• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Ahojtee :slight_smile:

Tak sme sa vratili z vychodu konecne, uz mi bolo riadne dlho :slight_smile:

Inak sa vam musim pochvalit - nasa Vanda mala v piatok - podrzte sa - 2 500 g !!! Normalne ze moje dieta ma 2.5 kila v 33 tyzdni! Do 40teho radsej ani nechcem vediet kolko bude mat :grinning:

A som obzrata vsetkeho mozneho aj nemozneho, a hlavne nezdraveho a sa tesim ze konecne ide kon :wink:
21. mar 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave uuuuu :grinning: a spadá Vanda do tabuliek alebo nie?
21. mar 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam nespada, je skoro o 2 tyzdne vacsia :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sio to vaaazne??? no moje tiez a preto sa tam chcem vratit :slight_smile:

vavii ahooj jeeej tak vanda je uz taka velikaa jeej ale hlavne ze je zdravuckaaa
21. mar 2010 o 16:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nath :wink:
21. mar 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave tak to možno aj pôrod bude o dva týždne skôr :sweat_smile:
21. mar 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam no uvidime, a lekarka vravela ze minuly tyzden rodili 5 kiloveho chlapceka :confused: ale samozrejme to zu bolo sekciou....

Nath presne tak, hlavne ze je zdrava - teda dufajme :wink:

Aho Siou, tabulkujes? Ci dnes oddych?
21. mar 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, vavi, jedna moja známa, pred pár týdňami porodila 4,80 kg a vyše 50 cm chlapčeka, to bábo vyzerá na fotkách z prvého týždňa ako niektoré polročné. :grinning: Ale zdravý je ako buk, len teda mamu potrápil...
Termín mala pôvodne tuším až niekedy v apríli, ale to by mal chalanisko aj 7 kíl... :grinning: :grinning:

áále robím, robím :rolling_eyes: :grinning:
21. mar 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou no ja sa nepohnevam ked to pride o 2-3 tyzdne skor ako je vypocitany termin :grinning: ale ak nie tak nie, pockame, vydrzime....
Podstatne je len to aby bola zasroska zdrava a ja schopna sa o nu postarat :wink:
21. mar 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, ak to pôjde takto ďalej, Vandušku môžeš mať zhruba o mesiac doma, nie? :grinning: Ale čo, aspoň sa vyhneš tomu "čakaniu" na konci a pôjde to to všetko šup-šup :grinning: . A zdravá musí byť, keď sa jej tak darí :grinning: :dizzy_face:
21. mar 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou noo to by sa mi pacilo :slight_smile: :slight_smile: nech vydzri v brusku tak do polky aprila a potom uz mi to bude jedno :wink:

Kokso ako som v piatok lezala s pasmi na bruchu asi 20 min (myslim ze ctg to bolo) - tak hned vedla je porodna miestnost a zazila som tam porod v priamom prenose - teda bez obrazu samozrejme, len zvuky... Nenormalne zvuky z tej zeny vychazdali - kokso ale vsetky ju tam povzbudzovali - myslim sestry, hovorili jej kedy ma dychat, ako ma dychat a tak a potom ked dotlacila, tak sa ozval detsky plac -normalne mi slza vybehla, hrozne dojemne to bolo.... Potom mi lekarka vravela ze to bol predcasny porod - zenska tak ako ja bola v 33tt a ze maly nemal ani 2 kila. Ale ze bol zvravy, ze si ho dokrmia :slight_smile: som si hned tam seba na jej mieste predstavila a mala som co robit, aby som to rozdychala :slight_smile: no a uz koncim temu porod :grinning:

Varili sme nieco nove cez vikend? Ja som sa obzierala chlebickov (Sak Jozefovia, vsakze) , slaniny, kolacov, a dnes som prasila rezne a zemiakovu kasu a polievku a teraz vyjedam este take suche kolaciky .... Aspon 2 dni nebudem nic jest a az tak sa postavim na vahu asi :grinning: :grinning:
21. mar 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sio chuda ta tvoja kamoska ta sa teda riadne zapotila pri porode ale aspon je vidno ako sa malemu v brusku pacilo :slight_smile:

vavi no ked sa jej tak dari urcite je zdrava :wink: a za chvilku ju mas pri sebe
21. mar 2010 o 16:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nathali, nechali ju trápiť veľmi dlho a nakoniec, samozrejme, sekcia. Neviem príliš podrobnosti, je to len známa, ale teda má zážitok na celý život. V každom prípade, malý bol absolútne v poriadku, ona dosť rýchlo tiež a to je hlavné :slight_smile: .
21. mar 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sio aj mojej kamoske to takto spravili ze ju nechali potrapit a potom cisar no ale hlavne je ze su obaja zdravi :slight_smile:
21. mar 2010 o 16:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj nejaka som dobita ci co, asi sa na hodinku odmlcim :wink:
21. mar 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. mar 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj nell ako sa mas???
21. mar 2010 o 17:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nathali... :slight_smile:

priznavam, nie moc dobre... :frowning2: :frowning2: uz od vcera je mi stale spatne od zaludka, neviem co to ma byt... potrebovala by som sa riadne vygrciat (ale to ja neviem aj som skusala prsty :sweat_smile: )....

a vystrojila som MM na jazdu a vacsinou som dnes lezala pred telkou a predychavala jak krmna hus... :sweat_smile:

a ty co mas nove??
21. mar 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj tak snad ta to prejde rychlo a nevies s coho to moze byt??
no ja uz celkom lepsie aj ked sa mi zajtra nechce ist do prace a vobec sa tam netesim sme zlykolektiv kolegine vsetko vravia sefke a take husy ja nemam rada
21. mar 2010 o 17:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru neviem co to ma byt.. chvilkami je mi fajn a potom zasa na grc.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
snad to rychlo prejde...

no to verim, ze do takeho kolektivu sa netesis...to tam mate riadne sliepky teda fakt.... :rolling_eyes:
21. mar 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj a nie si tehulka?????

no ja to tam este nejaky mesiac vydrzim a potom aj tak odchadzam chcem sa vratit na sk
21. mar 2010 o 17:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali nie nie som... dnes mi koncia maliari s malovkou.... :grinning:
Tak to tam uz nejak vydrz....to uz je hned lepsie ked vies ze tam nebudes dlho :wink: Takze sa vraciate sem..aj sa ti tu crta nejaka pracička??? :wink:
21. mar 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked som pozerala na net nasla by som si ale ocino sa aj pyta ked tak aby sa nestalo ze pridem a nic ale nemam s toho strach zatial :slight_smile:
uvidime co bude ale ja si mysli m ze bude uz len dobre :slight_smile:
21. mar 2010 o 18:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verim ze ano nath :wink: :slight_smile: sa mi paci tvoj pozitivny pristup, to je super... :slight_smile: :slight_smile:
21. mar 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie ja som stale pozitivna aspon sa snazim vzdy byt je to lepsie ked sa tak pozeras na svet :grinning:
aj pojdes dnes vecer niekam?ci uz len doma pri tv ja by som tak niekam sla ale zas samej sa mi nechce
21. mar 2010 o 18:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nell co to? :confounded:

Inak vcera grcala moja buduca svagrina, nad ranom herec sa dogrcal a aj dalsia budusa svagrina...
Teraz tu chudak lezi na gauci, ledva odsoferoval domov a samozrejme ho obskakujem, uz mu nieje nejak ze vyslovene zle,, len ze je cely slaby a tak.... Dufam ze tuto noc sa nedogrciam aj ja :confounded:
21. mar 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi no pekne vy to mate asi nejak rodine :grinning:
21. mar 2010 o 18:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
seruste :slight_smile:
my s MM mame vaznu debatu, uz od vcera :unamused: :rolling_eyes:
sok dotlacila vifonku zdravu, lebo nie je co jest :unamused: este sa dorazim zmrzkou a hotovo!

nat, prajem skore uzdravenie! a nejak mi uslo, ze odkial sa vy stehujete na SK? ci?

cau vavi :sunglasses: hadam ta to uz nechyti... :confounded:
21. mar 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej na sk do nitri :slight_smile:
21. mar 2010 o 18:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale ze odkial?
21. mar 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok