• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ok, tak dobrú, idem aj ja, zajtra asi umriem na ten pestrý program čo ma čaká :rolling_eyes: :grinning:
od zajtra začíname s hľadaním termínu :wink: :grinning: dobrú noc všetkým :slight_smile: .
21. mar 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..bru noc chrobul
idem uz aj ja na kute..nejak mi tresti hlava..asi som malo pila :slight_smile:
see ya 2morrow :sunglasses:
21. mar 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..bru noc Siou
21. mar 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: ja som vcera vecer dost brutalne odpadla...vypla notebook a zaspala pri nom na gauci! Zobudila som sa po hodine a sla spat normalne do postele :grinning:
Aaaa takze stretko je realne? No to som teda zvedava... :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Ja som tak tvrdo spala, ze som chvilu po prebudeni nevedela, aky je den :grinning: Nikto tu dnes nie je? :confused:

Bubli ozaj, ty si z kade? Ja som myslela, ze z ba....
22. mar 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko :slight_smile:

No jasnee, som si mohla mysliet, len som sa odpratala, a sa tu do polnoci zurka planovala, jasne ze na april, ked mate tam vochechule zo zapadu istotu, ze Vava sa nedotrepe :grinning: ale pockajte vy! V septembri mam kristove, to uz by som mohla mat pomaly aj dokojene, tak potom sa bude robit volaco tu na vychode ! Sa dobre vyhrazam, neee? :wink:
22. mar 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... :grinning: :grinning:

a ja ze co mam take nepokojne sny a vy ste ma vcera tolko spominali :grinning: :grinning: :grinning:
no nahodou by som dosla ja ziadne vyhovaracky nemienim praktizovat... :sunglasses: :sunglasses: a este kem sa mi Bubli ponukla ze mi urobi odvoz tak coby nie... :grinning: :grinning: :grinning:

Vavi ale riadne to tu vcera rozbehli s tou zurkou...ze vochechule zo zapadu :grinning: :grinning: :grinning: naaaahodou ja by som vas chcela vsetky spoznat osobne... :wink: to by bola sranda... :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hello...Nellie jasne, ze ta zoberiem, ved si kusok :grinning:
Bibi ja som z najkrajsieho mesta na Povazi...vies ktore je to??? :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli ake hadanky.... :sunglasses: :grinning: :grinning:

idem sa vam pochvalit aka som dnes akcna... :sunglasses: :sunglasses: take hnusnee tabulky som vyrabala ale uz to mam hotove :sunglasses:
22. mar 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
Bubli, ze Ziliny? :grinning: :grinning: :grinning: podla monich informacii by to malo byt najkrajsie mesto na Povazi :grinning:
Vavi, vsak ja som napisala, ze vas pridem pozriet rovno z vlaku :grinning: len mi musite dat vediet v ktorej porodnici budete lezat, ja si to nejak naplanujem :grinning:
Nellie aka sikulka...ze tabulky..no gratuluem :sunglasses:
22. mar 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nell a ako sa citis?

Bubli a horne, ci dolne Povazie? :slight_smile: Viem sice, ze kde su najkrajsie stromy, ale kde je najkrajsie mesto, to presne neviem? :grinning: Budem len hadat, ked mi to troska priblizis :wink:
22. mar 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zilincanka sa ozvala, ze Slni? :grinning:
22. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi :wink: tak tak
a Bubli teraz niekam zmizla a nechce rozlustit hadanku, alebo naviest na spravnu odpoved...teda aj ked ta je uz zobrazena vyssie :grinning: ok dost bolo lokalpatriotizmu
aj Nellie sa ma zlakla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi dnes uz celkom fajn.. diky za opytanie... :slight_smile: :slight_smile:
nastastie tie hnusne nevolnosti presli... neviem co to akoze bolo, ale som rada ze to odislo.. :confounded:
22. mar 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale som tu som, len musim trosku aj pracovat :grinning: ja som oproti Slniecku zapadniarka :slight_smile: tak ktore je dalsie krasne mesto po ZA??? :grinning:
22. mar 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby Trencin? mam spravny tip, kedze to ma byt blizko Nellie...
22. mar 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mozte mi povedat....
je normalny ten vytok/hlien biely taky ako bavy pri ovu pred mrchou?? :unamused:
dakujem
22. mar 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slni bingooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
Larmimi netusim...
22. mar 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sa so mnou dnes nik nebavi??? :frowning2:
22. mar 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nesiel mi kon Bubli, inak som tu stale
mne sa TN vzdy pacil :slight_smile: a zavidela (v dobrom) ten krasny hrad a podhradie, kedze som zatazena na hrady :dizzy_face:
ale aj v okoli Za su prekrasne hrady a hned styri :dizzy_face: len nie priamo v meste a mate tam teplejsie :sunglasses:
22. mar 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Slni dik...som myslela, ze konik padol len mne...lebo mi to vypadlo a neslo naskocit a potom uz slo... :slight_smile:
22. mar 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky
ako sa tu mate?
22. mar 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava kedy mi ''ukradnu'' identitu ( fotku) :grinning:
ale sa same sebe najviac pacim
sa nam tu nejak zatiahlo, dokonca som si zakurila
pozeram Nove Byvanie..aj ja chcem kraaasny dom :confused:
22. mar 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tehula :dizzy_face: ako sa vam dari?
som citala, ze sa mozno budete stahovat, ako sa to vyvija? drzim prst nech vam to vyjde :dizzy_face:
22. mar 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme mali poradu, tak som musela odbehnut a teraz sa zas chystam na obed - budem mat sulance s makom, som zvedava, ako ich spravili.

Mne sa paci aj Zilina, aj Trencin :slight_smile: Pekne mesta. :wink:

Slni, ty sa aj podobas na svoju kreslenu foto? A ty nie si v praci? Ako ti je fajn....
22. mar 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi a ty si odkial? Prepac, ak si to tu pisala, prehliadla som!!!
22. mar 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi, ty si tu nebola ked som mala vycapenu real photo? ..nemyslim, ze sa podobam..ale teraz som ''sexi'' nieee?? :grinning: :grinning: :grinning:
ja nie som v praci, nanestastie :confounded: a kludne by som s tebou zamenila
prajem ti dobru chut k obedu..ja spravim asi bryndzove halusky, uz mam dlhsie na ne chut
22. mar 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni to bolo mne? :sweat_smile: ak ano dari sa do pohody, nestazujem sa
ale uz by som to pomaly aj chcela mat za sebou ak sa mam priznat
ale ved uz len par tyzdnov a bude to

k tym mestam, Zilina je mesto mojho srdca, uz sa na nu tesim ze tam na par tyzdnov zavitam
22. mar 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne pololudnie prajem, ja prave obedujem...neuverite ale vybornu mnamku z viknedu, drzkovu polievku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano Leni, tebe :slight_smile:
tak som rada, ze sa vam dari dobre, este chvilocku vydrz a budes mat uzlicek pri sebe :dizzy_face: hned by som s tebou menila :wink:
ja mam tiez ZA rada, vsak som sa tam narodila :wink: a kedy budes v ZA?
22. mar 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok