• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
chrobiii, čo to, čo to? :sweat_smile: :grinning: :grinning: testovať budeš kedy? :grinning:

a inak, kde si ty tancovala? pekáč?
21. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou... ty sa ma bojis :wink:
ziadne vylety do obchodov nebudu...
a inak, v kauflande som nevidela, ani v tescu :frowning2:
ale to terno este omrknem asi...

preco sa pytas na to tancovanie? nebodaj zistime, ze sme spolu jeden parket drali??? :wink:
21. mar 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha, ja sa ťa bojím! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a samozrejme som myslela do obchodov a nie na obchody, aj keď z niektorých by bol asi pekný výhľad na mesto :grinning: :grinning: .

Mne sa zdá, že som ju v tescu videla, tuším v petržalskom, ale je možné, že to nemajú stále. V terne to majú tiež tak všelijako - niekedy tam ani hnedú ryžu nekúpim (Lagris), trvá kým doplnia zásoby... Čo s ňou zamýšľaš?

Nie nie, ja som drevo, ale kamarátka-spolužiačka z gympla, tancovala v pekáči. Začala asi v 15. a veľmi ju to bavilo. Boli sme veľmi dobré kamarátky, párkrát som tam s ňou bola :slight_smile: . Chodila aj po súťažiach, bola dobrá :slight_smile: .
21. mar 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko :slight_smile: neviem ci sa mi tu paci alebo nie,asi je to sila zvyku :stuck_out_tongue_closed_eyes: skor ma sere, ze mi teraz nedobre pocita tt, mala som ich pekne nastavene na den a teraz to meskaa a ubralo mi vyse tisic prispevkov :unamused: nepodstatne ja viem, ale tak preco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a co sa mi nepaci urcite, su pravidla fotiek,ako chapem, ze so sebou nemaju komunikovat oko s rozprav.postavickou,ale zas sa tu vycapit zretelne nemienim... tolko moje starosti :grinning:
=======
..inac uz nam dosli tapety do detskej, sa tesim jak blcha :dizzy_face:
no a som bola v piatok u svojho porodnika, maly pribral cca 300g, ma 2300 g, nebude to ziadny valibuk, ale ze hlavne priberaa :slight_smile:
co robite?

chrobul,aj my by sme mali zahajit jarne upratovanie,vlastne mm :stuck_out_tongue_closed_eyes: vy uz to mate za sebou,fajne vam je :slight_smile:
21. mar 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som netancovala v pekaci, len na nejakych sutaziach...
ja som tuto realizovala: http://www.youtube.com/watch?v=jd8M9DVld6A

a chcem tu fazulu skusit, nasla som dobre recepty a mam na nu dobre referencie, tak som chcela oskusat... chapes.... len ked sa zrovna ja, rozhodnem pre nieco zdrave, tak to nikde nie je :frowning2:

mohla som sa nacpat medovym kremesom??? mnaaaaammm, to je ake dobre?
a to nie som na sladke :wink:
to je ten maliarsky predvoj uz u mna...

siou, testovat budem najskor v stredu, ale verim, ze dojdu. nemaju dovod neprist. to je cele. len ma stve, ze sa im nejak nechce spustit...
21. mar 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeejjj, pipi, ty si hore? :grinning:
kokso, ty to mas uz za par mojka... si ready?

kde si objednavala tapety? ja som akurat dnes hladala nejake - samozrejme nie detske :slight_smile:

a to upratovanie, este do satnika by som sa mala pustit... ale to sa mi nechce :frowning2: zatial...
21. mar 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, pipi :grinning: :grinning: že sa aj ukážeš...
Inak, s tými týždňami a príspevkami - skús pozrieť blog MK, link je úplne dole. Riešia tieto veci priebežne, tak s tým hádam pôjde niečo spraviť :wink: .
Náhodou, to je super váha, stále hovorím, že nemusia byť všetci novorodenci sloníčatá :grinning: :grinning: :dizzy_face:
21. mar 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile:
mungo fazulky maju u nas :grinning:
chrobul a nie si ty zamaskovana puma?? :grinning:
akoze ti nemaju dovod meskat?? vsak si bolana IUI?? ci uz mi preskakuje??
21. mar 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:

inak, refrešujete, už to spravili :wink: :grinning:
21. mar 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na IUI? si ma s niekym mylis... ja tomu ani nerozumiem...
a viem, ze nemaju dovod meskat....
to je cele...

kde je to u nas? ta mungo fazula?
21. mar 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zacala pisat spravu o 13tej aaa az o 14 tej som ju dopisala :grinning: telefonaty som riesila a tak :wink:

siou,tak ja som ti normalne nestihla vyplnit dotaznik :sweat_smile: vies, ja mam vetsinou na vsetko cas a tak to potom dopadne :sunglasses:

aj ja milujem tanec, som uz stotisicpatsko krat prosila mm, nech ide so mnou na nejake kurzy, on sa robi drevo, ale verim, ze je v nom skryty talent :grinning: aaa on mi este davnejsie slubil, ze ked budeme mat babo :slight_smile: takze si uz mydlim ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. mar 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni, to bola bublinka :grinning:

chrobi - "u nás" je v anglicku :grinning: :grinning:
21. mar 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj, chrobi, a ktorá z tanečníc si ty? :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. mar 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...jeeeej, vidis mam v tom galimatias :grinning: dik Siou
...to bude tymi poprehadzovanymi fotkami :stuck_out_tongue_closed_eyes: prepac chrobi
..ja idem dat uvarit rezance do polievky, tentokrat nie domace...lenivost ma premohla :zipper_mouth:
21. mar 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vam to ale ide ja som si skocila len na obed a uz by som ani nestihla citat :slight_smile:
pipi tak to je super ze mate konecne tapety a jarne upratovanie?teraz este nevciem co to je ale nas caka stahovanie o ktorom priatel este netusi no snad ma nezabije ale co uz :slight_smile: no a potom bnudem mat upratovania az az
21. mar 2010 o 14:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj mungo fazulky v UK ako spravne podotkla Siou
21. mar 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak haaadaj, haaadaj, kyym to uhaadnes... :grinning: (zlata brana...)
inak, pomocka, siou - mam zltocierne saty a tmave vlasy :wink:

dakujem za objasnenie siou, ze teda slnko sa v britsku nachadza :wink:
snad tu fazulu zozeniem niekde aj u nas...

co ste varili baby? budem potrebovat inspiraciu na nejake rychle vecere. uz ma omrzeli dokola tie iste jedla asi... aj preto tu fazulu nahanam... zmena je zivot :wink:
21. mar 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobulka ja som robila kurca na kari s ryzou jednoduche a a dobree ja som sa toho nemohla dojest a teraz sa tesim ze budem varit uz nieco inee :slight_smile:
21. mar 2010 o 14:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, vy máte medzery... :grinning: :grinning: :sunglasses:

chrob, to si mi pomohla, sršíš humorom :grinning: :grinning: :grinning:

ja som robila naše obligátne rizoto, pretože sme až týždeň! nemali ryžu... :rolling_eyes: ale tak našťastie ho máme radi obaja a je to clekom rýchlo, aj napriek vareniu celozrnnej ryže.
takže ja ťa veľmi neinšpirujem, chobi...

nath, sa flákaš a potom nestíhaš :grinning: :grinning:
21. mar 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobulka, dik za opytanie, mam sa fajn :slight_smile: aa som hore uz od pol 12 :sunglasses: pise sa, ze posledne tyzdne sa vlecu, ale prd makovy :slight_smile: sak uz 36 tt a na teme aprilovky,kde sem tam zavitam aj ja, sa nejak vo velkom zacalo rodit v okolo 38 tt :sweat_smile:
.. tapety som objednavala normalne z ke predajne :wink: cez net by som neriskovala :wink:
a preco nieje dovod na meskanie?

sioux,no ja sa tu ukazujem, lenze vecer,pre vas v noci :grinning: ..aa a sama so sebou,to ma nejak nebavi :grinning:
21. mar 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sio este nedokazem jest a pisat zavoren :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2010 o 14:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi :grinning: no a s dotazníkom nevadí, sa mi aj zdalo, že ty si ho asi ešte nevyplnila, ale nazbieralo sa mi dosť ľudí, tak som to už potom uzavrela :slight_smile:
21. mar 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rizoto nie je zly napad... moj by v jednom kuse chcel len ryzu jest. teraz mame este zvysok tych rebier zo vcera a upiekla som k nim aj par jaterniciek... (vacsina sa pojedla vcera), ale zvysky mame nejake. v tyzdni asi spravim rizoto a mozno skombinujem ryzu s kapustou s spravim planu kolozvarsku, dlho sme nemali... aaaano... no vidis siou, ani nevies ako, ale inspirovala si ma :wink:

a to kura s kari... my nie sme velmi na take, ale spravim buduci vikend perkelt... vyborny napad. ja to milujem a spolubyvajuci nech si robi prazenicu a parky ked sa mu nebude pacit :wink:

takze navarene :wink:

skor mam nervy, ako sa mojmu chlapovi bude v praci pacit. zajtra nastupuje do noveho... som zvedava, kedy bude domov chodit a ci sa tam "zabyva"... dufam len, ze sa tam nezakuka do nejakej inej cucandy :wink:
21. mar 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrob,mne vari svokra, obchodny dom optima a sem tam ja,ale na inspiraciu to nebude :grinning:

nathali,jak netusi?prekvapko? :slight_smile:
21. mar 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, takze nemam cez net objednavat? ked ja sa bojim, ze take, ake ja mam predstavu, nikde nezozeniem :frowning2:
mne sa prave na nete pacili niektore.
ani som nevedela, ze je okolo toho tolko vedy... ze ich je X druhov (povrchov)...
budem musiet nastudovat... chcem to len na cast izby, mozno len jeden/dva pasy...
21. mar 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrob u nas co sa tyka jedla je to jedno hlavne aby to bolo jedlee
moj ma tiez rad rizoto ale kedz ja som doma este stale sama tak a ja to moc nemusim tak naco to varit?
21. mar 2010 o 14:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobi, tak fajn... mm by tiež iba ryžu jedol... v robote má takmer denne na obed. ale bielu, tak doma má aspoň zdravšiu :grinning:
a ja sa už neviem dočkať cez týždeň bryndzovej polievky :wink: , mám vyše týždňový absťák :grinning:

nathali a kedy mu zveríš to tajomstvo? :grinning:
21. mar 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi priatel je v nemocnici a nechcela som mu to hovorit po telefone noo take prekvapko a sok :grinning: ale aj tak sme planovali navrat ale este sme nevedeli kedy
21. mar 2010 o 14:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nath, vy sa budete stahovat a tvoja polovicka o tom este nevie?
nie som v obraze, tak sa mozno pytam ako tela...
:frowning2:
21. mar 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrob spraavne ja som mu to ale nemala ani kedy povedat a a nechcela som po tel. no zajtra ho pustia konecne domov tak bud zajtra mu to poviem alebo az utorok nech sa este cez noc vyspii :slight_smile:
21. mar 2010 o 14:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok