• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
mas tak uz bolo nacase, po polroku to dat nejako dokopy hehe..
ale ne
som si povedala ze ked nieco urobim aspon schudne xixi..a mozno aj madam cervena sa konecne dostavi
26. máj 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to este nevies ze mam dneska sto chuti poprehadzovat aj spalnu xixi..len musim pomerat ci sa tak zmesti ako chccem :grinning:
26. máj 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ms sa ma dostavit? tak to chapem ten upratovaci osial :slight_smile: ja dnes v robotke len tak pomalicky, aby som si neublizila :grinning:
26. máj 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz ju cakam od nejakej soboty a stale nic mrcha jedna..a ju potrebujem ako sol, bo v piatok idem na vysetrenie a potrebujem aby uz bola prec, ma urve!
26. máj 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - to ako naschval, co?
26. máj 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ako naschval jaaaaaaj...porazi ma...
ale brucho ma uz pobolieva treti den tak uz zajtra rano isto dorazi...teda dufam hehe :grinning:
26. máj 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made ucim sa...lebo zajtra mam skusky :confused:
26. máj 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly - vela stastia, ale ty to aj tak urcite zvladnes :wink:
nely - aby ako naschval nedosla vo stvrtok vecer
26. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad to by uz bolo pozde uz teraz som 33Dc a mne stale chodi skoro rano, nikdy nie vecer
26. máj 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte dievcence, som si vsimla ze tus u nejake nove tvare, uvidime ci sa zdrzia dlhsie ci len na okukanie:slight_smile:
26. máj 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - no sak sa ti cyklus trochu natiahol, kedze sex nebol, tehula nie si, mas to vybavene
anax - ahoj
26. máj 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely riesis meskajuci cyklus? ja budem mat prekvapko ci dojde nacas, ci skor ci neskor, ale iste dojde

ahoj made, co ty mas nove? som ta tu dlhsie nestretla...
26. máj 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - nove dokopy nic, boli sme s mm na relaxacnom vikende, lebo som mala narodky, zajtra sa idem prehlasit k druhemu gynekologovi a tesim sa, ze je vonku teplo :wink: no a nely neriesi cyklus, ale chce dostat ms, lebo ide v piatok k doktorovi, aby to dovtedy odislo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax ani neriesim...mne chodi spravdila 30-31DC
po potrate som to mala natiahnute az na 35DC dva mesiace, potom mi prislo na 23DC a teraz som 33DC a pani uz dorazila, zacinam troska spinit, takze pohoda...

ja som sa bola opalit trosku, teraz sa idem schladit, pozriet filmik a zase asi pojdem trosku vonku a potom osprchovat, dokoncit kupelku a uz by mal prist mm :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - sme ju privolali :grinning:
26. máj 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad to upratovanie asi zabralo hehe...
no ale aj tak dorazi v plnom rozsahu az zajtra asik..len nech je do piatka ako tak fuc, nic viac si neprajem
26. máj 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
de ste setky??
26. máj 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO čafte, uz som doma, ešte par klientov dojde ale som straasne unavena, ale sme toho pobehali a uz aj peniazky nabehli tak sme uz boli aj babke vratit.

Moni uz mi písal ten pán o malby, ze taky macko len stoji 200 eciek ze len cesta 100 eciek a ze by sa oplatilo na stenu celu alebo viac stiez ze to by bolo 350 eur ale to zase by zmensilo uz aj tak malu izbu tak uvidime
26. máj 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini nevyjde ti to lacnejsie kupit radsej tapetu??
26. máj 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!

mám výsledky testov z krvi a z tej glykémie... :frowning2:
26. máj 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pol hodinu vás čítam a vy mi zatiaľ zdrhnete...
Jane?
Tini?
Nely?
Anax?
Alžeba?
Mad?
Shaar?
Kde steeeeee...
26. máj 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini - no to je dosť... fakt by sa viac oplatilo dať celú izbu, ale presne ako si písala, zmenší to tú izbu... tak by som tom potom, ako písala Nely, riešila tapetou...
26. máj 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik ako to dopadlo?
26. máj 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím ich zopakovať... aj krvičku aj glykémiu, ale vraj sa nemám báť, je to na hranici či čo?
No nebála by som sa keby som to nemusela opakovať, nie? :angry:
A je mi strašne zle..... :confounded: okrem toho ma bolia neuveriteľne kríže.... :angry:
26. máj 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik tak snad tie druhe dopadnu lepsie vysledky..
aj moj mm chodil par krat dvakrat na krve testy ako chodi na tie kontorli s rakovinou...ale vzdy ten prvy bola len jemna odchylka a ten druhy test uz bol uplne na jednicku :wink:
26. máj 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak prisla mrchana konecne.. :slight_smile:
26. máj 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dúfam, že bude všetko O.k.. no ale vraj ma asi pošle ku diabetológvi, tak uvidíme....

A gratulujem k mrche :wink:
26. máj 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik ak je to na hranici a potvrdilo by sa to, asi by ti len stacilo zmenit stravovacie navyky...

ty kraaavo jak som sa zlakala, nedaleko mame vcicne vojenske letisko a lietaju tu teraz ty kokos jak najaty so stihackami a teraz rovno ponad barak preletela jedna, ako som sa jej zlakla, debili
26. máj 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj no nevdivím sa.. taká stíhačka dokáže urobiť riadny rámus... :wink:
26. máj 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boha ale nikde nic, pohoda a odrazu raaamus jak keby bomby hadzali :angry:
26. máj 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok