• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
vave,odpisal mi,ze asi maju tu vanicku co kcem skladom,ale cez tyzden bol na dovolenke v italii,takze sa to dozviem az teraz..a ked maju,tak to dopadne takto:

http://www.malvik.cz/Kocarky/korbicky/Teutonia-Fashion-korba-vnitrni-vybava-s-matraci-09 ..vanicka, farba 3665

http://www.spuntik.cz/teutonia-cosmo-fashion-2010-sportovni-kocarek/ ..fialovy bude,v konfiguratore sa da kuknut..

http://www.spuntik.cz/maxi-cosi-pebble-2010-1/ ..autosedacka farba emerald green :slight_smile:
13. mar 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som ta vylakala otazkou? :wink:
13. mar 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko ina farba,tu vanicku som zvolila preto svetlu,lebo je na leto...a sportak mam vyskusany v kike,takze asi nebudem riskovat od jane,kedze nemam kde vyskusat..
aa na tejto teutonii sa da dat babo uplne do lahu a vanicka je priestranna tusim 72 na 36 :wink:
13. mar 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh ze vylakala,len si mi dala tazku ulohu ti to secko ponachadazat :sweat_smile: ..ale chapes,ine farby budu ako na obrazku,chapas nie?
13. mar 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi pekne si vybrala :slight_smile:

Aj na nasom sa dat uplne do lahu sportiak.... Ale tak jasne, tento kociar je ina cenova kategoria :wink:

Takze uz definitiva? Idete objednavat?
13. mar 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne pochopila som, vanicka kvetinkova, vajicko zelene a sportiak filajovy :wink:
13. mar 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,tak ide sa objednavat,ked mi potvrdi,ze maju tieto farby skladom,takze cakam na odpoved :wink:
ono vsetko objednat vedia,ale cakacia doba je cca 8 az 10 tt,ale napisal,ze mi to vie zriesit do terminu a myslim,ze aj skor,hlavne nech su tieto farby skladom :wink:

ty uz mas uplne secko co ti treba??
13. mar 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,to su kvetinky? :sweat_smile: ja to volam ze strakatee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aa bublinka sa nam kde odbublinkovala?
13. mar 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi no nevedela som tie cudesne tvary pomenovat :slight_smile: ale vanicku mas aj v albume, takze viem ktoru si si vybrala.......

Este nemam drobnosti - odsavacku na sople, veci na kupanie - plienkove osusky, tu osusku s kapucnou a potom uz asi vsetko mam :slight_smile: ved aj tak sa urcite este nieco vyskytne, ze treba, ked uz bude Vandus na svete, ved sa dokupi..... Ale tie podstatne vedi uz asi su doma :dizzy_face:

A nemam veci na krmenie - flase, cumle, a podobne zalezitosti, pretoze zatial pevne dufam, ze budem plne kojit prve mesiace, bez akejkolvek potreby flase.....
13. mar 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,jasne,tie veci sa daju v pohode dokupit..najlepsie je,ze ja ked idem nakupovat,tak sa zlaknem ze neviem co skor a kupim vzdy len jednu vec :grinning:

dopapala som detsku vyzivu s piskotami a este furt niesu chutove bunky uspokojene..
13. mar 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ja som tak do zdravotnickyxh potrieb sla na 3x, furt som zabudla co som chcela :slight_smile: treba si pisat ked ta nieco napadne....

a co si eate ides dat? :wink:
13. mar 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,ja mam cely zoznam napisany v takom malom zapisnicku na asi 5 -6 stran,ale ked dojdem do obchodu,robim sa frajerka,ze secko si pamatam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aa teraz si nedam nic az tak o hodinu kapustnicu,bude este lepsia kus postata :slight_smile:
kona sa ,,presun, ,len aby si vedela :wink:
13. mar 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi ok, takze cca za hodinku si tu? No ja neviem ci tu este budem, ale tak herec zachrnel tu pri mne na gauci a mne sa este nedrieme, sa motam po nete a citam si kade tade.... Tak potom sa ozvi :wink: Kedy budes fotit brusko? :slight_smile:
13. mar 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo vavi tu som,takmer hodina,ale uz aj s hygienizovanaa :slight_smile: :slight_smile:
co zaujimave citas?
pofotim asi v utorok aaa zajtra by som kcela aby ma mm zopar krat cvakol v nejakej poze aj s hlavou mojou :slight_smile:
13. mar 2010 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave a ty fotis kedy,pozeram,ze tiez mas staru 2 tt :wink:
13. mar 2010 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi :slight_smile:

Akurat som to uz sla zabalit :slight_smile:

No tak nech ta len pekne pofoti, co budes Filipkovi potom ukazovat? Len bruch bez hlavy? :wink:

Citala som co sa udialo vo svete a tak :slight_smile: a medzitym som si pichla, zjedla zelezo a zinok a namazala bruch olejom :grinning: takze tak..... Juj a hladna som, ale uz nemam srdce daco do seba pucit, tak sa nalievam mineralkou, to zas bude odbehavacia noc :grinning:
13. mar 2010 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez tak pondelok-utorok pofotim, ked budem sama - teda ked stihnem :slight_smile:
Kedze v pondelok zaciname dalsiu vlnu malovania :slight_smile:
14. mar 2010 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,toto,ty si teraz nemozes odopierat :sweat_smile: alebo sa ja radsej zamyslim nad sebou,ci si musim dat este jeden tanier kapusty :grinning: ...zamyslam sa nad sebou...asi si dam :sweat_smile: ..teraz pijem paradajkovy dzus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2010 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co je na rade,obyvackA? aaa das aj tu fialovu,ci nem?
14. mar 2010 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi :grinning: tak radsej neriskujem, nechce sa mi zas v sne rodit nejake neidentifikovatelne veci miesto Vandy :wink:

Idem si uz lahnut, tak dobru nocku a dobru chut :wink:
14. mar 2010 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,chod chod,minule si ma rozosmiala s pecenym kralikom aj mm sa smial,sori :sweat_smile: :sweat_smile: no dobru nocku :sunglasses:
14. mar 2010 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :wink:
Pipi vcera som sa odbublinkovala na gauc, dopozrela OTO a potom pozerala do seba :grinning: kym ma drahy nezobudil a neprinutil ist do spalne... :grinning:
Co dnes varime???
14. mar 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre raaaanko :slight_smile:

pipi, fajny vyber :slight_smile:
aj ja by som vam chcela napisat, ze co som vcera jedla, aspon si to zosumarizujem:
hemendex (3 vajicka a 3 hrianky!)
horalka
cele udene tofu (len tak, same :sweat_smile: )
vanilkove acidko male
vyziva + piskoty
pagace,
pagace + klobaska + acidko.
fuj, teda dost nezdrave
14. mar 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vcera sme dopadli na pocudovanie takto: MM dal par piv a 2 poldeci a spolocensky sa unavil natolko, ze sa sam pytal domov!!! ani som nedopila svoj drink, MM isiel zaplatit a volala som taxik. doma sme natlacili este pagace a o polnoci zaspali. tak rychlo ubehol ten vecer, ze ani neviem ako. super bolo, len bolo aj vidiet, ze MM nema trening a tak nam to cele predcasne ukoncil :grinning: :grinning: :grinning: ale cca3 hodky v zadymenej krcme stacili. aj tak som tam putala pozornost vsetkych, ked som sa predierala milionkrat na wc.

ozaj, noc bola zas kruta. kedze som si dala 2x cervene vinko s kolou, (vypila som takmer liter! tekutin pred spanim), tak som od polnoci do 7 hod. bola na wc spolu 7x :cry: rano som sa az rozplakala, ze to snad nie je mozne, taka som bola dolamana, unavena a nervna. a MM sa v noci ukazal ako gentleman, nieco sa mu snivalo a tak fajne ma svacol dlanou po chrbte (ako keby mi chcel pomoct vykuckat nieco, co som vdychla), ze som skoro zinfarktovala. :angry: :angry: :angry:
14. mar 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko idem si vas este pri kavicke docitat.. :sunglasses: :sunglasses:
MM dnes vynimocne nachystal ranajky a doniesol mi do postele latte z gustika (aj ked cez vikend kavu zvyknem pit az poobede) a urobil rozky s maslom a sunkou... :sunglasses:
a uz mi zdrhol na sach.....tesil sa ako maly Jojo.. :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vas sobotny den aj vecer mam docitany.. :grinning: :grinning: :grinning:

a vrazdila by som za oskvarkovy pagac.. :grinning: :grinning: :grinning:

shaar mne sa s tebou snivalo :sweat_smile: ze si ku nam dosla na kavu a ja som ti urobila latte z dolce gusta a vyndala si mi,ze toto ty urcite nevypijes, lebo ty si "typ gé" a ked som spytala ze aky to je, tak si mi povedala, ze kavu pijes zasadne z fialovej sialky a musi byt na vrchu cerstvo uslahana slahacka... :grinning: :grinning: :grinning:
a ja ze som ti chcela strasne vyhoviet,ale som nemohla najst slahac a tak som slahala slahacku rucne a straaaaaaaaaaasne dlho az som sa rano zobudila narobena a s bolavou rukou :grinning: :grinning: :grinning:

ale ten typ gééé stale sa na tom v duchu chichocem... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, to cooooooooo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe. aj ja som dnes TAKMER dostala ranajky do postele, ale MM po tazkom veceri (e?) vstal uz pred siedmou a strasne tichucko isiel na wc, umyt sa a straaasne tichucko zahanal jellu na pelech :grinning: takze bolo po mojom spanku a aj po ranajkach do postele :rolling_eyes:
14. mar 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko :slight_smile:
Nell idees -D

No a ja som sa utrvrdila v mojej teorii - v stave T je to teda naopak - nemozem ist spat hladna! Kralik sa mi tiez snival ked som uz nechcela vecer jest, a tato noc to iste - kokso strielali po mne! A som sa rukami mala vytiahnut pomedzi okno spalnove na balkon a z balkonoveho von a nevladala som! A potom este volaco s kociarom - nevedela som s nim uz si nepamatam preco, manipulovat, a zistila som ze ta latka, z coho je kociar, je z trickoviny a ze je to uplne cele na prd.....

Ranajocky za nami - opitmacke pecivko na vrchu zapecena slaninka a syr, rozpolene, natrete nivovym natierkovym maslom a sunkou, paradajka uhorka redkvicka, matovy cajik - drahy pripravil...
A ja som uz aj svacinku zjedla - kavu (tiez varil drahy a normalne ze aj slahacku mi na nu svacol) s nutelovou siskou :slight_smile:
14. mar 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok