• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
No len ja tomu tiez davam...take soky pre organizmus...ved on netusi, co moze odo mna ocakavat...chudata foliky....najprv ich pestujem, krmim cokoladou :grinning: :grinning: :grinning: a zrazu tesne pred dozretim ich dorazim chlastom a necakanymi cigami :grinning: :grinning: :grinning:
Snad sa to k nim nedostane! :grinning:
13. mar 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli pohodaa, ked sa to podarilo v mojom zhumplovanom tele, tak sa to uz podari asi vsade :grinning:
13. mar 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, lebo niekomu to môže vadiť, že to smrdí na tom radiatore :grinning: :grinning:
ja som začala fajčiť pred maturitou, fajčila som dooosť dlho, ale odišlo a neprišlo :grinning: :grinning: 9 rokov :dizzy_face: a teraz pindám a buzerujem fajčiarov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
13. mar 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi tak dik :wink: ideme moc moc verit :slight_smile:
13. mar 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubli, a bol vcera sex? vies jak... opitym sa dari viac :wink: :grinning:
13. mar 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rura odpanena, skvarkove pagace to vyhrali :grinning:
13. mar 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze, Evka Mazikova sa na STVcke natriasa, ja z nej nemozem :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar a podarili sa ?

Ja som spucila tie kupene gule makove, no nic moc, ale bolo na nich plno vela maku, takze katastrofa z deficitu zazenhnana :slight_smile:
13. mar 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kua zas rozmyslam nad menom Dianka :sweat_smile: :sweat_smile: neviem co ma to tak napadlo :sweat_smile:
13. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj, som ju nestihla!
13. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pagace fajne, ale nabuduce kupime asi ine. dame ich ale menej a ja by som dala aj maslo do cesta. tolko moje zlepsovaky :slight_smile:
13. mar 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi mne sa Diana tiez kedysi pacila, teraz mam neutralny postoj :grinning: :grinning:
Shaar sex nebol...moj chlap opity akosi vtedy nesexuje...ale tak aj spermose by v tom stave asi tazko travili :grinning: :grinning: :grinning: Vase mali asi spravne GPSka :grinning: :grinning: :grinning:
A neprovokuj s pagacmi, zacina mi faza hladu :grinning:
13. mar 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli tak uz je dobreee, uz ked si hladna :grinning:
13. mar 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru veru...ja to mam rozdelene na viac faz...rano vysmiata (este slapem na zbytkovom :grinning: ), potom zacne boliet hlava, traslak a nechuti jest...a potom pride zravka :grinning:
No a prezentujem sa ako cviceny alkoholik :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli :grinning: :grinning: ostatné čušíme ako vši pod chrastou :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,moja babika sa volala niekolko rokov diana :slight_smile: takze princeznicka dianka alebo to bude vanda herecka :sunglasses:

kapustnica sa mi dnes naramne vydarila,pysna som na seba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:dala som udene a 5 klobasy, takze do predu hlasim pondelok budem mat najmenej plus 17kg :grinning:
13. mar 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano Siou, bud ste take slusacky (co moc neverim :grinning: :grinning: :grinning: ) alebo sa hanbite aj za mna!
13. mar 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli, never siou ani slovo :grinning: ja som tiez alkoholik prosim ta :wink: myslim ze viacere sme tu take, cest vynimkam, vsakze Nicole :grinning:

Pipi :wink: no ja len tak, uz zacinam zas spekulovat s menom, kedze sa blizi zaver :grinning: ako so vsetkym :wink:
Takze kapustnica sa vydarila - to je super, juj klobasku by som si dala taku fajnu pecenu s chrenom, horcicou a chrumkavym chlebikom :slight_smile:
13. mar 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak dnes vecer sme sa s drahym obaja zhodli,ze by sme si dali klobasku..lenze ja v zachvate zdraveho stravovania ziadnu doma nemam...tak sme si objednali klobasovu pizzu... :grinning:
13. mar 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli :grinning: :grinning: tak my sme dotlacili vienettu so slahackou a na dnes uz hadam aj stacilo, este mozno nejake ovocie, aj tak uz mam kyselinu fajnu zas, no tak mi treba - nulovy pohyb a vela vela somarin v brusku :grinning:
13. mar 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi ja mam z vas pocit...ze vy stale jete...teda nie zo vsetkych, ale ty a Pipi....je to tak alebo proste vzdy napisete, ked si cosi date? Lebo aj tak ste na ten apetit malo pribrali... :confused: ci mylim sa?
13. mar 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli,ja ja napisem ked som tu a jem,ale niekedy len jem a nenapisem :grinning: napriklad,teraz tlacim pecene rozky co svokra robila pred chvilou,plnene syrom a posipane sezamom :slight_smile:
ja jem normalne,budicek mam o jednej doobeda,preto este o jednej v noci tiskam co som zameskala :wink: a plus 16 sa mi malo nezdaa :grinning:
klobasova pizza,mnam,ale teraz mam kapustnicu a toto jedlo u mna nema konkurenciu :sunglasses:

vave,chren sa v tehu nema jest :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale preco neviem..
kupujes poporodne stahovacie gacurky?teraz ma tuklo,ze by asi trebalo..

a dala by som si vinettu teda,ale mm mi nedovoli jest zmrzliny aby som neochorela :sweat_smile: starostlivy je az velmi :rolling_eyes:
13. mar 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi ja chren jem cele tehotenstvo, dobre vies ze na mna s tymito pseudozakazmi zbytocne budes robit bububu :wink: v tomto sa riadim sedliackym rozumom :wink:

Nekupujem stahovacie nic, myslim ze jedny doma mam (som ich vyhrala v tombole :grinning: ) a ine nekupujem.....

Bubli no asi to len tak vyznie :slight_smile: v podstate ked to dnes zhrniem:

Ranajky - prazenica so sunkou
Desiata - kavicka s nutelovou siskou
Obed - posledny tanier kapustnice a makove gule
Olovrant - jablko
Vecera - zmrzlina

Ked to tak vezmes tak to nieje az tak vela, ci? :wink: a ono este ked k tomu pridruzim vsetky chutove vylevy, na co teda mam chut akurat v danom okamihu, tak to mozno vyznie, ze je toho vela :slight_smile:
13. mar 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak pozerate OTO? JA na to kukam jednym okom, aj tak nic ine nejde, mi to pride nejake trapnucke ci to :fearful:
13. mar 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi v skutocnosti si zjedla dnes menej nez ja, takze ste uplne v pohode... :sunglasses:
Pipi a u teba to mam pomylene prave tvojim obratenym rezimom :grinning: :grinning: :grinning: ozaj preco to tak vlastne robis??? To naschval, ci nahoda? :grinning:
Ja som nachvilu prepla OTO....ale tiez teda nic moc, idem kuknut asi nejaky film...
Zatial dobruuuuuuuuu
13. mar 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,sak ja viem,ja len aby si vedela :grinning:
aaa malo jes ovocia a zeleniny ako tak vidim :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. mar 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi jem doost, teraz som sprasila pomaranc, a k tej prazenici sme mali paradajku, uhorku a redkvicku :wink:
13. mar 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli,to zacalo tak ze som chodila spat o dvanastejj a tyzdnami sa to pretahovalo,no a teraz sa kcem po desiatkach minutach vratit naspat do normalneho sveta :sweat_smile:
taj ja jem denne trocha viac jak vave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ja to oto pozeram a zatial neprepinam ..
13. mar 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipusiak a ako s kociarom? Uz mame vitaza? :wink:
13. mar 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj vave, ved zato :sunglasses:
13. mar 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok