• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
page nemoze byt refresnuta bez opatovneho odoslania informacii...
idem skusit, ako s tym vyjebabrat :grinning:

inak sa postazujem, vcera sme mali navstevu, moj drahy chlastal vino ako vodu v horucavach a dobre mu udrelo do hlavy. taka som bola nasrata (hanba pred navstevou), s jellou som isla v noci radsej ja, dokonca si neumyl ani zuby a smrdel mi v posteli, tak som ho poslala do obyvacky, a este sa aj urazil! a to nie je vsetko: rano vstal o siestej!!! jasne, ze ma zobudil. a isiel s jellou von, telefon doma, vypnuty a oni su prec uz vyse hodiny. a ja tu mam infarktove stavy :pensive: pomoc :confused:
20. mar 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
precitala som si pravidla vkladania fotografii a mam chut strajkovat.
kto sa prida?
cakala som, ze s vynovenym konom toto sproste pravidlo zapadne prachom a vsetci na to radi zabudneme. ale nieeeeeeeee, je treba este sprisnit pravidla a tahat to do extremov: bud budes mat na fotke cely ksicht, alebo mozes byt kresleny ksicht a mylit sa s dalsimi uzivatelmi! no je to fakt smutne, citim sa ako pred rokom 1989 :pensive:
20. mar 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som tu dlhsie nebola, ale odpadavam, to co akoze porobili? :cry:
takze moja fotka bude zmazana shaar? ak som ta spravne pochopila teda?
sa mi to tu nepaci, ale asi si budeme musiet zvyknut....

ako sa mate? co nove?
20. mar 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau chrob, no katastrofa...
po technickej stranke ok, lepsie textove prvky, aktivne linky a tak.
ale co sa tyka tych pravidiel, tak napr. pre mna je to ponizujuce - prisposobit sa im. nie som nejake decko a nie som na zoznamke, aby som tu mala moj ksicht.
toto je fakt buzeracia... este premyslam, ze co s tym, ale pravdepodobne sa na JEDNU uzivatelku vykaslu...

inak neviem, co nove, za dva dni spo skoro zabudla :grinning: ale co mas ty nove?
20. mar 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
absolutne nic, mala som svtrtok a piatok volno, kedze spolubyvajuci nastupuje do novej prace od pondelka a chceli sme si uzit par dni volna - bude mat 3 mesiace skusobnu dobu a neviem kedy najskor sa utrhne a niekam vyrazime. boli sme v rakusku na nakupoch vcera, v kine, na obedy ma vencil a tak... tazka romantika... :grinning:
a inak nemam vobec nic nove... nejak skoro vstavam... asi som uz nejak nastavena... bohvie
takze jedna pracka uz prave dnes doprala, davno po ranajkach a aj cast obeda uz mam pripravenu :wink:
a caka nas dnes velke upratovanie. mozno sa sem dostanem neskor...

shaar, to akoze aj moja fotka nejak zmizne, alebo ako? nechapem :frowning2:
20. mar 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, už ste dofrflali? :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
preberas stafetu?
20. mar 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chrob, no to s tou tvojou fotkou je velmi pravdepodobne
určite nie :grinning:
autor
joj ty si taka submisivna :grinning:
20. mar 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ty ako refresujes?
20. mar 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
f5 alebo refrešom
20. mar 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha, tvoj vtip dňa som si nevšimla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to musím povedať mm, ten sa bude rehotať týždeň. ja- submusívna? To by si pobavila veľa ľudí v mojom okolí :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
submi
20. mar 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mozno aj submusivna :grinning: :grinning:
a ktore je refres?? akoze ikonka hore v prehliadaci?
a F5 ti nerobi sarapatu (ako som pisala ja)?

ideme po postel, sme kupili taku jednoduchu, polsku, drevenu, skoro zadarmo :grinning: ale lepsie ako ta opacha po predch. majitelovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a MM ma dobre doziera. uz som mu paradne vyplachla zaludok, spapal 3 porcie papulovej polievky, tak sa mi ulavilo. ci ani nie? :confounded: v kazdom pripade nadherna sobota ako vysita, skoda, ze MM nejde do prace.
20. mar 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte, tak pozeram ze je tot u uz v novom sate...skoda ze nie su novy smilici, taak som verila ze budu....idem sa stazovat bobovi asik ze nas neúpocuvaju dostatocne :rolling_eyes:

a druha vec, huraaaaa vikeeend :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, anax :grinning:

shaar, refresh je jedna, prípadne dve šípky, závidí od prehliadača.
20. mar 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Ste mi chybali :wink: No asi by som sa mala naucit ako to tu funguje, ze?
20. mar 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Ste mi chybali :wink: No asi by som sa mala naucit ako to tu funguje, ze?
20. mar 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A toto co je? Ved mi to pridalo 2x....no... :confused:
20. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :grinning: :grinning: :grinning:

ja som dnes taaaak dlho spala az mam vycitky... :grinning: :grinning: MM uz od 7-mej maluje nas byt a ja sa chystam umyvat okna ale prave ranajkujem a popijam kafe a potom sa dam do toho.... :sunglasses:

Inak vcera som sa tak vecer sulala ked mi MM opisoval ako bol u zubarky - po 2 rokoch !!!!! a to keby ho tak nenormalne nerozboli zub tak tam nejde.. on sa strasne boji zubarov... :sweat_smile: Takze najskôr ho vysmiala ze chce injekciu na hentake obycajne vrtanie,ale tak vyhovela mu a pichla mu ju a ze potom mala zubarka aj sestricka zachvaty ked si vypytal tie vatove tampony a napchal si ich do usi aby nepocul vrtacku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no viem si predstavit ako sa museli kosit.. ja sa este teraz smejem ked si MM predstavim ako tam sedi so zubnymi tamponmi v usach... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Shaarka, plne s teou suhlasim ohladne tych fotiek, ja som to citala vcera :rolling_eyes: asi pridem o plaz a plutvy.. :grinning:
Nellie...ty mas doma iny exemplar :grinning: :grinning: :grinning: tvojho chlapa by som veru chcela spoznat :grinning:
20. mar 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne svieti na internej poste stale ze 1...nemam tam ziadnu neprecitanu!!! Co to je???????????
20. mar 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde ste to citali ohladne tych fotiek???
20. mar 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli v nadstaveniach.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrrr som si vas pridala do oblubenych tem a uz tam nie ste a pritom tu mi dava len ze odobrat tak tam musite byt, zlosti ma to
20. mar 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slni uz som si precitala...takze aj moja pojde prec... :angry:
20. mar 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ide na nervy ze ked dam refresh tak mi tu svieti moj posledny napisany prispevok a musim ho mazat.... :rolling_eyes:

kyyym si ja na toto zvyknem.... :sweat_smile:
20. mar 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja kym si zvyknem na celeho tohto kona...to bude trvat :unamused:
20. mar 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no uz sme tu!
som musela ist elektrickou, lebo som sa nezmestila do nasho kamionu :angry:

siou, ja vieeeeeeem ze jak to vyzera, ale som nevedela, ci neexistuje este nejaky iny refreš :grinning:
a ten F5 ti nerobi to, co ostatnym? :confused:
20. mar 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sem-tam, asi pri pridávaní odpovede. Ono to celé vzniká spôsobom zabezpečenia stránky, Jediné, čo asi pomôže, vrátiť sa di hlavného menu a potom naspäť a už by to nemalo robiť. Alebo teda zmazať odpoveď. Je to otravné, ale chápem to. Ako aj väčšinu ostatných zmien.
20. mar 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok