• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
a zabudla som... na obed sme mali zasmazenu vajickovu polievku (v detstve som ju nenavidela, teda hlavne tie plavajuce uvarene bielka v nej a babka mi ju musela cedit :grinning: ) a raznici na plechu ci jak sa to vola.. :grinning:
13. mar 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko Nicole :wink: daj si kavicku, mozno zaberie aj na hlavu, a ak nie tak potom jednu ruzovu a mas pokoj :wink:
13. mar 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, hej hej myslim ze to bude tym, ze som dnes este nekavovala.... a ani sladke som nemala to bude iny naval endorfinov potom... :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme na kávu? počkajte maaaa! :grinning:

nell, pozerali ste californication?
13. mar 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam kaveju este od rana, asi 2 glgy, tak si ju dopijem s vami /snazim pit max jednu denne/ :sweat_smile:
13. mar 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav, tá tvoja ľadový káva... :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ľadový :grinning:
cautee :slight_smile: :slight_smile: a ja idem prave postavit kapustnicku :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: pratat sa samozrejme nechystam,chrapem uz tiez :sweat_smile: :sweat_smile: vavi :wink:
..dufam,ze je to len docasny stav CHvT :grinning:

flam,preco tu pn beries tak vazne,ved to je nepisany zakon ze k T kontroly nem chodia :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som sa promenadovala kedy sa mi kcelo ,ale uz som na materskej :slight_smile:
Siou igen igen, bistoš kuťa fájat :grinning:
13. mar 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi lebo sa bojím :pensive: manžel je nezamestnaný, žijeme z maminej výplaty a mojej PN.. ja si fakt nemôžem dovoliť o ňu prísť :unamused: A bývam v malom meste, kde každý každého pozná z videnia... ľudia sú svine a sú schopní zahlásiť, že som PN a špacírujem sa :pensive:
13. mar 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi servus, tak sa tesim ze niesom jedina :grinning: a tiez pevne verim ze mi chrapot nezostane na furt :grinning:
13. mar 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave :grinning: ...aaa uz som plus 16 kg,manzel sa tesi ale uprimne,on ma nasilu vykrmuje aby drobec rastol :grinning: aa kontroluje ma ci chodim casto cikat,lebo to cital,ze tak treba :grinning:

flam,mozno by som sa bala,keby ze som v takej situacii :unamused: ale este som necitala ani nepocula zeby dosli :wink:
13. mar 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave a kolko si prehrala?inac neviem preco som si myslela vcera,ze hazardujes ked ty niesi na koni,zeby ta uz poznam ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj moja tehotna svagrina zevraj nenormalne chrape...jej drahy je z nej na prasky a spava na gauci v obyvacke... :grinning: a modli sa ze aby to bol iba prechodny priznak T stavu :grinning: :grinning: :grinning:

Siou este som sa nedopracovala k tomu aby som si californication stiahla... :sweat_smile:
Mam vela serialov rozpozeranych :grinning: :grinning:

No a ideme my asi pozriet stuzkovu mojej sesternice tak to nejak rychlo pretocime, lebo nam to pozicala uz pred 2 tyzdnami a chce spat DVD.. :sunglasses:

Flam ja by som musela tiez byt iba doma zavreta keby mam PN.. aj my tu mame ludi svine.. :rolling_eyes:
13. mar 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi v KE sem tam ale kontroluju, kamoska mala kontrolu 2x ! ale tak ona mala dost neprajne kolegyne, tak je mozne ze niekto to "zariadil"......
Flam tak uz vydrzis, 2 mesiace zbehnu ako voda :wink:

Pipi pekne, ja sa zatial zubami nechtami drzim na +12, ale tak desatinky pribudaju :wink: o chvilu bude 13tka :confused:
A cikam len v noci, cez den ani moc nie :slight_smile:
13. mar 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi vela som prehrala, ani to tu radsej nenapisem :slight_smile: Taak uz ma teda dobre poznas :grinning:
13. mar 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,no to asi fakt zalezi ci ta ma kto natriet :unamused: fuj zly ludia :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nellie,super :grinning: najsamlepsie je na tom to,ze ja som si myslela,ze sa chrapat na boku neda :grinning:
a ako formule?ako si spokojnaaa?
13. mar 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja kavickujem :slight_smile: ako keby sme sa dohodli
veru flam niektori ludia vedia byt neprajni a zavistlivi..
cau pipi...co ty tu tak zavcas rana? :grinning:
vsak vy uz za chvilu budete rodit, sa pamatam ked som este len Shaarke gratulovala :dizzy_face:
13. mar 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko a mne nie? :grinning: ..takze dnes budeme spolu kapustovat :dizzy_face:
..davate niekto do kapusty aj udene masko? :confused:
13. mar 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne som na to minule myslela, ako som shaar písala IP, to som vás len šmírovala :grinning: :grinning: a včul už pomaly pôrodné cesty rozťahujete :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou ze porodne cesty roztahujeme :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sioux :grinning:
13. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi tak gratulujem dodatocne :wink:
udene maso v kapustnici je v pohode..ja som dala klobasku a bravcove rebra :sunglasses:
13. mar 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko dakujem :slight_smile: a vyskusam to udeneee :slight_smile: ide sa na to :pensive:
13. mar 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: umrem
13. mar 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ne? :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

Dnes mame co v plane? :wink:
13. mar 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano :wink: hlasim sa medzi zivymi, 2 hodiny spanku pomohli... :grinning:
13. mar 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, bubli :grinning:

ja pri vás pracujem, jedným uchom počúvam hlody v seriáli Tie roky 70. a tak to bude ešte nejaký čas... :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ble ble ble bleeee :sunglasses:
dnesny pokrik. na pocase :angry:

my sme pohadani, uzmiereni, aj som si poplakala, aj pospala, fotenie sa nekona, sa mu na to vyseriem.
boli sme v obchode, MM ide robit skvarkove pagace :grinning: cakame kupca jedalenskej drevenej supravy, co predavame po byv. majitelovi bytu :confused: dojde z dzedziny pri KE a nevie trafit. som mu dala ulicu aj cislo, ze nech si kukne na nete, ale tak asi nevie... net isto ma, lebo na nete si nasiel nas inzerat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak som zvedava, ci to vezme. aby sme si mohli kupit stol, aky sa nam paci :wink:
a veceeeeeeeer! ideme zit!!! konecne :grinning: najprv som si myslela, ze vyvencim MM, ale vyzera to tak, ze on vyvenci mna :grinning: a domov taxikom, prvykrat v zivote :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok