• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Bubli hej, aj ja mam zapnutu markizu :grinning: no uz ten tyzden vydrzime, ja pevne verim ze po 20tom marci sa to rozbehne :slight_smile:

Tak ako, poistili ste v noci? :wink:
16. mar 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko:slight_smile:
16. mar 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi poistili poistili...rano uz nie... :frowning2:
Ale dost citim pravy vajecnik, z ktoreho je teda ovula...cize dufam, ze este to tam neprasklo :wink:
Som telivo...ale odmerala som rano teplotu (cely cyklus nemeriam...) a mala som ju taku divnu...ani predovulacnu a ani poovulacnu...tak jasne, ze som zostala prekvapena...ale docitala som sa, ze to moze byt sposobene prave pregnylom...tak v to dufam. Ty asi nemas skusenost?
16. mar 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, to je mi luto ze si s tebou tvoje telo robi co chce a neposlucha ako ma, a neukaze ti pekne dve ciarky....dufam, ze dnes budes mat aspon u lekarov stastie a dopraju ti klud, vezmu krv spravia test, nech vies na com si...

moja ovu je tiez nejaka cudna, kedze podla hlienu a bolesti som si na 90% ista ze bola v sobotu avsak teplota je taka vseliaka, takze tiez si moje telo so mnou mava ako sa mu paci..

chcem sa spytat ci ste niekedy niektora vyskusala aqua airobik...
16. mar 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax ja som si bola tiez ista, vdaka hlienu a bolesti, ze ovu bola v nedelu (dokonca z laveho vajcenika som to citila) a vcera na folikometrii sa na mna skeril krasny folikul z praveho :sunglasses: takze este pockaj...ona sa isto ukaze, mozno ti len pomalsie stupa teplota, nie?
A aqua aerobic som skusila, aj som dlhsie chodila, bolo to uzasne, ale u nas to zrusili...kedze vsetko, co je super, musia pokazit. Isto chod, je to fajn, potit sa vo vode :grinning:
16. mar 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli mne ta teplota chodi hore dole dajako....sak kukni moj graf, za home daj moj nick,

mne sa to pozdava ako pohybova aktivita prave preto ze potit sa vo vode je cool, preto mam rada aj plavanie :grinning:
16. mar 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax ha som bola raz na aqua, a neoslovilo ma to velmi, mozno aj preto, ze som mala 2dielne plavky a v kuse my vybehavala dida ked som skakala :grinning:

Bubli ja nemam s pregnylom ziadnu skusenost :confounded: ale pekne pokracuj vo svojom pozitivnom mysleni :wink: jedna spermosa to urcite zvladne :wink:
16. mar 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :slight_smile:
skóre z dnesnej noci: isla som curat pred spanim samozrejme a potom este 6x do rana, kym som vstala a prichystala MM jedlo do prace :confounded: ako bonus mam krasne vredovite vyrazky, sa hodia k tym dvom bradaviciam na cele :angry: :angry: :angry:
pocas toho curania som ale stihla pozriet film, horor 1. triedy v mojej hlav: ze som porodila v kome, cisarskym, a tea som dostala az ked ma jazva uz vobec nebolela. mal jedno oko vyvratene az do hlavy, hydrocefalus a obrocsku bradavicu na lebke. na to vsetko sme isli do KE (neviem odkial) aj s MM, on ale pil, havarovali sme a nechal ma na ceste a on odisiel aj s malym niekam... tolko v skratke putavy dej. :confounded: :confounded: :confounded:
16. mar 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar :confounded: no tak nieje ti velmi co zavidiet :confounded: prajem ti aby den bol v uplne inom duchu ako noc :wink:

Som sfotila bruch - ledva ledva som sa vtrepala do zaberu, tak s nezlaknite :grinning:
16. mar 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubli, ja som pregnyl mala, ale teploty pokial viem neovplyvnuje. mozno tebe ano :sunglasses:
aqua aerobic som vzdy chcela skusit, mam predstavu, ze je to super :grinning: parkrat bola moja mama, ale nechytilo ju to. mne sa to paci preto, lebo si skryta vo vode :slight_smile: a voda ta chladi :grinning: fajne...
16. mar 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vaaaava ma obrovskeeeee bruuuucho! :grinning:
16. mar 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi prasne ti vanduska rastie v brusku :dizzy_face:

dakujem za odpovede k aqua aerobicu:slight_smile:))

ja sa do obedu porucam, potom zas na chvilku dobehnem, aspon sa budem snazit teda :wink:
16. mar 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

ja som dnes v stave hlbokej depresie.... :frowning2: :frowning2: moje nadeje sa rozplynuli a tak som v kutiku duse verila a dufala... :cry: :cry: http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie :pensive: :pensive: :pensive: je to take nefeeeer... a ani revat nedokazem a tak velmi to potrebujem.... :pensive: :pensive:
16. mar 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som precitala, anax, ze sa doobedu pocuras :grinning:
nellie :frowning2: viem, co myslis, ale nadej este staaaaaaale malililinka tu je
16. mar 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellieeee klud moja...uvidis, spolu to v tom nasom zariadeni zvladneme :slight_smile:
A ja som si to odrevala uz aj za teba... :frowning2:
Shaar takze podla teba je ta moja teplota akoze poovulacna??? Asi teda hej, asi to vajo nezvladlo vcerajsi sex :grinning: :grinning: :grinning: ...v teme grafy mi poslala jedna baba svoje grafy a tej tiez po pregnyle mierne stupla teplota...
A co sa tyka vasich snov, mne mama hovorila, ze ked cakala sestru, tiez mavala taketo nocne mory, narodila sa bez ruk...nenarodila sa a tak...a keby ste videli, ake je to sikovne dievca a mudre :grinning: :grinning: :grinning:
autor
bubli, hod tu graf, nee?
Ja nemam Shaari prave...ja som odmerala len dnes...pekne tela som, ze?
Zvyknem mavat teplotu pred ovu tak 36,3 - 36,4.....a po ovu tak 36,7 - 36,9...a dnes som mala 36,6...takze nieco medzi...no nevyriesim to ja takto na nete veru...nemala som vobec merat...prave vajco mi ide vyskocit z brucha, uz sa bojim aj pohnut :grinning: :grinning: :grinning:
Vavi tvoje foto si nechavam ako ceresnicku na torticke dnes :wink:
16. mar 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli moj graf s pregnylom....

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fnellie_&vImageID=2478691#navigator

uz som si tu troska slz vypustila... :pensive: :pensive: :pensive: este ze som sama v kancli :pensive: :pensive:
16. mar 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie :pensive:
16. mar 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

aby som sa zapojila, ja som si dnes tiez poplakala, ale nad zachodovou misou :frowning2: skusala som pozitivny pristup, ze nepustim, ale akonahle som sa posadila na posteli, utekala som ... jedno pozitivum je, ze ma nenatahovalo pri umyvani zubov :wink:
16. mar 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaj made to tvoje plakanie by som taaaaaaaak brala... :pensive: :pensive: :pensive: aj keby mam grcat celych 9 mesiacov, 24 hodin denne ...
16. mar 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mad aj ja chcem take plakanie!!! Vidis ja uz stresujem a placem a este ani neviem, na com som...iba to vajce zbytocne stresujem :wink:
Nellie aj tebe vyskocila po pregnyle teplota....tak si idem vsugerovat, ze je to tym :grinning:
16. mar 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel a bubli - chapem vas a drzim vam velmi palce, aby ste sa pridali ku mne s grckanim
16. mar 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made dufam ze si to nepochopila zle.. ja som to nemyslela nejak v zlom... :wink: :dizzy_face:
16. mar 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made neplač, neoplatí sa.... ešte si poplačeš, keď to neprejde po troch mesiacoch :grinning: ale nie.... len sa ti to snažím odľahčiť... ale absolútne ťa chápem.... ja som raz tak plakala, až som sa zajakávala :grinning:

a ahojte :slight_smile:
16. mar 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
jeeeej Vavi ake pekne brusko...citam, ze sa pekne pripravujes na prichod Vandusky..vsetko ciste a vymalovane :dizzy_face:
Mad aj ti nezavidim aj ano :wink: samozrejme v dobrom, skus skor ako vsatnes zjest nejaky suchar (vecer si ho nachystaj na nocny stolik) mozno ti to pomoze, teda citala som :grinning:
Nellinka..bude lepsie :sunglasses: ty budes mat nejake specialne babo ked nanho musis tak dlho cakat :dizzy_face:
Bubli, vsak uz moze byt ovula, nie? sexik bol a spermijky prave plavaju k cielu :dizzy_face: tfuj tfuj tfuj tak nech to tentokrat vyjde :dizzy_face:
16. mar 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slniecko dakujem, si mila :slight_smile: je to mozne, ze tam nastane velky tresk...uz by veru mohol :grinning:
16. mar 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam - to ide tak samo od seba, ja viem, ze moze byt este horsie, ale sak ja to pretrpim, som nejaka zena, kua? :grinning:

slni - ja som nikdy nebola ranajkovy typ, prve jedlo az v skole, resp. teraz v praci, proste nepusti a ked si predstavim rano, ze nieco by som mala dat do ust, tak sa mi obracia zaludok, ani by som to nestihla dat do ust, lebo ja sa posadim a do 3 sekund letim na zachod, takze cas na suchar velmi nie je :zipper_mouth: ale dakujem za radu, ked budes tehu, mozes vyskusat :wink:

nel - jasne, ze som to nepochopila zle, proste to k tomu patri, to len celebritam nebyva zle a citia sa vynikajuco a ja nie som celebrita, tak ja si to odgrckam, len dufam, ze nie cely stav T :sunglasses:

bubli - z velkeho tresku by mohol byt stav T, nezufaj :wink:

vave - krasne brusko :dizzy_face: :dizzy_face:
16. mar 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas teda pravdu Bubli...pekne si to nazvala...velky tresk :wink:
16. mar 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No asi aj bol :grinning: chytila som take krce, ze som utekala na zachod, a tam nic...snad sa len creva buria...
Alebo hadaju spermose s vajcom??? Som zvedava, kto vyhra :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok