• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Halooooooo kde ste kto???
13. mar 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :wink: my tu dnes mame tak krasne :dizzy_face:
chrobi :grinning: no mna urcite ziadny dr nenapichal :grinning: :grinning: :grinning: aby som nemala maliarov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no uz som vaaaaaaaaazne nasrata az sa mi ruky trasu.... dnes som uz 43dc ...11dni meskanie ... teplotaa 37.0 a test ....no co myslite..... zase NIC!!!!!uz si o sebe zacinam mysliet ze som idiot a ze si to cele len nahovaram alebo uz neviem co si mam mysliet :angry:
13. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko :slight_smile:

My sme vcera boli za hazardom, som prehrala straasne vela penazi, ale tak herec nieco vyhral, tak ma az tak nepecie :sweat_smile:

Dnes nic, len dam pracku - kedze v pondelok malujeme, nebudem sa sarpat s pratanim - neoplati sa :grinning:

Herec mi navarail na ranajky vyybornee miesane vajicka so sunkou a mali sme k tomu cerstvu paradicku, uhorku a redkvicku, mnamka...
O chvilu budem dufam kava a kolacik :sweat_smile: :sweat_smile:

Dzou kurnik sopa :angry: :angry: :angry: totototo uz co ma byt :rolling_eyes: tak nic, uz ti len ostava merat a cakat..... A vobec, vykasli sa na to teraz a uzi si vikendik - dajte si s drahym nejaku fajnu romantiku, vecer si daj pohar vinka, dobry sex, chodte sa niekam prejst s pesom a tak.....Ale sboa pust to pratania, alebo si chod nieco pekne kupit, proste nieco co ti zarucene zamestna hlavku :wink:

Chrobi zasadne v piatok treba nejake alko, aby sa ti nestavali taketo hriesne veci, ze v sobotu byt hore tak skoro :grinning:

Bubli tu soom :slight_smile:
13. mar 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou, no na tvoju zahadu jedine krv na hcg...ale to nie je v tvojom pripade take jednoduche
Vavi...cau :wink: No v piatok treba nejake to alko...ale v takej miere, aby clovek netrpel ako teraz ja :frowning2:
13. mar 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi tak super ranajky si mala :dizzy_face:
jj uz kaslem na to... nieco vymyslim aby som sa zabavila :grinning:ale tak vies ked mala prist ms sombola uplne ok kedze tu boli tie kamosky a nemala somcas na to mysliet ale cim dalej je to horsie cim viac pribudaju dni a ja neviem na com som :unamused: ale budem sa snazit :grinning:
13. mar 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou ja ti uplne rozumiem, ja som cakala na MS len raz 5 tyzdnov, a aj to som mala po kyrete, a nevedela som na com som, bolo to hnusne... Ja si za 20 rokov, odkedy mam cyklus, nepamatam, ze by som mala dlhsi cyklus ako 35-36 dni, takze kebyze sa to stane mne, tiez stresujem, darmo ze meriam/nemeriam a hockto mi hocco moze logicky vysvetlovat...... A hlavne kebyze som snazilka.......
Ale presne, skus si nieco vymysliet, cim hlavku zamestnas aby si nemala pokazeny vikend :wink:

Bubli mame opicku? :wink: a co sa vcera oslavovalny? :wink: joooj tie ranne stavy nemam rada ani ja, ale ked vecer predtym stal zato, tak nejaka obeta musi byt :wink:
13. mar 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou a hej, ranajky boli super, ale som teraz nakukla do kuchyne :grinning: nagasaki s hirosimou do kopy :grinning: idem to rychlo poumyvat, kym tie vajicka nepozaschynaju, su vsade :grinning:
13. mar 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto som nasla od dr.Uzla ... neviem ci mu verite ale tak ta prva veta je zaujimavaaaaaaaaaaaaa

I 14 dní po vynechání menstruace může být výsledek těhotenského testu falešně negativní. Doporučuji zopakovat test a pak pokračovat v léčbě neplodnosti (event. opakovat IVF).

MUDr. Radim Uzel
13. mar 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi ani nie opicku, ako som nenormalne nevyspata...a co je najhorsie, ja som sice pila, ale ja som si zapalila...a to je za 3 opice... :zipper_mouth: sama som na seba nasrata!!!
13. mar 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli :grinning: :grinning: noo tak to poznaaam doverne....
Treba ruzovu tabletku a lahnut si este na 2 hodky a vela mineralky :wink:
A teda dobre bolo aspon?
13. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi budem to musiet tak poriesit...dnes teda nic nespravim...neznasam taketo zbytocne soboty...ach jaj...nech uz som tehotna, nebudem robit taketo kraviny :confounded:
A dobre bolo, len ten cas letel nejakou zavratne velkou rychlostou...ze zrazu bolo rano :grinning:
13. mar 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bublii prosim ta, aj take soboty musia byt :slight_smile: hlavne zahod vycitky za hlavu, nestoji to za to :wink: podriemkaj pri telke a o tretej budes v pohode, das sprchu a mozes fungovat :wink: ja v osmom mesiaci sa uz paradoxne tesim na to, ked si budem moct zasurovat :grinning:
13. mar 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj prave som spucila sisku plnenu nutgetou, nenormalna bola, normalne som pri nej vydavala slastne zvuky nechtiac :grinning: pri predstave, ze o mesiac a pol moja strava bude o niecom uplne inom, tak mi nieje do smiechu :slight_smile:
13. mar 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasurovat=zazurovat :grinning:
13. mar 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej som sa trosku zasmiala ze chces ist surovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no idem ja paaaaaaaaaa :wink:
13. mar 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Vavi, ja dnes na sisku ani pomyslenie nemam...
A surovacka :grinning: :grinning: pokial budes kojit asi zatial nehrozi...
13. mar 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli no to mi je jasne :slight_smile: tak ale v septembri oslavim kristove, tak dufam ze to nejakym sposobom vymyslime :wink:
13. mar 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi prinajhorsom na 1 den odstavis, nech to mozes poriadne oslavit :grinning: Pripadne neodstavis a Vandusku budes vychovavat v mene hesla: co sa za mlady naucis... :grinning:
13. mar 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No ja budem rada ked vydrzime kojit do toho septembra.....
13. mar 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
posielam vam jarne slnecne luce z UK...tu je dnes JAR :dizzy_face: slniecko svieti a ja mam bajecnu naladu a ked si predstavim kapustnicku na obed co sa prave vari..no krasny dnik
vcera vam to riadne slo :grinning: zacala som uvazovat nad nejakou ''poruchou'' :grinning: :grinning: :grinning: ale nie TV prijimaca :grinning:
13. mar 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoj slni :slight_smile:

No u nas je cez okno pohlad vonku ako 27.12. - vsetko biele :grinning: :grinning: Ja dnes konecne dojem kapustu, od stredy uz stacilo :wink: ale teda vobec netusim co dnes budeme jest, varit sa mi vooobec nechce :rolling_eyes: a tej kapusty je uz len za jeden tanier :wink:
13. mar 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau Vave,
ako sa mate s Vanduskou?
mne sa na kapustnicku nenormalne zbiehaju slinky...no ja idem robit v nedelu rizoto, alebo nejake maso s ryzou a robila som privarok sosovicovy...iny napad momentalne nemam..neviem ci som pomohla co navarit :sweat_smile:
dzou je chodiaca zahada :unamused: mne minuly cyklus nejak zblbol a trval 35 dni, ale to ja mam tak 1-2 krat za rok, ale kedze som si merala BT tak som vedela, ze bola posunuta ovula a nerobila som paniku :wink:
aj toto ma presvedcilo, ze budem aj dalej merat a pristihla som sa pri tom, ze ma to aj bavi :grinning: neviem ci to neskor nebude na liecbu :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky :slight_smile:

ostala som doma sama ako sirota :unamused: :cry:
13. mar 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj flam
ty nasa sirota Podhradskych :frowning2: aj ja som sama, ak ta to utesi..mm je v praci a kam sa podel ten tvoj?
ako sa mate s Janickom?
13. mar 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni aaaale..... manžel si robil pred rokom vodičák.... keďže sme nemali auto, tak odvtedy za volantom nesedel... a teraz sa nám konečne podarilo kúpiť auto (nové... preto robí také "drahoty"), tak došiel svokor na "zaúčanie".... tak mi odišli na jazdu a zároveň na návštevu k rodine... a ja mám PN, tak môžem ísť do prdele a nazad :grinning: tak som ostala sama doma.... :cry: :sweat_smile: asi mi šibe alebo je to tými tehotenskými hormónmi, ale normálne ma to rozžialilo táto moja situácia :grinning: a je mi do plaču :grinning: :sweat_smile: :rolling_eyes:
13. mar 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flami, rozveselím ťa. chceš? :grinning:

včera som ti chcela vypichnúť oko vydličkou :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :grinning: hu!
13. mar 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aby som nezabudla... ahojte! :grinning:
13. mar 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kľudne môžeš, mám ešte druhé... síce na fotke škúľavé, ale to by ste prežili :grinning:
13. mar 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidí, hneď je z teba vysmiate lečo :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..poslem ti slniecko z UK chces flam?
nebud smutna..ved za chvilu ti dojdu domov :slight_smile: mne ten moj az vecer
13. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok