• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
tak mám teraz tretí, ale dávala som si len taký cvrk :grinning: ale ešte som neskončila... :grinning: noc je dlouhá.
20. mar 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halo halo...my dnes po navsteve. Prislo k nam take krasne buclate 4 mesacne babo...no zlaty na spapanie :slight_smile:
Ale ja som ked odisli, spapala vsetko, co ostalo z toho, co som nachystala...ked mam deficit spanku, len jem...a tento tyzden uz od stvrtka...jaj jarna ocista ma caka!!! :grinning:
20. mar 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som tu zas... :grinning: :grinning: :grinning:
vyupratovane, vyvonane vsetko tu mame a aj som si super oddychla pri citani casopisov... Draheho chalani vylakali na nejaky fotbal, tak som sama ku svokrovcom nesla -aj tak sa mi nechcelo... :sweat_smile:
20. mar 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie ale to upratujes ten dom, kde byvate, nie ten byt, kam idete byvat, ze?
20. mar 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli tak tak zatial upratujem maminkin byt... :sunglasses: :sunglasses:
Shaar aky super chrup mas na tej foto :grinning: :grinning: :grinning:

baby ozaj viete co??? nechapem jak ale schudla som 3 kg :grinning: :grinning: :grinning: dnes som sa od vianoc vazila a prijemny sok na to kolko vkuse hlcem.. :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, to si schudla po tom "telocviku"? :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie ja som isto pribrala, ani sa nevazim...mam take to skakave obdobie, tyzden sa stravujem v pohode, potom 2 dni obzerstvo, musim si vstupit do svedomia :grinning:
20. mar 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou aky telocvik ????

ale fakt nechapem lebo ja som cista polovicna bulimicka...len sa prezieram ale negrciam :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sexuálny :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaj.... :grinning: :grinning: no tak pri tom ako casto mavam MM doma tak keby som odkazala na take chudnutie tak to by som moc nenachudla... :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som myslela ten posledný, keď bol viac doma :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaj zeby sa to az tymi 3kg prejavilo ??? :astonished: :astonished: :astonished:
to potom hned zajtra dava vypoved... :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to zacnem telocvikovat aj ja :grinning: :grinning: :grinning: len mne odchadza teraz na 10 dni prec :frowning2:
20. mar 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, to stojí za úvahu... :grinning: :grinning:
bubli, tak hneď potom ako sa vráti :wink:
20. mar 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa lúčim o chvíľu ideme pozerať film, na ktorý sa veľmi teším. Nejako mi ušiel v kinách, nestihla som ho, tak teraz aspoň na hbo :sunglasses: . Pekný večer, zajtra sa chystám s vami opäť pracovať :grinning:

http://www.csfd.cz/film/246076-baader-meinhof-komplex-der/
20. mar 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou tak pekny zvysok vecera.. :wink:

Prave dosiel MM domov a bol este na byte pozatvarat okna a je uneseny ze som nadherne farby vybrala... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
zevraj to tam vypada ako v 5 hviezdickovom hoteli, ze ani necakal ze to tak luxusne bude pôsobit... :grinning: :grinning: :grinning: sa na nom smejem ze kolko piv vyslopal ked to tak ospevuje... :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne to tam zacina vyzerat obyvatelne.... :sweat_smile: :sweat_smile:
20. mar 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja uz idem....idem sa privtierat ku MM do postele....konecne opustil kupelku a mozem tam nabehnut ja.... :grinning: :grinning:

krasny vecer vam vsetkym prajem.... :wink: :slight_smile:
20. mar 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... som vcera len na skok dobehla, cely den sme makali doma a upratovali - jarne pucovanie sme zahajili...
strasne vela sme makli a som na nas pysna. len skoda, ze som sa dalsich veci musela zbavit a luto mi bolo... :frowning2:
vidim, ze vsetky ste na nervy z tejto novej verzie, az na siou... ta je profik a vie preco sa to vsetko deje.
ono, casom si clovek aj na sibenicu zvykne :wink:
a budeme si musiet aj my tu na toto...

prajem krasny den
21. mar 2010 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyy, kde ste prosim vas? :angry:
sa flakate nejak, nie?
alebo ste len na mna dostali alergiu? :frowning2:
21. mar 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau, chrobi, ja som tu :slight_smile: alergiu? naopak, som na teba pri varení zasmaženej myslela :wink: :grinning:
práve som vyprevadila chlapcov na výlet a ja si trochu oddýchnem pri káve a pustím sa do práce. Vy čo porábate?
Som čítala, že ste včera gruntovali :grinning: .
21. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, no konecne. vitaj siou...
zasmazenu som TAKMER aj ja spravila :wink: sme prepojene nejak, alebo co? nakoniec pikantna cibulacka, lezie na mna nieco...
prave som ju skonzumovala a spotila som sa ako pes.
chlapa nemam doma, je prec, pride az podvecer...
vcera sme KONECNE prebrali posledne krabice, co nam spatili spalnu. a ja som sa po 6 rocnom hecovani rozhodla prejst svoje papiere a zalozila som ich do sanonov. zistili sme, ze ta nasa spalna je dost velka :grinning:
a pardon, ale este sme aj vianocny stromcek z balkona rusili. sme mali zivy a som myslela, ze prezije. sme mali taky v crepniku. ale uschol, tak sme strihali a tak... a uz som aj balkon spratala tak, ze si tam pokojne mozme po veceroch posediet pri vinku. sa tesim. a ty co nove? praca fertig?
21. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrob :grinning: ja som do nej naváľala cesnaku a dve čili papriky, takže sme očividne jednli niečo veľmi podobné :grinning: :grinning: .
Sranduješ? Hotová? :grinning: :grinning: :grinning: ale nie, už toho nie je tak veľa, mám takme hotový prieskum, samozrejme, musím ho ešte spracovať (hlavne okomentovať). Ešte mám aj nejaké ďalšie úlohy do školy, takže skáčem z jedného na druhé. Ale celkom to ide.
Včera som nad tým sedela 3 hodiny v záhrade, výborne sa mi tam robilo, len dnes je trocha chladnejšie a ešte aj sem-tam popŕcha, tak čučím doma.
Máš super fotku, vysmiatu :wink: :grinning:
21. mar 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby :slight_smile: prajem kraasnu nedelu
dnes je vonku fakt naadherne a ja mam taky skveli pocit asi mi uz zacalo pekne sibat :grinning:
21. mar 2010 o 13:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si myslis, ze som to ja??? ha ha ha :grinning:
ale dik... som to tu potrebovala nejak oneee... osuskat... chapes... :wink:

vcera bolo supersky, som bola u maminy chvilu na dvore a potom som sa na tom balkone motkala.
a prvykrat som vcera doma piekla rebierka, vecer sme mali navstevu, paradne boli. na moje prekvapenie.
viem, ze nic pre teba, ale aj tak :grinning:
pocuj, nevies mi dat tip, kde zozeniem fazulu mungo? normalny obchod mi odporuc, ziadne specializovane, tam nevleziem...

kedy mas deadline na tu pracu? ja som s kamoskou uspesne minuly tyzden dobojovala jej bakalarku, s ktorou som jej pomahala... cakame na verdikt oponenta :wink:
21. mar 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nathali... tu nie je az tak krasne a ako pisala siou, aj poprcha z casu na cas...
:frowning2:

(na trojke idu MSR v latinskoamerickych tancoch - moja slabost! - predvoj na vecerny start lec dens :wink: => takze nikam nejdem a zostavam doma pri telke)
21. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobulka jaaaj ja tiez tie tance milujeeem my sme ich s priatelom aj tancovali tak uz aspon viem ze sa vecer nebudem nudit :slight_smile: diky za typ ja som zabudla kupit noviny s programom tak vobec neviem kde co ide :grinning:
21. mar 2010 o 13:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu prsalo ale len v noci a troska z rana ale potom to slnieckooooo :slight_smile:
21. mar 2010 o 13:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali, ja som 12 rokov tancovala spolocenske tance, ale to je uz daaaaaavno, takze sa vzdy tesim, ked vidim v telke aj znamych z onych cias :wink: no, dnes startuje let's dance a myslim, ze o tyzden v pondelok ta nova souka na jojke - showdance...

a idem asi este nieco zjest... som hladna...

baby, mali mi v piatok prist maliari... a stale nic, ani naznak :frowning2:
21. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobi :grinning: :grinning: :grinning:

a tak rebierka by som zvládla, na návšteve raz za rok-dva :grinning: :grinning: . A keď sú dobré, prečo nie? :wink: :sunglasses: :grinning:

deadline mám cca o mesiac, takže relatívne čas, preto sa s tým aj dosť drbkám. na cenu rektora ako môj brácho to nebude, ale aspoň dobrý pocit hádam budem mať :grinning: :grinning: .

Niekedy ťa musím zobrať na nejakého dobrého obchodu, v našom spoločnom okolí, čo povieš? :grinning: :grinning: :grinning: A mungo som videla napríklad aj v terne, tuším aj v tescu, v kaufláči neviem, ale čosi sa mi marí, lebo oni majú celkom veľký výber týchto zŕn :grinning: :grinning: A okrem toho aj na nete, určite biologika, bio-obchod, planeta food by ju tiež mohla mať... :grinning: :grinning:

ahoj, nathali, :slight_smile:
tak to máte asi krajšie ako my, dnes to nie je žiadny zázrak, aj keď je 14 stupňov, teraz sa aj slnko prediera, ale včera bolo lepšie. :slight_smile:
21. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok