• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahoj holky dobre ranko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 08:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mna picne.Tesne pred odchodom na vystupnu prehliadku mi volali z roboty ze mi stiahli vypoved,ze nemam kam chodit.Chapete to? :astonished:
26. máj 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja vam ukazem, ako byvame :grinning: jak cigani :grinning: nane love na rekonstrukciu :grinning:
v jednoizbaciku.
nas predsvadobny kuchynsky bordel a "moderna linka" :grinning:
http://shaarka-shaarky.rajce.idnes.cz/01_PRIPRAVY/#katka_peto_052.jpg
izba: (prepacte, ze tam zavadziam, ine fotky nemam)
http://shaarka-shaarky.rajce.idnes.cz/01_PRIPRAVY/#katka_peto_054.jpg
kupelna :grinning:
http://shaarka-shaarky.rajce.idnes.cz/01_PRIPRAVY/#katka_peto_066.jpg
26. máj 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
made, dik.
ahoj nat :slight_smile:

jane, jak to? a to je dobre, ci zle? a to nie nejak pricasto s tebou civcia???
26. máj 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
o devat nula nula porada. :angry: :rolling_eyes:
26. máj 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar dobre fotky.A cvicia cvicia.A neviem ci dobre ci zle.Z novej prace sa neozvali zatial.A ak budem teda pracovat dalej zname na to ze sa ideme snazilkovat ostosest.A ked budem tehu mala by som byt na rizikovom.Takze asi tak.
26. máj 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat - ahoj
jane - tak to je teda, ale vsak sa aspon mozes v klude pustit do snazilkovania ... kym si to zas nerozmyslia
shaar - my sme mali porad vcera 13.00 :wink:
26. máj 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - ty si zase kde? zase nieco pozeras?
26. máj 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka taa kuchina je fakt pekna :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a kam sa stahujete???????????
26. máj 2009 o 09:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad ako si vedela, kukala som kriminalku a zase mam trosku casu len enviem ci neskocim popratat predsien a spravit beton kym mi zacne slnko svietit na bazenik a trosku sa ohreje voda nech sa mozem zase ist kusok opalit..
26. máj 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo
26. máj 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja uz som doma, v robote mi okupuju stoličku a kedže mna teraz dost bolieva chrbat odmietla som sedieť na 100ročnej stoličke s malickym operadlom
26. máj 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm tini a to nemate kazda svoju stolicku ale kto pride prvy berie najlepsiu?
26. máj 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - sak ta uz trochu poznam a kedze si tu nebola a nikto nepreberal testovanie a pod., tak uz ostalo len ze nieco pozeras a nemozes sa venovat konikovi :grinning:

tini - sak si to dobre vyriesila, nie? doma je doma a oni nech si stolicku nechaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad to je pravda, dobry teoria :grinning: :grinning:
idem vykvackat pradlo a pustim sa do tej predsiene pomalicky ale isto, nech to zacne mat nejaku podobu konecne..cochvila jun a navsteva svokrovcov tak nech to akotak je aby sa tam dali pohadzat veci z jedalne nech maju kde spat seci... :wink:

ale som tu, budem odbehovat od robotky pomalicky :wink:
26. máj 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, jak se tu máte?
26. máj 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely, nie kolega je tak sprosty, ze stale nam berie veci (a ja si ich kupujem sama, kedze som na zivnost) a ani si stolicku novu nepopytal len taky srot tam mal. A teraz tam sedi jeden pan čo dačo s volbami riesia a zobral moju a proste ja tava sprosta som ju nechcela zobrat, bo mi to bolo blbe ked jemu nedoslo tak som sa zobrala ze ich serem aj tak som chora, do puci uz druhykrat od kedy som tehu tak som doma zase hihi
26. máj 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made jasnee hihi ale nechce sa mi len tak lenosit, bo poobede ma mm dovcu a ideme pozerat material na prerabku jadra tak trocha studujem skolenie
26. máj 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ja uz musim bezat do prace ale snad zajtra sa stavim tak papa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pekny den :dizzy_face:
26. máj 2009 o 10:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat pekny dnik prajem
26. máj 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika - sak ale je to prijemnejsie ako sa venovat pracovnym veciam, nie?

nely - poriadne poupratuj, aby ste neostali v hanbe pred svokrovcami :grinning:
26. máj 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made jasneeee
26. máj 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kocky, idem vyvenčiť havu a pomaly do mesta na obedik s mm, kupit furik pre neterku, krsniatko na meninky a sup na tehly hihi prajem vam pekny dnik zatiaľ
26. máj 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby :slight_smile:
26. máj 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad svokor tu uz bol v tom bordeli, ale ide o to ze pride aj manzelova teta, cize pridu traja a potrebujeme prelozit stol z jedalne aby mali kde hajat vies?
tak chcem dokoncit predsienku, zabetonovat spodok, aby sa tam mohol stolik prelozit...aby sa mohla v jedalni roziahnut stara gaucovka :wink:

a uz som sa pustila aj do kupelky, co su tam haraburdy este zo stahovania a dobre robim, konecne sa toho zbavime..polku veci som uz aj tak povyhadzovala, len neviem kam dame tu druhu polku hehe :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - jasne, jasne, pekne pracuj :wink:

ahojky fly, ako? ucis sa? kedy to mas tie skusky?
26. máj 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad uz mam cele ruky rozmocene, bo pekne pod vecami natecena voda, asi ako mi vyletela hadica ked som polievala a som setko neutrela, hm, ale nevadi..drahy bude prekvapkany ked sa vrati domkov..konecne sa ma nebude vypytovat co som robila..ale idem svihnut bo slniecko mi ide vonku a chcem ist opalovat trosku :sweat_smile:
26. máj 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - tak to nechaj na chvilu tak, sprav si obed a sadni si na slniecko a oddychuj, ale asi potom bude tazke vratit sa k praci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Inak nely som sa ta uz dlhsie chcela spytat, ze preco vlastne ste v CR? Manzel je odtial alebo kvoli praci?
26. máj 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad sak som to nechala kus tak, co som vytrela nech vyschne aby som neroznasala tapky a idem na to zase..
chcem to dokoncit a neni toho uz vela, len 3/4 zapratane :grinning:
ale polka veci tam aj tak ostava, lens om usudila ze potrebujeme nejaku policku do kupelky kupit hehe :grinning: :grinning:

sme v CR pretoze manzel tu uz mal istu robotu ked sme sa spoznali a on sa na slovensko vratit nechcel, a vlastne ani ja sa tam vratit nechcem, co tam? ani robota, ani normalny plat, ani zivot, setko drahe..setko nafigu..
a tu je nam dobre.. :grinning:
nikto sa nam nemiesa do zivota, ked chcu rodicia tak pridu aj ked je pravda ze mohli by chodit castejsie keby sme boli niekde na slovensku, ale nevadi..mame telefony :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - jaka aktivna dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok