• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
si myslim, ze sa skamaratia :grinning:
kde su vsetky?
a pre Pipi ked vecer vstane :grinning: znojemske maso, ale ja som ho robila z kuraciny a bez slahacky http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3661 a je vyborne :slight_smile:
16. mar 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli - staci aby 1 spermoska nebola jesitna a spytala sa na cestu :sunglasses:
16. mar 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
made, skus nejaky keksik este po leziacky :wink:

je to tu napinave! :dizzy_face:
16. mar 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - ved sa zakuckam :fearful:
16. mar 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co je napinave Shaar? Moje nezmyselne stresovanie? :grinning:
16. mar 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubli, jak nezmyselne? :angry: teda asi by sa dalo bez stresu, ale co ja sa do toho montujem, ked som to nezazila!
a je vas tu viac, co ste napinave :wink:
16. mar 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som si vedoma toho, ze si sama "privyrabam" problemy...ved nemeriam cely cyklus, zrazu pich teplomer a uz od rana riesim, co asi teplota mohla znamenat? No je mi toto treba? Nie je! Skusim na to zabudnut a mysliet na nieco ine...ved aj tak mi nikto spravnu odpoved neda, no nie? :slight_smile:
16. mar 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubli, telepaticky som na teba myslela, a som rada, ze som ti toto nemusela pisat. ze si si to napisala sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidis Shaari... :grinning: :grinning: ty myslis, ja pisem :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: hehehe
16. mar 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
radsej spomal, lebo este ta cakaju tazke dva tyzdne :wink: :grinning:
16. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mnam, ruska zmrzka, ale posledna :unamused: :rolling_eyes:
16. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tazke 2 tyzdne? Veru veru...toto obdobie dost nemusim...kiez by sa dalo uspat ma, aj by som pochudla trochu... :grinning: Shaari kolko si pribrala zatial?
16. mar 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubli, ale prestan, lebo po riti dostanes! :grinning:
5 som nabrala, dnes rano svietilo na displeji 87,9 :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: rada by som sa zastavila na 90, ale obmedzovat sa? to sa neda :grinning: tak uvidime...
16. mar 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooj ja som taka unavena - sa mi oci zatvaraju :frowning2: sme sli s tatom do Kiky vymenit jednu zaclonu (som sa rozhodla nakoniec pre neutralnu bielu) a kiku az o 10teh otvaraju! tak sme zatial zbehli do Opitmy a na desiatu som mala 3 kopceky zmrzliny so slahackou v Aide :grinning:

Joj napinak riadny je tu, dievcata nemozete Mad nechat samu v stave T :slight_smile:.... Mimochodom kamoska moja vcera o tretej poobede porodila Michala, cez skype sme denne komunikovali, a uz to ma za sebou... Kokso :slight_smile: cakam na sms, kedy jej mozem zavolat a pohltat cez mobil secky jej cerstve zazitky :slight_smile:
16. mar 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi a vy nam ako date vediet, ze ste uz porodili???
Shaar 5 kilov? Ved to je v pohode...ja sa teraz radsej ani nevazim, som si povedala, ze skusim schudnut, ze mozno tam vnutri sadlo zavadzia, ale cim viac si to hovorim, tym viac jem :grinning: nuz, priama umera je to :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubli, priama umera... aspon v niecom, ze? :grinning: hehe, poznam.
a stitnu zlazu mas v poriadku?

vavi, jak ti dobre, mas plno kamaratok, co prekonali nedavno stav T :slight_smile: a poradia :sunglasses:
16. mar 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari stitnu mam O.K....ja som si vedoma, ze mi chuti vela vela jest...vikendy ma nicia...moja mama ma vzdy "donuti" prist a ked malo zjem, este mi nabali... :grinning: plus tie moje barove piatky, z miesanych drinkov moc neschudnem... :angry:
16. mar 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar hej, ale tak na druhej strane vsetky to uz maju za sebou, len ja som jak vzducholod :grinning:

Bubli neboj nic, ja si berem net do porodnice, sak by som to bez vas nevydrzala :slight_smile: a teda neverim ze Shaar a ja budeme kricat na koze v rovnaky den - teda to by uz bola fakt riadna zhoda :grinning: a tym padom jedna cez druhu sa ohlasime :wink:
16. mar 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oki Vavi...tak uz som spokojna :slight_smile:
A mas pekne brusko, som ti chcela napisat :wink:
16. mar 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vám ide ten koň tak pomaly? :angry: :angry: :rolling_eyes:
16. mar 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DAkujem, ale som ho fotila na niekolkokrat, sa mi uz nezmesti do zaberu :grinning: je fakt obrovske.....ale take ze dopredu mi ide, nie do bokov, takze zo zadu ani nevidno ze som v tom... Aleeee - ked sa pootocim a ukazem profil - tak som neprehliadnutelna :grinning:

Flam mne ide v pohode......
16. mar 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar ved to mas super ze iba 5 kg... ved ty si ukazkova priberacka v stave T... :grinning: :grinning: :grinning:

Bubli naco chudnut?? Pipi si??? sak budeme o chvilu v stave T to sa ti neoplati... :grinning: :grinning: :grinning:

Dala som si 2 šišky obliate cokoladou a vo vnutri slivkovy lekvar a hned je svet krajsi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. mar 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie aj ja som uz ukludnena, ale nie je to sladkym...neviem, nejako sa mi to podarilo. Cvicim autogenny trening :grinning: :grinning:
A ja si neviem predstavit, ze by som este v tehu pribrala...ved ja uz teraz potrebujem 2 miesta v autobuse :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jupiii, dosiel mi vydrazeny mlyncek na mak! Mozme ist robit sulanceeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nell a uz sa aj citis na maliarov? Ci len teplota ti to naznacuje? Bodaj by si zajtra namerala 37,2 :sweat_smile:

Shaar to ma super :slight_smile: ja som mala 5 kg uz po prvom trimestri :confused: a to sa vraj nemalo pribrat nic.... Som si myslela ze neprekkrocim 80tku - ale neviem neviem.... teraz mam 76 :rolling_eyes:

Bubli
16. mar 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, ale srat na vzostup kg v tehu. tak to asi malo byt.
aj tak som skoncila pri mojej vyse 160cm na vahe 88 zatial!! cize je to dost vela. ako keby som pribrala 30kg :confounded:
vava alebo pipi maju viac cm a vazia omnoho menej ako ja, aj ked pribrali viac. chapeme sa, nie?
16. mar 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pri idealnej vahe (napr. 160/55) je idealne pribrat 12kg, cize ja by som mala vazit teraz tak max. 67kg a nie o 20 viac! :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar no ja mam 164 cm - takze 80 kg bude tiez riadny zaberak...
Ale presne ako pises - sraky na to - ja teda v reali /nie tu na MK/ nepoznam ani jednu! Ktora pribrala idealne ze 12 kg..... Teda Shaar bude asi prva :sweat_smile: inak vsetko 15,20 a vyssie.....
16. mar 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som mala Shaari idealnu vahu asi v 3. triede na ZŠ :grinning: :grinning: :grinning:
Ale teraz to neriesim...hoci tuzba schudnut je tam kdesi vzadu stale...ale nemam proste chut a naladu
16. mar 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, ale uprimne: ja som sa vobec neobmedzovala! sice na zaciatku tehu som jedla trocha menej ako zvycajne, pokial si dobre pamatam, ale zas od zdravej vyzivy to malo sakra daleko - jedla som kila sladkeho a mastneho. ale to pripisujem zmene metabolizmu kvoli liekom na stitku. no a ani vo sne ma nenapadlo, ze priberiem tak malo! bala som sa, ze prekrocim stovku :rolling_eyes:
16. mar 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok