nellie lebo nejaky tupy debil ktory navrhoval tuto budovu tak spravil skvele hlinikove okna ktore maju tak 2,5 m krat 2,5 metra a potom skus tu miestnost vykurit :fearful:
12. mar 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, slivkové gule.. :dizzy_face: najradšej mám z čerstvých sliviek, spravím vždy aspoň tridsať a jem tri dni :grinning:
12. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok