• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Ved mi aj dve slzicky vybehli Shaari...ale fakt len dve, lebo nemam cas, musim bezat na taliancinu :grinning: Ved kokos, ja ani na plac nemam cas....To u mna je vzdy taky chvilkovy naraz smutku, uplne necakane, pri nejakej prilezitosti a potom uz nic...

Ano, verim, ze ked raz otehotniem, tak to tak bude :dizzy_face:
17. mar 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, môj prístup - nie je čas riešiť blbosti (iných) :grinning: :grinning:

a inak, čaute :slight_smile:
17. mar 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čau Siou :wink:
17. mar 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, ako sa mate?
mna prepadaju depresie uuuuuuplne zo vsetkeho a uuuuuuplne z kazdeho. :frowning2:
nech uz je slnko, bude lepsia nalada
17. mar 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj zuzi, u nas slniecko dnes bolo, ale podelim sa na zajtra :wink:

sme sa vratili z obrovsekho nakupu (paradoxne sme nic poriadne za tie prachy nekupili), ale kupili sme aj 2 koberce do kuchyne... sice to vyzera dost debilne, ale jella nie je ako na klzisku a prekvapivo nepocut ziadne cupkanie a pazuriky :dizzy_face: tak zatial taketo riesenie, potom sa uvidi...
17. mar 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no tu je dnes hlucho...akoze priprava na zajtrajsi den bez kona? :grinning:
17. mar 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, tréning už od pondelka :grinning:
17. mar 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co je zajtra s konom?
17. mar 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celý deň bude mimo prevádzky, budú to prehadzovať na novú verziu. Je to na úvodnej stránke :wink:
17. mar 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru veru...od pondelka Siou...a to ked nase tehule porodia, tak to bude aj po veceroch hluchota :frowning2:
17. mar 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra nebude fungovat kôn???? :astonished: :astonished: :astonished:
aspon si poriadne farmu obriadim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No a nakoniec zajtra aj tak nikam nejdeme az v piatok :grinning: :grinning: chcipla nam alfonza a vsetci kamosi MM su v robote na autach nemame si od koho pozicat.. tak zajtra snad alfu rozchodia a na krv pojdem v piatok... :grinning:
A ved to je snad jedno.. takze mozno nakoniec ozaj piatok bude len 3DC nanajvys 3 a 1/2 :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell :grinning: ten výpadok ťa aj do práce na pole vyženie :grinning: :grinning: Zajtra môžeš zbierať, sadiť, predávať, rozširovať celý deň :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Achojte podvecer vospolok :slight_smile:

Shaar si mi dnes dala - jak si napisala ze je vonku kosa :grinning: som as nababusila, ze silonkes a natelnik a hruby sveter, som vybehla reku ze do zimy a ono ´bolo fajne teplo cely den, som sa parila :grinning: :grinning: ale nevadi, lepsie ako trkotat zubami.....
Kokso od 12tej doteraz som bola na nohach a mam dost, presne toto je ten stav ked mam tehotenstva plne zuby! Secko komplet ma boli - klby, chrbat, brucho, chodidla, stehna, proste vsetko... Ale uz je dobre, uz som sa rozliala na gauci :slight_smile:
Hercova sesternica ma termin v utorok a ma brusko asi ako ja v piatom mesiaci :grinning: :grinning: ale fajne bolo, sme podristali najprv s maminami, potom s touto tu bruchanou, pridal sa k nam herec okolo piatej a este sme boli kupovat vsetci traja podarunky pre Jozefov.....

Ale zatial ziaden napad pre herca na vyrocie - tu ste ma odignorovali, tak neviem neviem.... Kebyze aspon nejaku erotiku by som mohla, ale ani to nemoozem :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale bude to fakt divne nepreklikavat sa na kona... :sweat_smile:
este ze ma nasa ekonomka dnes zahadzala nechutnymi vykazmi kde potrebuje podklady takze mozno to aj fakt do piatku stihnem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi ked chlapom sa taaaaaaak zle kupuje.... :sweat_smile:
teda aspon mojmu, co ma vsetko.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: ja fakt neviem co by si mu mala kupit.. dnes nie som vôbec kreativna....

BTW ten skrabanec na chrbte mam fakt "krasny" :sweat_smile: :sweat_smile:
17. mar 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav, to sa veľmi ťažko radí... ja môjmu vždy vyberám podľa jeho záujmov a koníčkov, z toho má najväčšiu radosť.
ale je pravda, že o mesiac k 16. výročiu mu asi vymyslím niečo špeciálne a ak sa bude dať aj trocha vtipné. také, čo bude pripomínať niečo pekné, čo sme zažili :dizzy_face:
17. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a siou az teraz som si uvedomila ze tu mas zasa pôvodu "chichi" fotku :sunglasses:
17. mar 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, chichi ( :grinning: :grinning:) fotka ma asi najviac vystihuje :grinning:
17. mar 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie ten skrabanec moze vyzerat vselijako...dufam, ze ta drahy neobvinuje z niecoho naruziveho :grinning:
A ja peciem kolac, lezim si na gauci, mm pride, ze ako to tu vonia, ja mrk ockom na trubu, vyletela som ako strela, no este minutu a mam z toho uhliky... :sunglasses: ale tak dobre to dopadlo...
17. mar 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ano aj mne sa paci...a som s nou zzita... :grinning: :grinning:
ked teraz vavi napise vzdy som zmatena ze kto to tam je.... :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co dobre si piekla Bubli? :wink:

My sme dnes mali fazulovu polievku s rezancami a potom som este MM robila na dotlacenie volske oka s opecenou sunkou tak sa zalizoval.. :grinning: :grinning:
(ale idem tym sama proti sebe, po tych vajciach budu vesmirne prdy :sweat_smile: )
17. mar 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky mám takový dotaz.snažíme se o miminko necelý rok. a za pár dní očekávám menstruaci, ale dnes odpoledne jsem trochu špinila a ted už to přestalo. může to být zahnízdění a nebo jen nějaká porucha? nikdy se mi to nestalo.zkoušela jsem jaký mám děložní čípek.všude se píše že by měl být tvrdý a uzavřený a mě se zdá mírně otevřený mohlo to být tím špiněním a mohl by se zase uzavřít? a nebo už je jasné že menstuaci dostanu kdyz neni uplně zavřený? děkuji za jakékoliv komentáře :slight_smile:
17. mar 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie peciem kolac, ktory sa vola orgazmus. Je rychly, jednoduchy a uzasny... :grinning: No a fazula a volske oci...no poviem ti, na noc mozte vypnut kurenie :grinning: :grinning: :grinning:
Nina a cipku ti nic nenapisem, lebo nic o nom neviem, nikdy som ho este nenahmatala... :confounded:
17. mar 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina no moze to byt naozaj cokolvek, na odpovev by sme potrebovali vestecku gulu :sweat_smile:
Kebyze merias teplotu, tak podla toho by si zajtra rano v tom mohla mat jasnejsie... Inak naozaj neviem, ale drzim palce aby to naozaj bolo uhniezdovanie oplodneneho vajka :sweat_smile:

Nell tak si dam povodnu foto teda :slight_smile: a ja viem ze sa radi tazko, ja len ze ci nahodou niekto nieco naposledy nevymyslal a neostali mu v rukave tipy :slight_smile:
17. mar 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli a ziadne prudke pohyby, ok?? :rolling_eyes: nie tu okolo kolaca poskakovat :sweat_smile:
17. mar 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi a preco? To by som teraz fakt nemala? Ani ked sa citim dobre? Akurat sa chystam varit na zajtra, kedze drahy ma volno...nech neumrie od hladu...
17. mar 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave som sa dorazila lidlackym mafinom, fakt je super :slight_smile:

Bubli sak pre istotu, nem? :wink: A co fajne ides varit? Ja uz nevarim nic tento tyzden - zajtra ide herec po robote na vychod, ja som si kupila tresku :grinning: a v piatok idem za nim aj ja (dufam ze zvladnem dvojhodinovu cestu autobusom) a domov dojdeme asi az v nedelu, alebo sobotu vecer :slight_smile:

Kokso jak ma vytaca reklama na Helmans s tou zenskou co robi "salatik z kukuricky a uhorcicky a mrkvicky a jogurtiku a miesa ho v smere hodinovych ruciciek" :rolling_eyes: nech sa z toho neposerka......
17. mar 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem varit len cestoviny s nivovou omackou, nic zlozite, kolac upeceny, tak uz je dobre..
Vavi aj ja idem v piatok k svokrovcom...ideme k tym istym? :grinning: :grinning: :grinning:
Len ja nastastie LEN na 1 den, musime sa vecer vratit...
17. mar 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli aj ja by som chcela, aby sme sa museli vratit :slight_smile:
Ale tak prezijem, myslim ze do porodu to uz bude posledna navsteva :sweat_smile:
17. mar 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A svokrovci k vam chodievaju? K nam teda nastastie zatial nie...
17. mar 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok