• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Nell hej, ked najdem uz pomlety, tak kupim, ale ak nie, tak to budu asi na uvod hoodne drahe sulance :slight_smile:
12. mar 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo neuverite nemali mila rezy :frowning2:
12. mar 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni no tak to je podraz toto... :frowning2:
a co si si dobreho kupila???

Vavi no ale tak bude to dobra investicia.. :sunglasses:
12. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav predstav si potom tie makove orgie :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nell :slight_smile: tak snad ano :slight_smile:

Lenci to je teda fakt otras, ja neznasam ked si na nieco pripravim chutove pohare a nieco sa pokazi :rolling_eyes:

To naposledy co mi az do placu bolo, co som si dala doniest tu strudlu kupenu, vyzera super, kakaova s bielym kremom, pol dna som sa vytesovala na nu a ked som do nej zakusla, ták miesto lahodnej chuti na jazyku sa mi dostalo nejake cudo pripominajuce veto vyslahane s praskovym cukrom - pamatate?
Shaarka tebe som ho potom naservirovala so slahackou :sweat_smile: :sweat_smile:
12. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete koľko viem zožrať maku? Predo mnou ho musia schovávať, ja sa neviem ovládať. :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe no veru tak podraz to bol a nakoniec som kupila taku daku rolku bola hnusna fuuuuj ble a nieco take ako kinder cokola ta kinde country :slight_smile: fuj a uz zistujem ze to bola velkaaaa chyba ze nemali moju milovanu milu :frowning2:
12. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule a vy ste mak len tak s cukrom nevyjedali? ja som si to ako mala dala do misticky a s cukrom a len tak som si hryzkala :grinning:
12. mar 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaale inak dobra sranda v tom obchode som sa uz citila cudne stojim pri regali plnom sladkosti kukam cumim posuvam sa po centimetroch aby som nahodou neprehliadla modro biely obalcek mily aaaale nakoniec som to vzdala a pytam sa predavacky, ze "prepacte prosim vas mozno som slepa ale nikde nevidim mila rezy a ona ze nemaju tak som sa zasmiala a hovorim si tak pre seba ze aspon jedna dobra sprava dneska ....babyyy ja nie som slepaaa :grinning:
12. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou a neuspava ta? :wink:
Ja lubim mak velmi, len mna to nejak nenapadne, spravit z neho nieco :slight_smile:
12. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vas nemozem ani docitavat, len pol hodka, co som dojedla a zase som hladna, resp. zase moj mozog rozmysla, kde je najblizsi obchod na sladkostove jedla, lebo ked si teraz nic nedam, tak asi niekoho zahlusim :grinning: :grinning:
A najlepsie makovy zavin :grinning:
12. mar 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uplne najlahsie je z maku spravit opekance :slight_smile: ako na vianoce mnam :slight_smile: a pre moooc lenive sa to da aj z rozkov :slight_smile:
aj ja mam velmi rada mak.. mnam... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

inak ja som tiez strasne zavisla na Mile.. moja top sladkost... :sunglasses: :sunglasses:

Inak sranda ake sme tu vsetky zosynchronizovane... :grinning: :grinning: kapusta, mak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
alebo z vianocky leni :wink:

no uz to vidim tak ze dneska budu rezance.. uz to mam v oku... na misku rezancov 2 naplne v makovom mlynceku... :grinning: :grinning: :grinning: asi zavolam MM nech mi predpripraví mačik mačikovy... :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru Nellie, ja idem vdaka vam v nedelu varit kapustnicu :grinning:
Som tu slintala pri tej Vavenkinej, potom som nachvilu zabudla a teraz to Vav spomenula, tak mam zase kysle chute :wink:
12. mar 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj no ale taky segedinsky gulas s fajnovuckou knedlickou co vy na tooo ?
12. mar 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne poobedie piatkove zelam, zase varite?
12. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli :grinning: :grinning:

joooj aj taky segedin nie je na zahodenie..... :sweat_smile:

ahoj Zuzi no jasne ze varime.. :grinning:
12. mar 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, to som presne robila - mak s cukrom :grinning: :grinning: Ja som neskutočne maková, ale teda domáce veci, kupované mi zväčša nechutia. A neuspáva ma :wink: len je asi dosť ťažký, tak si dávam pozor (potom čo ma všetci upozorňujú, že už by aj stačilo :grinning: :grinning: ).
A milu mám tiež rada, resp. mávala som, teraz už keksíky veľmi nejem, okrem raňajkových :slight_smile:

Keď som včera zaspávala, neviem prečo (no vôbec neviem :grinning: ) sa mi vynorila predstava kapusty - kapustovej polievky. Len neviem, či mám ešte pretlak :unamused:
12. mar 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaj uz tu sedim v bunde no krasny to zivot sakra boooze ja by som vrazdila :frowning2:
12. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Segedin??? Mnaaaaaaaaaam...len musim sa zdrziavat doma po nom...mne ta kombinacia kapusta a slahacka nem moc dobre robi :sweat_smile:
12. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi ahoj, ke boli vcera sisiky?

Bubli :grinning: tak ja som dnes kyslo sladka - v chladnicke kapusta a hlave mak :grinning: :grinning:
Lenci ja mam nieco podobne v chladnicke - sice je to polievka, ale kedze nebola klobaska, tak som tam supla masko na kococky pokrajane a nieje to zahustene smotanou, ale chut je niekde medzi kapustnicou a segedinskym :wink:
12. mar 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj no len na to segedinaku mne chuti najviac to spojenie tej kapusty a kyslej smotankyyyy :slight_smile: to masko pre mna byt nemusiiii :slight_smile:
12. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No na chvíľu odbehnem a vy stihnete napísať celú stranu. Šikulky ste :slight_smile: Kapusta je nenahraditeľnáááá. Mňamky.
12. mar 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne segedin chuti, aj ta kombinacia, ale moje creva s nou maju problem :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne ste narobili chute s tymi opekancami, len ja mam strojcek na mak pokazeny a nie je toho coby ho dal dokopy, ja sa do elektriky nerozumiem tak si sama pomoct neviem:frowning2:( a kupovany mak mlety je humus...takze nic z toho

okrem toho vobec neviem co mam spravit na veceru nech pri tom nestravim vecer a nech to nie je maso bo to sa mi dnes robit nechce na nijaky sposob..skuste pomoct s nicim :pensive:
12. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niecim:slight_smile:)
12. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vai sisky su uz len 3 a na dlho mame pokoj, boli najnajlepsie, vsak vies, ved som ti poslala :grinning:
a segedin sme mali minul. nedelu, aj ja to mam rada, ale hlavne podla vone :slight_smile:
dnes mame straaaaasne dobre kuracie prsicka-to je nieco pre mna :slight_smile:
12. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax sladke, ci slane???
12. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok