• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
vav horsie veci su ale bud rada ze ta obchadzaju noo mozno aj daco vyhras :slight_smile:
14. mar 2010 o 17:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Vavi klud, uvidis, sklo date spravit a o par dni si uz ani nespomenies, ze sa ti taketo nieco prihodilo.
Alebo vyhras na sportke prvu cenu a o tyzden porozbijame sklene vyplne vsetky ostatne...ked to prinasa stastie :grinning:
14. mar 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hlavne ze si sa neporezala
14. mar 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko,

pridam historku>
jednehp pekneho dna som si povedala, ze dobehnem manzelika a tak som mu volala,ze sa musi ponahlat domov, lebo hlasili, ze smeti nebudu brat v stredu, ale ze uz v pondelok a ze nie pri dome, ale pudlice treba ovviest po najblzysiu hlavnu cestu :grinning:
no a on, ze to co je za pakovinu, aby on tahal 2! kose taky kus k hlavnej ceste. ja ze neviem, ale ja urcite nepojdem a ze idu uz aj ostatni. tak dobehol domov- ledva to stihol a v obleku zobral kose a siel. ale mi to nedalo a chechtala som sa nenormalne a sused len hladel kam ten moj ide. a ked sa ho pytal, tak ten moj mu hovori, ze nech ponahla, lebo to nestihne do 17stej odviest a ze bude mat dva tyzdne plne kose!

volala som to iste kamoskam, jedna toho svojho nahnala TAXANOM domov a este si aj kos podpisala, vraj aby im ho nezamenili.
stopla som to az ked sa stretli na krizovatke. kamoskin muz sa isiel usulat. do dnes mam e z toho zabavu :grinning:
14. mar 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

vave,neplac,co si pipi? :sweat_smile: ..ved to je len sklo :wink: prave ze mate ist na veceru,lebo teraz nemas na com vecerat :sweat_smile: :wink:
ja som dnes bola v metre a tescu a kupila som podbradnik :slight_smile: aaa kopu fajnotky :slight_smile:
kapustnica je tak brutalne dobra,ze urcite nikto nevie urobit lepsiu :grinning: :grinning:

shaarka,si zlata :grinning: ..ja cikam bezne tolko, placem koli inym blbostiam :grinning:
14. mar 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi, to je kruteeeeeeeeeeeeeee :sweat_smile: :grinning:
a to bol prvy april?
14. mar 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj a este nocnu koselu do porodnice som si kupila s macikom :dizzy_face:
14. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka nebol, to bz mi ani neuveril :slight_smile:
14. mar 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz,ja by som si take nieco nemohla dovolit :sweat_smile:
14. mar 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a nehneval sa potom? :sweat_smile:
moj by sa hneval, urcite by sa nesmial :pensive:
14. mar 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vobec sa nehneval a ani nikto sa nehneval, to urobis iba ak vies ku komu si to moyes dovolit :grinning: a vayne to bola sranda
14. mar 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teda... nic v zlom, ale ja by som sa na tom asi nesmiala :grinning: :grinning: :grinning: sory :sweat_smile:
14. mar 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozkaz vedúca! :grinning:
14. mar 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
btw už neklepem a som zdravá :grinning: :grinning: dúfam :confused: teda aspoň zdravšia ako včera :grinning: :grinning: a vy sa máte dobre?
14. mar 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shar pochopila by si keby si zazila, ale mas odpustene, keby aj nie, ved som uviedla, ze to musis vediet ku komu si co dovolis
14. mar 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi fajnee :slight_smile: :slight_smile: si ma rozosmiala :grinning:

No nakoniec ma herec ukecal, zlaty bol, ze ci som pipi (pipi :grinning: ) ze by som si nerobila hlavku kvoli sklu, ze ved nic sa nestalo, a ze nech idem s nim na pizzu, ze on bezo mna nejde, tak teda som sla, ale sadli sme len do kuta, lebo je na mna dezolatny pohlad :slight_smile:

Pipi a co este fajne si pokupila? Koselu nocnu mas aj s tymi otvormi na didy? Ja som kupila u cinana tiez s nejakym detskym obrazkom, ale s tym ze otvory na nej si vyrobim sama :wink:
14. mar 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievcata koncim, idem sa kraslit, papa
14. mar 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuz, kam ides?

aj ja mam koselu od sikmacov, ale ma gombiky, hadam budu stacit
14. mar 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar isto bude, a ja som si tak povedala ze za 4 evri hoc aj ju postriham na kojenecku, tak mi nebude luto :wink:
A aj tak mam silneho tusaka, ze ju neobleciem ani raz, ako sa poznam :grinning:
14. mar 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
predas. :grinning:
ja som kupila kurnik az za 6! 2ks.
ale aj na doma asi lepsie ako MM tricka, - tie su velmi kratke :slight_smile:
14. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hehehe ze predam :slight_smile: no to isto nie :wink: ja som len nakupovaci typ :grinning:

Ja teda vobec nenosim nocne kosele - v zime gatky a tricko na spanie, v lete len tricko, popripade nic :slight_smile: ....
14. mar 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj a som sa nepochvalila - vcera som len tak prebehla aukcie na mmb, a predstavte si aka tam bola ponuka - ze mlyncek na mak :grinning: :grinning: takze uz aj ja budem mat :slight_smile: bola som jedina ktora potvrdila vyvolavaciu cenu :grinning:
14. mar 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Vavi, to mas super...ja neviem aukciovat...ale mlyncek by som prijala :slight_smile:
A je mi sympaticke tvoje spanie, ja sice v zime musim mat poriadne hrube pyzamo, ale v lete asi tak ako ty... :wink:
14. mar 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zadrrichmala,dobre padlo :slight_smile:
ja mam taku za 12e na oboch stranach gombiky,mila je,ja som myslela,ze ju pouzijem len v nemocke,ale fajna je aj na doma,kratucka pod zadok-sexi :dizzy_face:

mnam pizzaa :slight_smile: no vidis vavi,hlavne ze sa ti nic nestalo,ja som vcera rozbila tanier z mojej sady co len nachvilu bola v ponuke a uz ju v obchode nemaju a to uz druhy sa rozbil :unamused: tiez cakam,ake stastie mi to prinesie :slight_smile:
14. mar 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli bud rada ze nevies, ja som sa tam nahlasila asi 2 mesiace dozadu a uz som polozavisla :grinning: :grinning:
Aj ked musim uznat ze niekedy sa tam da vyhodne nakupit, ale niekedy ti dojde uplna hovadina - ako moje "uzasne" saty.....

No u nas v byte mame dost teplo, takze aj v zime sa da spat v striedmejsom nocnom obleceni, aj ked naha si samozrejme netrufam... Ale v lete to milujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. mar 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som nikdy neaukciovala ..
kcela som sa fotit aj s hlavou,ale asi az zajtra,bo som ju kcela umyt,ale zaspala som :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevieme co je s dzou?
14. mar 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi :slight_smile: :slight_smile: tak aspon si si pospala fajne....

No myslim ze po porode asi ani nebudes riesit, ci je kosela na spanie sexi alebo nie.... Teda aspon ja to urcite riesit nebudem... A ktovie, mozno uz v maji budu fajne teploty a ja budem spat uz len v kojeneckej podprsenke :slight_smile:
14. mar 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, chcem sa vás opýtať, od 12.3 som začala stimulku, zajtra 15 teho idem na predoperačné vyšetrenie kôli OPU. Viete mi povedať, že za kolko dní od začiatku stimulky zvyčajne robia OPU??. Ide o to, aby mi platilo predoperačné vyš., lebo má platnosť iba 21 dní. ďakujem.
14. mar 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,jakze nebudem riesit,kcem predsa draaaazdit manzela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok