• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
no paráda, tak to som zvedavá ako to dopadne. Bubli bude tehotná a nebude môcť, nell sa zľakne, slni hádam príde... kto sa ešte pridá? :grinning:
21. mar 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell bolo dnes blbo, tak už asi spí :unamused: manželíka vyprevadila na cestu, jej slamka :wink:
21. mar 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni, cervene som doteraz pila - ako volavku pre maliarov, chapes :grinning:
len ten moj je duchom nepritomny! hlavne, ze on ma este plny pohar a ja na sucho.
ale co uz? zvykla som si...

siou - ogrcame, ocurame... nech vidia :grinning:
Siou co by som za to dala, keby si mala pravdu??? Aj by som vas obsluhovala...len pri tom grcani byt nemusim :grinning:
Aj Nellie by som natvrdo doviezla! :slight_smile:
nell pride... pokial nebude mat plodne dni a manzela doma = bude na nej vylezeny a nepusti ju z domu :grinning:
Bubli bude v tom pripade nalievat :grinning: a tym padom sa zucastni
no dievcata z vychodu ozu tiez nalievat, ked uz chlastat nebudu..to by bola ina seslost :grinning:
21. mar 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som chcela napísať, že je slamka :sweat_smile: :grinning:

chrobi, to bude náročné sa trafiť do všetkých našich termínov :grinning: :grinning:
21. mar 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cervene prudko mozem...si mi veru narobila chute aj ja uz cakam maliarov, sviniari nechcu ist na neplatene volno
21. mar 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni, tie už ale budú rodiť, kým sa my dohodneme... :grinning:
21. mar 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou, my ako domace si mozme odskocit, ak to zrovna padne na babsku zurku... tie dni.. chapes...
slni, obavam sa, ze vychodniarky budu kusok pred rozpadom, neriskovala by som...
jedine, ze by chceli byt v 112-tke na markize a my im budeme podgurazene spievat nieco vhodne do spravneho dychania...
(spomal, mas privysoku rychlos... -> alebo take nieco) :grinning:
21. mar 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrob :grinning: no myslela som hlavne nelline termíny (tá to má vážne náročné) a čas "dovolenkovania" slni na slovensku a tak... :grinning:
21. mar 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni poskytuje cely mesiac... nellie si to vypocita a zvysok je v pohode, bubla bude uz len ako sofer a my sa striskame...
zmakneme to, nemam strach. sme sikovne, raz darmo! :grinning:
21. mar 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrob :grinning: :grinning: :grinning: ja tu relaciu (ci ako to nazvat) nepozeram, ale predpokladam, ze by mala asi najvyssiu sledovanost :grinning: obzvlast s mojim speveckym prejavom :grinning:
ma nenapadlo, ze pojdu rodit..a to musia? ja by som tuto fazu..porodnu..kludne preskocila :sweat_smile:
21. mar 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chrobi tak teda dik :grinning: Aby som nepila nakoniec jedina a vy si nehladkali vsetky brucha.. :grinning:
21. mar 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobi, tak dobre, už nemám obavy :grinning: :grinning: slni, ktorý je to mesiac? :grinning:
21. mar 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som k dispozicii skoro cely april :slight_smile:
21. mar 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, prestan malovat certa na stenu :wink: ty sa uz upokoj a uvolni, som chcela trochen usmevu vycarit na tvojej tvari - slamenovdovskej....

slni, ono, nemusis to podla mna odrodit, mozes to aj vykuckat... len... neviem co je horsie/lepsie :grinning:
21. mar 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
óóóó, co by dub! :grinning: :grinning:
21. mar 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dub alebo gastan, to je jedno Siou..hlavne, ze pridem :grinning: :grinning:
no s tym kuckanim si to dost dobre neviem predstavit...musim trenovat :sunglasses:
21. mar 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekto pride na sviatky a minimalne dva vikendy nebude moct, co?
ja hlavne neviem, kedy sa ten moj vyklidi z bytu... ale sak nam nic nebrani sa stretnut a potiahnut do rana, po prve vypravene vlaky, nie? :grinning:
21. mar 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už vidím, ako bude zajtra nell komentovať... :grinning: :grinning: Nelliee, čo sa ti sníííva? há? :grinning:

tak, začnite plánovať dátumy :wink: :grinning:
21. mar 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa poznam tak vystupim v Kosicoch a jednym tahom pojdem kuknut baby do porodnice :grinning:
slni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
len som si nie celkom ista ci by mali zo mna radost...v tom stave, vysoko netehotenskom v ktorom by som sa tam dopravila :grinning:
21. mar 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, velka noc = prvy aprilovy vikend je zabity, nie?
ja osobne malujem vajicka, peciem baranceka a varim hrudku, zeriem udene so salatom a tak...
nellie, do toho...

najhorsie je, ze ja sa sem tak skoro nedostanem, ocenila by som, keby niekto zodpovedny (nechcem menovat Siou) evidoval navrhy kedy a co spachame... :grinning:
dakujem vopred za kladne vybavenie mojej ziadosti...
21. mar 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa ti smeje Siou, ja som raz omylom miesto do Cadce nastupila do vlaku do Prahy :grinning: este, ze som stihla vystupit....aj ked ta Praha by bola prijemnejsia :wink:
21. mar 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobi, ja osobne skoro nič z toho, ale finiš s prácou. ale tak sviatky nikdy nikto nič nemôže okrem mňa :grinning: (väčšinou), takže s tým ani nepočítam.
Jasné, že ťa budem bombardovať mailami, ako sme sa dohodli a dvestokrát to zmenili... :grinning: :grinning:
21. mar 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja sa pripajam k chrobulkinej (kua nemohla si si dat iny nick mam problem s i a y :grinning: :grinning: :grinning: ) ziadosti, predsa len vzorna studentka..predpokladam, ze ja zodpovedna :grinning:
21. mar 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni :grinning: :grinning: jasné :grinning:
21. mar 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou, nemusis nic pisat, ja sa ti ozvem sama. z casu na cas :grinning:
a idem spat vazene. mam dost. cerveneho som sa nedockala...
zahajuji protestni spanek...

paaaaa
a bru noc
21. mar 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok