• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
slni, aký kurz si ešte robí? teda, ak môžeš...
12. mar 2010 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: slni, toto je ta moja pôvodná :grinning: :grinning: a inak, ja veľmi klamem telom :grinning: to mi už veľa ľudí povedalo :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 19:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Slni Rim aj Praha su uzasne...mne Rim teda trolinku pripominal v niektorych ulickach Prahu...
A Rim je moja naj metropola :slight_smile:
12. mar 2010 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Siuo podrobnejšie vysvetlenie v IP :slight_smile:
Bubli akedy ste boli v Ríme? a ako dlho? robím si menší prieskum..lebo by sme chceli ísť na 4-5 dní, tak či to stačí
..mojím zamilovaným mestom je Praha..teda okrem iných..ale tam sa cítim skvelo
12. mar 2010 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :angry: tak dozvedela som sa velkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hovno!!!!!!
dostala som tu najhorsiu dr aku som mohla vecer vysvetlim podrobnejsie ked mm odide lebo je to na doooooooost dlho a ked trochu vypenim :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
12. mar 2010 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dyou, práve som na teba myslela, že už by si mala prísť
NHS..najhorší zdravotný systém v západnej a strednej Európe..som zvedavá čo napíšeš :angry:
12. mar 2010 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to budete vsetky oci vyvalovat to vam hovorim vopred tak kto chce ist spat tak nech pocka do cca 22.00 mozno skor napisem :angry:
12. mar 2010 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no to som zvedava na to hovno :grinning: :grinning: :grinning:
rura este neodpanena, sprasili sme fazulku a predtym som dostala masaaaaaaaz celeho tela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

sns na svoju predvolebnu kampan pouzila uz 90 mil. eur???????????????????
kriste pane!!!! :pensive:
12. mar 2010 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ci som to zle pochopila? :unamused:
12. mar 2010 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dzou, uz si to mohla mat napisane :angry:
12. mar 2010 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zachvilu shaari pockaj mm ide do vane :wink:
12. mar 2010 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Shaarka to nemyslis vazne s tou stranou..90 milionov..moje nervy...jeeezis..do tej krajiny sa neda pristahovat, tam sa musis narodit :cry: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: nie je dost emotikonov, aby som vyjadrila svoje emocie vrrrr
Shaarka, dzou priatel nie je happy ked sa vela zdrzuje na konovi..tak napise v klude, ked bude na nocnej a hlavne musi asi vypenit...veru nemyslela som si, ze to bude lahky oriesok..a predpoklady sa nanestastie potvrdili :angry:
dzou som fakt zvedava ako si pochodila u GP...
12. mar 2010 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dzou, tak ja tu uz nebudem...takze si ta citam poctivo zajtra.
Slni v Rime som bola viac krat, aj pracovne aj s drahym, s nim sme boli 3 dni, podla mna to staci, ale zalezi na tebe, ako podrobne ho chces vidiet...a ci chces take leharo vylet alebo ci to chces trochu v tempe. Ak chces, poskytnem ti vsetky info...co, kedy, ako na kolko :wink:
12. mar 2010 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bubli tak to by si bola mila, keby si mi to vedela nejak dat nejake infosky..by som ti bola vdacna :slight_smile:
..najlepsie su rady od niekoho kto tam uz bol... :slight_smile:
12. mar 2010 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
slni, tak asi som to zle pochopila, ze to nebolo na predvolebnu kampan, ale
http://hnonline.sk/nazory/c1-39279800-komu-zosobnit-90-milionov-eur
12. mar 2010 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Slni napisem vsetko do IP, pravdepodobne az zajtra, dnes odchadzam na tour de bars...takze adios, pa zajtra damy! :wink:
12. mar 2010 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no taaaaaaaaaaaaakze.....
1. mala som najhorsiu dr aku som mohla mat, ta kamoska sestricka ju pozna a hovorila ze je strasna pi*a
2.viem uz davno ze piatok poobede v anglicku clovek nevybavi nic ale tak nenapadlo ma :grinning:
.... nooo prisla som povedala jej moj problem a ona zacala ze nebudu robit ziadne vysetr.pokial sa nesnazime rok.... ja jej ze ja som tu nie preto ze sa nedari ale preto ze nemam MS a test je neg...no ona si furt mlela svoje a ze teda mam skusit dalsi test bud tyzden ... no a ja... a co ked bude neg ale stale nebude ms? tak mam cakat do vtedy kym nebude ROK!!!!!! co sa snazime cize do juna!!!! a potom to budu riesit no skoro som odpadla... jej hovorim ale sak to nie je zdrave ze ci mi daju nejaku vyvolavacku...... a ona ze oni mi nic davat nebudu LEN kvoli tomu aby som zacala krvacat! ....druhe odpadnutie.... tak som sa jej este raz pytala ze ci mi aspon krv nezoberie a neurobia test ... tak ma odjeb...la ze naco taky drahy test budu robit ked si mozem urobit doma z mocu.... tretie odpadnutie....tak som sa jej spytala ze akoze ked nejaka zena nema rok ms tak oni to budu riesit az po roku? a ona na to ze ANO!!!!!!! ..... stvrte odpadnutie.....tak som jej povedala ze to nie je zdrave ze sak zena ma mat ms a ze co ked mam neg testy a predsa som tehu ... no ona ze to nikdy v zivote nepocula tak som jej povedala ze ja som to uz velakrat pocula a nech sa kukne na net.... no proste uplneho idiota zo mna spravila ze co akoze od nej chcem tak som ju poslovensky poslala do pi*e a sla domov :grinning:
potom som volala tej kamoske anglicanke a ona povedala ze to pocuje 1x v zivote ze ta dr je otrasna zekeby som chytila niekoho ineho(tu nemate stale too isteho dr ako na svk) tak sa chova uplne inak a ze ked nedostanem ms do pondelka tak ona mi vybavi s nejakym norm. dr
a to som sa jej este zabudla opytat ze preco potom na kazdom tehu teste je napisane ze ked do tyzdna po meskani nedojde MS a test je neg mas navstivit dr
no proste uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuplna pi*a ktorej sa nechcelo robit v piatok poobede a neskutocne ma nasrala :angry:
zajtra rano robim test
12. mar 2010 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
džoui, chápem, že si nasratá, ale z tvojho textu je podľa mňa úplne najadekvátnejšia tá veta pred zubáčom (smajlom) a veta posledná :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dzou :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
no coment :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
to si teda na dobru kravu natrafila..

shaar.. keby si videla ten usmev MM ze bol uznany za vtipnejsieho ako TM.. :grinning: :grinning: :grinning: som sa tu chichotala, ze ach ta muzska jesitnost... :grinning: :grinning:
ale hej, mas pravdu, mne to uz tak nepride...ked nemam naladu na neho tak by som ho najradsej prizabila, ale zas som rada ze ma taky zmysel pre humor a nie je nejaky suchar.. :grinning:
12. mar 2010 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej sak to iste aj kamoska povedala ze sa jej nechcelo uz nic robit tak ma oddrbala :angry:
siou prave som zjedla parku s horcicou a rozkom...lebo ozaj som mala pocit ze hrkam z tolkeho maku :grinning: :grinning: :grinning:
dakujem ti Bubli..budem sa tesit :slight_smile:
12. mar 2010 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nell :grinning: provokuješ :grinning: rozstrihám ti papierik! :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak viete co ma dorazilo najviac na tom papieriku??? ze nasiel noznice :grinning: :grinning: :grinning:
jasne, byva tu s nami uz 3 roky ale nikdy by ma nenapadlo ze vie kde sa nachadzaju :grinning: :grinning: :grinning:
moja mama to volala vsetkym tetkam... :sweat_smile:
12. mar 2010 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nellie no to stym papierikom je faaaaaaaaaaaaaakt dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dzou, ja by som sa na nu pravdepodobne stazovala :angry:
..kamoske meskava menstruacia a zije tu v UK, prosim pekne asi tri mesiace cakala na sono..tu ho nema kazdy gynekolog, len nemocnica alebo sukromne centrum, ktore je priserne drahe..
..potom cakala dalsie tri mesiace na vysledky z toho sona...ano dievcence dobre citate..3 slovom tri mesiace a potom jej povedali, ze jej nic nie je a nebudu to riesit...vivat NHS
12. mar 2010 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dzou, no chaaaaaapem :angry: hovadiny rozpravala.
ale zas s tym testom, ze si ho mas urobit doma, a s tou vyvolavackou tak trochu suhlasim... hlavne ked viem, ze mas zvysene (poovulacne) teploty.
tak neostava uz nic ine, len sa vyzbrojit trpezlivostou a ja straaasne silno dufam, ze o par dni sa budes tesit z // :wink:

nellie :grinning: :grinning: :grinning: tak nech mu na chvilku stoji, no. :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
my sme sa minule s MM hasterili a on uz ked nevedel, co ma povedat, tak zahlodil, ze taky pidimuzik ako som ja, tu nema co vyskakovat :grinning: a sa vyvysoval a tlacil sa na mna telom, aby ma odtlacil z kuchyne :grinning: a potom sa mi smial, ze ma ochvilu skor preskoci ako obide :sweat_smile: dilino :dizzy_face:
12. mar 2010 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes som v nalade si zbalit kufre a vypadnut z tejto prijeb....anej krajiny :angry: :angry: :angry: :angry:
12. mar 2010 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ako jasne shaari ale tak aspon mohla povedat ze aj nebudu // bud tyzden a ani ms tak mi aspon krv zoberie alebo aspon daco bude robit... no ja som sa jej pytala ze co ked napr.nebudem mat ms 4 mesiace ze co akoze .... no a ona ze nic :sweat_smile: ze mam cakat ale robit testy dokial nebudu // :angry:
a co ked som naozaj jedna z tych ze nema // a tehu je ?co tam pridem az s bruchom ze caute kocky asi som tehu lebo som nejak pribrala ms nemam ale testy mam neg?????
12. mar 2010 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jasneee... jasne, mohla povedat, ze ak do tyzdna (dvoch) nepride MS, ze mas prist na vyvolavacku alebo na sono. to je jasne, standardny postup ako napr. u nas. :angry:

ale s tym tehotenstvom a // si nerob srandu, take neexistuje. teda ak nemas nejake extremne pokazene testy :grinning: hCG proste v moci je, po par dnoch tehotnosti na tisice... nie len 10-25 ako na testoch :grinning:
12. mar 2010 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok