• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Jáj tak potom je všetko OK, myslela som, že ti je smutno z toho, že nemôžeš ísť s bruškom na diskotéku :grinning:
A všetko zvládneš, aj splniť si predstavy, aj malú :slight_smile:
Júúj ale leto by som chcela už aj ja... ako vravíš ísť niekam na chatu a grilovať, a popíjať vínko do noci... a všade vôkol vôňa leta... hmmm
12. mar 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som sa nechala uniesť tou predstavou... :grinning:
12. mar 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LEnus ja sa nechavam uniest denne :grinning:
12. mar 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte vospolok :slight_smile: tooolko ste toho nacarbali az ste ma donutili necitat vsetko a to sa mne snad este ani nestalo :sweat_smile: ale myslim,ze dolezite info registrujem :slight_smile:

aa vcera som tu mala pacientky???doprdele :sweat_smile: tak nic,zriekam sa aj platu :grinning:

dzouu,strasne kcem aby si bola v stave T :dizzy_face: pekny novy vyraz :slight_smile:

vavenka,kraaasne veci cakas z nextu,aj ja kcem,len prd rozumiem,to si mozem aj z SK objednat?? :wink:
aaa inac ta fotka co si si z muza urobila konika,ta sa mi teda veeelmi pacila,preco si snou nebola stotoznena?? :confused: :wink:
12. mar 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa inaxc kraasne fotecky mate aj secky ostatne baby,aj ja kcem :sweat_smile: mam smolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviem zmensovat foto :rolling_eyes:
12. mar 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, ty si hlavne tuto tmavu ofinatu daj prec, lebo napisem adminom, ze toto nie si ty :grinning:
12. mar 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim, ze ani jedna varianta sa nekona, bo sme napokon sli do obchodu a ked som videla ako manzel tuzi po syre a hranolkach tak sme kupili mrazene a take bude....ale najskor u neho vyhrala klasika...salat... :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
syr a hranolky? to som nikedy nemala rada :angry: ale MM ako byvaly vegos sa mi vyhraza, ze mi taky vyprazany syr spravi, ze az. ze mi bude chutit. no ale pochybujem...
na mna je to prilis olejove a vyprazane. a este tatarska? brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale nebudem vam kazit chute!

idem citat navod od rury, dnes ju zbavime panenstva :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,no hlavne ze ty co mas fotku,tak tam si urcite ty,ze? :grinning: :grinning:

ani ja niesom na syr vyprazany,ani som nebola,ale pravda je,ze ked si sem tam mm spravi,tak mu kradnem z taniera :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale chut si na to spravit neviem..
12. mar 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaaar :grinning: :grinning: tak jemne, nech moc netrpí :grinning:
12. mar 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar,ze panenstva :grinning: aj sa pri tom vyzleciete? :grinning:
12. mar 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hellou sioux,som zmeskala dotaznik?ci co jak kde a s kym? :astonished:
12. mar 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, a to si akoze myslis, ze to nie som ja? ta vlavo, podotykam... sice pred rokom a pol, ale to hadam nevadi :grinning: vava dosvedci. :wink:

musim sa MM opytat, ake sposoby a ake pomocky pri odpaneni pouzijeme :grinning:
12. mar 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau anča :grinning: :grinning: ip :wink:
12. mar 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi servus, co ty tu tak skoro? :wink: ale tesime sa :slight_smile:

Ten next - to som poslala len takto linky kamoske, ktora tam zije /v Anglicku/, ona mi to objednala, a posle mi balik :slight_smile: ale teda leniva je jak vos a uz asi mesiac su tie veci u nej :grinning: snad sa dockam,.....

A myslim ze aj cez nejaku zensku z mimibazaru sa da objednat, ona si na to par supiek prihodi a tiez cez niekoho objedna aj pre cudzic ludi....

Shaar co fajne idete piect? :wink:

Jooj syr hranolky a tatarka mnaaam, ja sa tym viem napucit hrozne, sice uz som to dlho nemala /doma zasadne neviem take fajne spravit ako v restike vo friteze/ ale teda najblizsie ked pojdeme jest niekam do krcmy tak si aj mozno dam :wink:
12. mar 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby za 30min idem .....som nervozna jak pes :confounded:
12. mar 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaaam syrik a hranolky a tatarka to aj my mozeme..a hlavne nech je super natahovaci po vyprazani ten syr.. :grinning: :grinning: :grinning:

ja som mala makove rezance... :sweat_smile: :sweat_smile:
MM sa mi teraz smeje ze "pocujes to jemne hrkotanie" to sa ti v hlave ten mak presypa a zakazdym ked sa pohnem tak mi robi hrk, hrk, hrk.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a co urobiiiiil.. ma vlasy ako bítlsák.. tak som mu rano nalepila na mobil ze ostrihat !!!!!!! a on viete co spravil??? ked som dosla domov nasla som si pri posteli nalepeny ten listok dokola bol poprestrihovany ze ved som ho chcela ostrihat (ten listok) :angry: :angry: a samozrejme vlasy jak bítlsák ma stale... :angry: :angry: :angry:
ale moja mama mala krce z toho postrihaneho listka.. jak male decko v skôlke ho očančal... :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou my sme v mysliach s tebou... :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: telepaticky prepojene... :grinning:
12. mar 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :grinning:
12. mar 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar dufam ze truba nebude moc hanbliva a nebute to pre nu prilis bolestne a traumatizujuce :grinning: :grinning:

pipi vyplna teraz isto poctivo dotaznik... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. mar 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou joj ja uz tu lakte si drzim, my uz mame po piatej kurnik, mi nedoslo ze inak casy mame :grinning:
12. mar 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jooo my mame menej :sweat_smile:
no idem sa presprchnut pre istotu :sweat_smile: a pojdem pomaly.....
12. mar 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou vyspliechaj vydavacku a hajde sa... :slight_smile: :slight_smile:
joooj ja som taka zvedava..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ja idem za chvilu vybehnu ku svagrine kuknut jak sa gula a vyjasit sa s malym.. :sunglasses: :sunglasses: som tam nebola cely tyzden a uz mi chyba krpec... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale vecer dorazim, nech viem co a ako s dzou.... :slight_smile: :slight_smile: ja verim, ze bude druha v stave T.... :sunglasses: :sunglasses:
12. mar 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam rada vyprazany encian s hranolkami...asi moje najnezdravejsie jedlo :grinning: a dam si ho ked budeme doma xix
Dzou, drzim paste..hned sa ozvi ako prides..budem na teba mysliet :wink:
..cim ides odpanovat ruru Shaarka? :grinning:
12. mar 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni, preco si vymenila foto????? :confused:
daj tam tu slnieckovsku, clare dainskovsko dvoncovsku prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. mar 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyšpliechaj vydávačku :grinning: :grinning: to zavesím dnes večer :grinning: :grinning:

ja som bola tiež obťažovať našu rúru, naplnila som slivkovým lekvárom lístkové tastičky a keby som nemala zahustené sople, už by som ich aj cítila :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vav, neviem este ze co ideme piect :sweat_smile: zalezi od toho, co mame k dispozicii medzi domacimi zasobami

nellie, ty mas takeho vtipneho muza... :grinning: :grinning: :grinning: mne by sa to velmi pacilo, ale ty si si za tych 10 rokov asi zvykla :sunglasses: :grinning: som to porozpravala MM, on sa najprv spytal, ze ci je tvoj este vtipnejsi, a ja ze aaaano :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

dzou, cakame na spravy :slight_smile:
12. mar 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siou, ked su uz zahustene, to uz je finito, ze? :sunglasses:
12. mar 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ešte nie úplne, ale má to celkom rýchly priebeh :slight_smile: . len mi to dod.bkalo teploty, ale tka šak u mňa je to aj tak fuk :grinning:
12. mar 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mas aj graf na FF?
12. mar 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok