• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
ahojteeee :slight_smile: kludne dalej varte, mna sa nic netyka, mam plne brusko :slight_smile: fazulka je tam!!! myslim ozajstna, biela.
nie som rasista. myslim akoze zelenina, teda strukovina :grinning: :grinning: :grinning:

dzou, a co u Dr.? lebo ked mas tesne pred MS (ak by naaaaahodou neboli //), tak ti asi bude chciet pichnut vyvolavacku... nie? ci v UK sa to robi inak?
12. mar 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam, sprav si chytro 4 palacinky s grankom, to mas za 15 minut so vsem vsudy :grinning:
dakujem :dizzy_face:
no anax asi ta sklamem ale ako poznam UK dr pochybujem ze budu robit sono :unamused:
anax, mne sa tie fotky jedál na mimib. zdajú pravdupovediac väčšinou dosť odpudzujúce :sweat_smile: :grinning: Nepôsobia väčšinou veľmi jedlo a esteticky (na mňa) :grinning:
shaar, haha... :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeezisky ta zapenkanka vyzera nenormalne chutne !!!!

Dzou drzime secko co sa drzat daaa :slight_smile: :slight_smile: dufam ze potom hned nabehnes sa pochvalit :wink:
12. mar 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari vidim ze ty si mimo obraz :grinning: tak to tu zreferujem aj pre tych ktory nevedia..... dnes som 42dc.... teplotu mam uz viac dni okolo 37.0.(predtym som nemerala).. dnes 37.1..... ale testy neg.... naposledy robeny v utorok.... tak preto idem k dr lebo meskam uz 10den ked beriem moj najdlhsi cyklus 32dni a tak :grinning:
12. mar 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou ak ti neurobili slinky ani tie mafiny tak potom je to s tebou dievca zle :grinning: :grinning: :grinning:

dosiel pre mna manzel, tak ja sa uz lucim papa a pekny vikend prajem

dzou tak aj ked nie vacok aspon nech povie ze si v tom a huraa :dizzy_face:
12. mar 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze robeny :confounded: a az hanbim :sweat_smile:
12. mar 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax no som veeeeeeeeeeeeeeeeelmi zvedava akoto bude prebuehat a ci sa vobec nieco dnes dozviem :unamused:
12. mar 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax ee, ja som na trocha krajšie obrázky :wink: :grinning: profesionálna defomrácia? :sunglasses:
12. mar 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teda shari co som vcera zistovala od kamosky sestricky tak najprv sa zevraj budu pokusat zisti ci nie som tehu a az kjed to vylucia tak bude nejaka vyvoalvacka.... :wink: a ak budu chciet pichnut bez zistenia tak si nedam a vyjednam si sono :grinning: a hotovo :sunglasses:
12. mar 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dzou, praveze ja viem, ako je to s tebou... si jednoznacne po ovule. LF cca 14 dni, cize ak by si teoreticky bola 1.DPO v den, ked si si namerala prvykrat zvysenu teplotu, tak este stale mas cas do tych 14 dni, nie? :wink:
preto sa pytam, ze co ti doktor pomoze...
a nechapem, preco netestujes castejsie. ak si bola v utorok 7.DPO, tak dnes uz mozes mat // :sunglasses:

chapala by som, ze ides vydesena k Dr, ak by si nemerala. ale takto vies, ze ovula bola, uz len pockat na MS. a keby si si namerala viac nez 16 dnii zvysenej teploty, potom by si mohla zacat stresovat, ze preco to tak je...
12. mar 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaarka..v UK je vsetko inak hehe :grinning:
Dzou, drziiime prsty..mooooooc
Flam..dakujem :dizzy_face: fakt to bola krasna dovolenka, snad coskoro zopakujeme
Anax velmi vystizny vtip...aj by to bolo k smiechu keby to nebolo naozaj..no co ''rozpravkova'' krajina, kazdy den sa deje nejaky zazrak :sweat_smile: :rolling_eyes: :angry:
12. mar 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dzou, na sone nebude nic vidiet.
a tehu mozu zistit z krvi alebo mocu = to je to iste, ako ty na tehu teste :wink:
no shaari ale tak si myslis ze sa mi posunula ovu z 15dna na 33?????ked som teda namerala 1.teplotu? a preto idem dnes lebo ako som pisala potom az bud, tt v piatok a to by som nevydrzala :sweat_smile:
autor
a smiem si este rypnut - preco netestujes? preco ti stacil test z utorka???
12. mar 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dzou, ved ak nejaky posun, tak poriadny! nie? :grinning:
tak ale je to tvoja vec, ked myslis, ze Dr zahadu vyriesi, tak ok... ale obavam sa, ze okrem testu na hCG a vyvolavacky ti nebudu vediet inak poradit :wink:
12. mar 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak mi zobrie krv... to mam zistene ze takyto postup je... a mozes rypat :grinning:
a ak nie som tehu tak sup sem s vyvolavackou nech mozem zacat snazilkovat na novo.....
12. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaj a test z utorka.... norobila som ich tolko ze uz som chcela pockat na vikend ale tak sak nech spravi dr zadarmo :grinning: a shaari ja osobne neverim ze sa mi az tak ovu posunula.....no uvidime co povie :wink:
12. mar 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar neryp, ty si si bola dat vziat krv este aj na progesteron, tak velmi si neverila ani LF ani teplomeru a isla si mat rakovinu :grinning: :grinning:

Dzou tak som zvedava.... Fakt....
12. mar 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..dzou, drzim prsty..ale testnut by si este mohla..ako radi Shaarka :slight_smile:
..snad ti zoberu krv a budes mudrejsia, ale neviem ako dlho sa tu caka na vysledky
vobec britsky system NHS je iny ako nas..vobec nemam predstavu co s tebou budu robit..skus tam ist s nejakymi nastudovanymi info..co sa robi na SVK..budu mat pocit, ze tomu rozumies a postavia sa k tomu trosku inak..teda chcem tomu verit :slight_smile:
Dzou a hned sa hlas po prichode :wink: mas to rozkazom :grinning:
12. mar 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi, a cudujes sa po tolkych rokoch??? :pensive:

dzou, tak nech je to tam! :dizzy_face:
12. mar 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar necudujem ved ok, ale tak ako ty si bola prekvapena ze ovulka prisla, tak sa dzoui nechce verit ze prisiel AZ taky posun :wink:
12. mar 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou budem na teba mysliet, potom nas hned informuj :wink: :slight_smile:
12. mar 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja len na skok...
Džou straaaaašne držím palce.
A tie muffiny vyzerajú bohovsky. Asi neodolám a urobím cez víkend :slight_smile:
12. mar 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby :dizzy_face: idem nieco este vybavit ... potom k tomu dr... no a potom vam dam vediet
slni mam zistene ako to tu funguje.... kamoska anglicanka je sestricka :wink: a funguje to tak isto ako na svk na pocudovanie :grinning:
tak sa zatial majte :wink:
12. mar 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata co mame v plane na vecer?

Ja kebyze nemam korytnaci pancier miesto brucha, tak by som uz aj mozno sla niekam do podniku, kamosky, vinko, alebo nejaky fajny drink miesany, a mozno aj trocha zatrsat niekam, kde pustia aj korytnacky po 30tke :grinning:
Ale kedze nic z toho si momentalne nemozem dovolit, tak asi obvykly vecer telka + pocitac, mozno pojdeme vedla do krcmy zahrat poker, ked bude s kym :wink:
12. mar 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavenka nebuď smutná. Aj ja budem mať s drahým večer telka + počítač. A dáme si k tomu popcorn :grinning:
12. mar 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LEnus ale ved ja niesom smutna, len mi tak uletela predstavivost :slight_smile:
Jooj uz nech je tu letooo :slight_smile: :slight_smile: budu grill parties a chaty a seckoooo :slight_smile: sice neviem ako to bude a co to bude, ako to budeme zvladat aj so zasroskou nasou, ale tak moje naivne predstavy su zatial genialne :slight_smile:
12. mar 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok