• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
no aj vYdlickova lejdy dorazila :wink: :astonished: :astonished: :astonished:
13. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni prd :unamused: išli za ujom do nemocnice, lebo mu brali mandle... potom idú k tej rodine, to je pekne ďaleko v jednej dedine, tam sa zdržia, kým prídu, bude min. päť hodín :cry: ježiš baby, ja som vadná, ja si idem asi utrúsiť nejakú tú slzu popri umývaní riadu, nech sa mi uľaví :sweat_smile: :pensive: :rolling_eyes:
13. mar 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ked sa ti ulavi tak slzu pusti, ale potom uz len usmev..nejde nic v telke? co dobreho si dnes varila?
aj moj pride az tak vecer..
13. mar 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anča :grinning: :grinning:

flami, utrús, možno bude treba menej puru :grinning: :grinning: a spravíš dve dobré veci - uľaví sa ti a umyje riad ekologickejšie :grinning: :grinning:.

aj som sama :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to je pená blbosť, ako zasušený sneh (nell :grinning: ). utrúsiť slzu :grinning: :grinning:
flami, radšej ju ulej, odlej, odkvapni :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou fakt... a prečo sa to potom tak hovorí, keď to nemá ani hlavu, ani pätu, ani riť? :sweat_smile: A už počujem moju mamu, čo by mi na túto moju urevanú náladu povedala: "plač, budeš menej čúrať" :grinning: :rolling_eyes: :pensive: :grinning:
13. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flami, mamina je sympoška :grinning: :grinning: :grinning:

ale nie fak, nebuď smutná, práve som ti chcela napísať, že ti to fakt letí, zase máš ďalší týždeň na krku :confused: :grinning: .
13. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je dobre flam :slight_smile: mama je ftipalek :grinning:
Siou ty nevies utrusit slzu? :grinning: :grinning: :grinning: taka velka a nevie..heheeee
13. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam nebud smutnee, ked nemas doma chlapa, sprav si skraslovacie poobedie, nejaka maskes na volos, na ksichtik, nalakuj si nechty na nohach, daj si vanu a mas co robit do piatej, a este ti aj dobre padne, hm? :wink:

A co to bolo s tou vYdlickou? Vcera som len tak zbezne prebehla vase brainstormingove vykvety v ramci gramatickych prehreskov :slight_smile:

A vy pouzivate utrusit slzu?? My len utrusit poznamku napr, slzu zvykneme len vyronit :wink:
13. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak ani ty nevies Vave...xixi :grinning:
13. mar 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav vyroniť je to najpresnejšie... :grinning:
13. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slni no teraz som sa spytala herca, co mi chysta na obed, takto alibisticky :slight_smile: tak na mna pozrel ze teda na co by som mala chut :wink: joj som na seba hrda, ze som taka sikulka :slight_smile: hned sa mi lepsie dycha, ako som mu teda krasne dala najavo, ze odo mna nech ziaden vykon v kuchyni necaka :slight_smile:

A Vandus sa ma asi ok, sa mi promenaduje po bruchu, klasika, ked ja som v klude tak sa hemzi, a kedze dnes mam v plane byt v klude vacsinu casu, tak bude mat chudinka aktivny den :grinning:
13. mar 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou :grinning:
13. mar 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vave...aka inteligentna a k tomu blondina :grinning: tststs gratulujem k excelentnemu vykonu :wink: mudro si to vymyslela, lepsie sa ani nedalo
..asi mi zacina sibat...a chlap nie je doma :confused: kto mi zavola rychlu :grinning:
13. mar 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slni :grinning: :grinning: ale tak ja niesom prirodzena, tak aspon aka taka utecha :sweat_smile:
13. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni, také tam funguje? :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou...pridu paramedici..daju mi paralen :grinning: ....to nech ma panboh chrani :grinning: radsej ja pockam na chlapa
13. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
para para :grinning: aj ja mám para(len) :grinning: :grinning: teda odvčera som nemala. ale ty už tiež tuším nepotrebuješ :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou uz si aj bez kvapiek do nosa? :wink: ja uz siesty den uspesne abstinujem :grinning: :grinning:
Inak zas som chrapala :frowning2: som na seba dostala rano staznost :sweat_smile: mate sa na co tesit zenusky :grinning: se nebudete spoznavat ked budete v stave T :grinning:
13. mar 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som si zahrať futbal :grinning: slovný :grinning: ... ináč, obzerala som si práve bruch v zrkadle :confused: :sweat_smile: mám ho strašne smiešny :grinning:
13. mar 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam hod mi pls link na ten kociar, co si ho tu minule ukazovala, ak mozes :slight_smile: chcem ho posunut jednej cakatelke :wink: teda ak nevadi.....
13. mar 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flami :grinning: :grinning: :grinning:

vav, ešte kvapkám, ale málo, hlavne keď ležím. :slight_smile:
13. mar 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave toto: http://www.dobrywozek.pl/blog/ ? Jasné, že nevadí, nemá čo :slight_smile:
13. mar 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis Flam, teraz ked ti bude smutno, staci kuknut do zrkadla na brucho :wink:
..Vave, uz sa tesim na stav T..uvidime ake zazraky sa udeju :grinning: narastie mi brucho, zacnem chrapat...snad aj nezarastiem na tvary :grinning:
..preboha...zastavte ma niekto :sweat_smile:
13. mar 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou sa smej :grinning: mám ho taký špicatý momentálne, že mám pocit, že malý robí "sviečku" a určite má ešte aj prsty na nohách našponované ako baletka :grinning:
13. mar 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni, toho sa aj ja obávam :grinning: :grinning: a počuješ to? :confused: špicaté brucho :confused: :grinning:
13. mar 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata no som ja veeelmi zvedava na vas T stav :grinning: :grinning: nieze tu o polroka budu fuzate fotky vasich tvari :grinning:
13. mar 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. mar 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell :grinning:
13. mar 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :grinning: :grinning: :grinning:
som vas citala popri prontovani... :grinning: :grinning:
do rana ma boli fest hlava... :frowning2: boli sme v meste na nakupoch so segrou, potom sme vyrabali nepeceny kremes - teda segra a ja som vysavala.. teraz si pojdeme dat kavicku z dolcika a ku nej kremesik :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
MM siel hrat fotbal ako kazdu sobotu tak sme len babska partia tu :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok