• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
tak prave som dojedla hrozienkovy margot :sweat_smile: velky.
16. mar 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubli a teraz mas kolko? cm/kg
16. mar 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli naaahodou na fotke vyzeras super :slight_smile:

No a ja som zial zistila, ze po 30tke uz mi nestacilo len upravit jedalnicek, ked som nejake to kilo nabrala - trebalo aj sa pohybat.... Preto som si zaobstarala orbitrek, a aspon 2x do tyzdna som sa snazila co to poslapat pred telkou.... Je super ked sa do nejakej pohybovej aktivity clovek zazerie a bavi ho to... To sa mi podarilo asi 2 roky dozadu, ked som chodila na tae -bo - mi to asi 3 mesiace vydrzalo, 2x do tyzdna som chodila a bolo to super, aj som trocha upravila postavu a kondicku a tak..... Ale kebyze sa mam do niecoho nutit - tak ani bohovi, napriklad neznasam poslnovne - tam fakt so sebazaprenim....
16. mar 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi na tej fotke som mala asi o 8 kg menej. Ja som este pred 2 rokmi mala o 20 kg menej...
Ja prakticky odkedy sa snazim otehotniet, uplne kaslem na vahu a snazim sa nedrzat diety...a vlastne "vdaka" tomu mam teraz kolko mam...Shaari takze nevazila som sa asi 2 mesiace, ale vidim to tak na 85 kg pri vyske 169 cm...cize vyzeram asi ako ty...az na to, ze nemam v brusku Tea! :grinning:
16. mar 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som spat, akurat obedujem.
16. mar 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj anax, co fajne mas na obed?
16. mar 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ryzu, s morcacimi ceckami na mrkve a cibuli:slight_smile:)

mimochodom do vasej temy sa nemienim zapajat, takze co ine je na pretras?? :grinning:

a este chcem popriat vsetkym ostatnym co tu rano neboli, pekny den :wink:

mne pred desiatou volali ze mate tu navstevu, a to sa bez ohlasenia dovalil moj manzel, ze skoro skoncili v robote a ze je prekvapko...no a este okrem toho vytasil kraaasnu kyticu..som bola sokovana :grinning: :astonished:
16. mar 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax ty sa mas! A preco nam nechces napisat svoju vahu? By si nam nekonkurovala, co?
Inak som pozrela ten tvoj graf a mas ho veru vselijaky, este vydrz, mozno ti fakt divne stupa teplota. A to mas tak dlho egg???
16. mar 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poraďte :sweat_smile: ktorý vzor na toho môjho tátoša sa vám pozdáva?
16. mar 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax fiiha, nieco nebodaj vyviedol? :grinning:

Hmm tie morcacie zneju dobre, ja teraz asi pre tatka a mna vyvarim len spagety a na to syr (bez cesnaku :slight_smile: )
a uplne vacne rozmyslam, ze sptaivm makove sulance :slight_smile: aj ked nechce sa mi s tym velmi mordovat.... Uvidime este :slight_smile: Drahy ide na fucik dnes, takze v pripade, ze neuvarim nic, sa naje potom v krcme....
16. mar 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, moja vaha sa od minuleho jula nezmenila, tak ked sa ti chce hladat mozes si to spatne nalistovat, ale bohuzial moja vaha ma trojciferne cislo :cry: :cry:

mam cudnu teplotu to je fakt, a hej tak dlho ho mam, dnes som myslela ze uz nebude ale figu taky jasny egg ze som ani nemusela rozmyslat ci a co zaznacit... :unamused:
16. mar 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi nic nevyviedol...vcera som mu medzi recou spomenula ze som uz davno nedostala kvety a zda sa ze pocuval :grinning:

vavi skus toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=24662 zda sa to menej pracne....
16. mar 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax v pohode, nemienim po nicom patrat ani nic riesit...ovu sa ti asi rozbieha, aspon ja ju mam az v tzv. suchom obdobi, cize po eggu...
16. mar 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli :wink:

mna ta ovulka uz aj prestala trapit, a hlavne som rozhodnuta buduci mesiac nemeriat vobec...ide jar, verim ze bude teplejsie, nebudem sa zaoberat nejakymi teplotami a ovulkami a uvidim ako budem na tom s psychikou..ako to budem v pohode zvladat a "zabudnem" ze nieco chcem, tak nejake dalsie merania uz asi ani nebudem robit, viem ze ovulku ako tak mavam, sice kolisavo ale je, takze sa nad tym uz tolko nebudem zamyslat...

teraz sa uz tesim, ze sa nam snad podari ist na prvu spolocnu zahranicnu dovolenku k mori... :grinning:
16. mar 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax a kam sa chystate???
16. mar 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli to este ani srnka netusi, chceme isto last minute, lebo mame naplanovane dovolenky v robotach, takze vieme terminy kedy chceme ist a potom sa ukaze podla pomuky, penazi a nalady..dufam ze sa nam to konecne po piatich rokoch co sme spolu podari
16. mar 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax super bude...tes sa. Mna tiez teraz caka jedna vacsia cesta, ale este nie je ista...tak tiez sa snazim na nu sustredovat.
16. mar 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli doteraz verni slovensku, a casto krat nam dovolenku pohltili pracovne veci, ako rekonstrukcia bytu, priprava svadby a pod. tak verim ze tento rok to vyjde:slight_smile:)) vy kam sa chystate?
16. mar 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile:

Vidim, ze rano to bolo troska smutnejsie.... :pensive: Prepacte, ze som vas zanedbavala, ale najpr sluzobka, potom vikendova chata a lyzovanie a vcera kopec roboty v praci. Doma net stale nemam, tak sa mozem spoliehat len na robotu.

No a k ranajsej depke mozem pridat aj svoju...boli sme v Iscare u Dr. Valkyho a aby sme nemali starosti s manzelovym spermiami, tak sa k tomu pridalo aj u mna podozrenie na polyp na krcku maternice. Lavy vajecnik polycysticky - vela vacsich vajec. Na pravom mala pretrvavajuca cysta. Ovu neviem kedy bola, ci uz, alebo este len bude, som 23dc. Dalsi postup je kontrola na zaciatku cyklu, vaginalne cipky a ak pretrvava polyp, tak laparoskopia....a potom sa uvidi. Haha. A to som si naivne myslela, ze uz nic horsie nebude a ze mozno uz aj vypiseme ziadost pre poistovnu. :confounded:
16. mar 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibiiiiii :pensive: :pensive: :frowning2:
16. mar 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, to su teda spravy:frowning2:(( u toho dr. si uz dlhsie ci to bola prva navsteva (prepac v tomto u teba nemam moc prehlad)
16. mar 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooj aj ja kcem ist na dovolenkuu ... Kua a na tej sportke nie a nie vyhrat :rolling_eyes:
Anax my sme tak boli na last minute na Rhodose, fajne bolo :wink: za malo penazi vela muziky :grinning:

Bibi :frowning2: a ten polyp je velky? Aka je sanca ze sa vstrebe pomocou cipkov? A za ako dlho? :confused: To asi vadi pocatiu, co? :unamused:

Ono zas pri tej laparoskopii by ti mohli dat do kopy aj lavy vajecnik, nie? By sa tak hodne zvysila sanca normalne ovulovat... Aj ked teda - tebe to asi bude prd platne, ked chcete ist do IVF... Ci?
16. mar 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, ip :dizzy_face:
16. mar 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi to dobre znie, za malo penazi vela muziky, take chceme aj my, ale masovyn rhodos je ee pre nas... :sweat_smile:

siou ahoj :wink:
16. mar 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, ahojte, prepáčte :frowning2: bibi ma šokovala...
16. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi - vydrz, bude to dobre a laparka ti mozno pomoze, nie?
16. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi a dobry napad, idem si podat loto :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam mne sa paci ta cierno biela verzia, co je cely kocik nafoteny...ja som taky trochu konzervativny typ na take veci :fearful:
16. mar 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam - mne sa paci vzorka 10 a 15 (modre kvietky / modrobiele kocky), cierna sa mi ku kociku nehodi :wink:
16. mar 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok