• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nel - bol :zipper_mouth:
17. mar 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehehe, s tymi stavmi :grinning: R sa mi zdalo lepsie, lebo sa to tyka nas dvoch :grinning:
a stav G(?) je akoze stav P(lodenia) alebo O(rgazmu)? :grinning:

anax, ze aj v snoch? :grinning: :grinning: ja som v snoch vzdy realisticka, alevo chuda a mlada a pekna a dlhovlasa :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ze "nik zvonka" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nellie, maliarom by si mala zaplatit uz teraz, na ruku, lebo ktovie, kedy sa stretnete potom. a oni nemaju vsetci ucty v banke... takze zaplat a povedz, ze ich mozno teraz nebudes dlhsi cas potrebovat :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - tak ani stav P ani stav O nebol, ale stav G(rcania), bohuzial ano :zipper_mouth:
17. mar 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stav G som pochopila, to je stav grcania,ze?

shaar ja v snoch vasinou lietam, takze si moj velky zadok neuvedomujem :confused:
17. mar 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, tak uz mame v stavoch jasno :slight_smile:
ale mam dojem, ze nejake este vybehnu, napr. stav A(lkoholicky)
17. mar 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak fakt mame sifrovanu komunikaciu tu uz :grinning: :grinning: :grinning:

anca, anca :astonished: a stavy.. :grinning: :grinning: :grinning:

Shaar dobry napad s tym konecnym vyplatenim maliarov aspon na 9 mesiacov.. sak nemusim byt taka cistotna a malovat pravidelne kazdy mesiac, no nie?? :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no... vies, take baby ako ja pred stavom T, by si tiez radi dali vymalovat castejsie ako raz za 6 mesiacov...
17. mar 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rady :sweat_smile:
17. mar 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj stav K (kapusta) tu mame.... :grinning: :grinning: :grinning:
stav P (prezieranie) :grinning: :grinning: :grinning:
a ja casto mavam stav H (hniloba) :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, vacsi zadok je vzdy lepsi ako vacsie brucho :frowning2: to zensky vobec nevyzera
17. mar 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shar, to mas recht... :wink: idem pracovat...tak zas cez obed, papa
17. mar 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute zeny :slight_smile:

Anax, tebe kde svieti slnko?? Lebo tu nic... :confused:

Nell a preco ides na HP? Len tak, alebo kvoli niecomu konkretnemu?

Shaari, no niekedy ti chlapi vedia aj prijemne prekvapkat, ze? Ako moj vcera s tou vecerou, na ktoru ma pozval potom, ako pocuval moje gynekologicke vysetrenie len za plentou. :grinning:

Bubli, inak mne sa BT meni aj vtedy ak mam vnutorny stres (idem k lekarovi, niekam cestujem na druhy den)...nie dlhodobo, ale rano moze byt vyssia ako obvykle. Vies, BT moze ovplyvnit strasne vela veci....

Inak, aby ste vedeli, ja som si vcera robila ovu test a bol pozitivny. Tak preco mi dr. na utz nepovedal, ze vidi dominantny folikul?? Alebo akoze tam nebol? Ja som z toho jelen.
17. mar 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bibi, ja doktorom neverim... kazdy vidi na UZV len to, na co ma naladu :angry:
a ze vecera? super... preto to stoji za to, byt s chlapom :dizzy_face: ten tvoj sa zlakol odbornych terminov? a vsetko si mu potom vysvetlila?
KE: slnecno, modra obloha, sem tam biely oblacik :wink:
17. mar 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau bibi :slight_smile:

bubli to uz ma asi za sebou, tak nech plavci plavaju :wink:

BB: slnecno, ale zima :wink:
17. mar 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bibi :slight_smile: :slight_smile:

Aj mne sa uz stalo ze doktorka nevidela folik a ja som mala ukazkovy graf aj s eggacom a ovu bolestou ale hlavne ze ona mi tvrdila ze to bude anovulak... :grinning: :grinning:

A presla som do jedneho centra - ci vlastne to nie je centrum, len sa tam zaoberaju pricinami neplodnosti a robia IUI..tak sme boli na prvej konzultacii - strasne mily doktor to bol vsetko povysvetloval a chcu si tam robit svoj vlastny HP a konecne ho budem mat robeny na 3DC a 24DC a nie ked mi ho ta moja robila na 50DC a zevraj bol ukazkovy aj ked nechapem ze jej stacil iba tento jeden a dost... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
A ked mi tam vyskoci nejaky hormon co robi sarapatu tak ma fakt asi vystrie potom... :sweat_smile:

No a v aprili planujeme nase prve IUI.. teraz len HP porobia, folikulometriu a MM spermiogram...
17. mar 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja od rana myslim na nasu Bubli... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my obidve vlastne chodime na tu istu kliniku... :sunglasses:
17. mar 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zapad - zamracene este pred pol hodinou bolo krasne slnecno... :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj, zavidim KE...tu tak vselijak :slight_smile:

Hlavne, kazdy vidi to, co chce...jeden den tak a o tyzden zase inak :grinning: No, vies aky bol vyplaseny moj drahy, ked som prisla k nemu po vysetreni? A potom mi hovori, ze ked si predstavil, co mi ten doktor robi...a ze hovoril, ze sa mu to rozkrvacalo :grinning: Vobec nechapal, ze pre nas zeny je to normalne. Tak som rada, ze tam bol a zistil, ze to nie je med lizat :grinning:
A jasne, ze som mu vysvetlila...od spinenia cez polycysticky vajecnik az po laparoskopiu...mal to vsetko. A ked som sa ho na zaver spytala, ci ma chut dnes na sex, tak on ze nie, lebo dnes to mam citlive :grinning:
17. mar 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel - tak bubli to "čekne" pred tebou, no a potom ty, tak aby sa plan plnil, ok? :sunglasses:

inak moj mm ani nestihol ist na spermiogram, ale mam doma odporucaci listok :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha Nellie, uz mi je to jasne....ale ak mas ovulaciu (podla grafu), tak sa neboj, hormony budu ok :wink: Ja som mala hormonalne profily v poriadku a pritom mam troska neskor ovulu. A mm ma spermiogram ok? Alebo este nebol?
17. mar 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Made, to je supis, ze nebolo treba :wink: Vydarilo sa v pravy cas....

Inak, citali ste o Bobjan? Ona mala problem, aj jej manzel, vyskusali 4 ivf, neviem ci nie aj s darcom (?? nie som si ista) a teraz sa im po 6. rokoch podarilo prirodzene :dizzy_face: Uuuuzasneeee :slight_smile:
17. mar 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Made super, tak tvoj drahy bol uchraneny od toho stresu.... :sunglasses:

MM mal robeny spg v novembri 2008 a vtedy bol zaver normospermiogram, ale kedze to uz je viac ako rok tak sa mohlo vselico zmenit... :pensive: toho sa obavam najviac... lebo vtedy som ja nefungovala po vysadeni HAK a on bol v poriadku a teraz som uz ja rok OK - teda myslim tym ze mam pravidelne ovulacne cykly tak verim ze zadrhel bude stale vo mne... :sweat_smile:
17. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mu hovorila, ze sa urcite plavci zlakli, ze sa budu musiet ukazovat dokymu, tak sa radsej jedna spytala na cestu a dosla do ciela = vaja :grinning:

nel - mozno je to len tym, ze sa netriafate do ovulky (nemyslim tento mesiac) :fearful:
17. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zeny
dlho som tu nebola
ako sa tu mate? pribudli Vam tehule, zeby som mohla zagratulovat??
17. mar 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made hej ja viem ze s nasim plodenim je to strasne... :grinning: :grinning: :grinning: ved vlastne od septembra sme sa az teraz strafili... :sweat_smile: :grinning:

ahoj Lenoc.. ved pozri ako Madeline krasne svietia tt pri nicku :wink:
17. mar 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, ja sa hlasim, uz som po...tento krat negativny zazitok...dost to bolelo, netusim, co pan doktor robil s mojim krcom, ale som myslela, ze mi ho vytrhne :angry:
Idem na chvilu polezkat, snaaaaaad.... :slight_smile:
17. mar 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli - tak teraz to bude uspesne, ked si si to vytrpela, dohoda? :sunglasses:
17. mar 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli no ja im tam umrem ked mi budu robit IUI... :sweat_smile: :sweat_smile:
ja trpim aj pri vnutornom sone.. :frowning2: :frowning2: mne uz moja doktorka vravela ze mam strasne citlivy prah bolesti.. ved ja citim aj ked sa mi vajco zosuva... :sweat_smile:
17. mar 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie citlivy prah bolesti ale nizky.. :grinning:

bubli tak vyloz nohy hore a oddychuj... :sunglasses: :sunglasses: aj si dala do kelimka nejake tie ruze?? ked bude spermos klopkat na vajicko vies, to ma potom vacsiu sancu :grinning:
17. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok