• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
chrobi, a? je spokojný je?
22. mar 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normálne som sa sama seba zľakla, že čo to za divnú tvár prišlo :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou :grinning:

Chrob no ved aj mne sa paci, len je mozne ze za ten cas sa mi nejake ine zapaci este viac :grinning: skoda ze Lujza mi nepresla.....
22. mar 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Vanda je krajšia ako Lujza, uvidíš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
22. mar 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou :slight_smile: tak v konecnom dosledku, ked uz bude Vanda v rodnom liste - tak bude najkrajsie na svete :dizzy_face: :dizzy_face:

Este pracujes, ci na dnes uz padla?
22. mar 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, šak to som myslela :slight_smile: :dizzy_face:

pracujem, len som bola hodiť sprchu. a ty? oddychuješ? ako je vlastne herec na tom dnes zdravotne?
22. mar 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale jasne, len co po prvom dni, chapes...
plny emocii a nadsenia... snazim sa ho drzat pri zemi :wink:

joj, tak sa mi nic nechce. unavena som ako pes. pojdem asi do vane a zalahnem.
senor ide za sportom... takze budem samickaaaa :grinning:
22. mar 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nekritizuj Lujzu SIOU... ano?
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobi, mňa vaňa prebrala :grinning: :sunglasses: budem tu strašiť dlhooooo :grinning: počkám si na nell, ak ešte príde :slight_smile:
nekritizujem, komštatujem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj konštatujem :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No herec bol u lekarky, lebo mal aj tak naplanovanu preventivku - uz je bez teploty, bez zvracania, dostal nejake lieky na zaludok a lekarka povedala nech si z toho nerobi hlavu, ze je tu teraz nejaky virus, ale ze to trva tak den-dva......
Akurat ze je taky poslabsi troska, ale myslim ze uz v pohode, uz si aj na balkon zasiel dnes, takze to nebude az take strasne :sweat_smile:

Mne dne je cely den tak vselijak, Vanda sa tlaci pod rebro, kade tade sa po celom bruchu dost bolestivo vyduva a hrozne ma pali zaha.... Niekedy fakt ani neviem ze som tehotna, a potom pridu take dni ako tento, ze si tehotenstvo uvedomujem az az :rolling_eyes: :rolling_eyes: uz sa tesim co bude v noci :confounded: Som dnes chcela pozehlit troska, ale nic sa mi nechce, akurat co som bola s kamoskou asi 3 hodinky na kafe a pomotat sa v obchodnom centre - inak som pred telkou a citam kade tade + obskakujem herca....

Dokedy chces dnes potiahnut? Inak mas vydrz, ja ked som s DP chodila konzultovat, moj profesor mi furt tolko nalozil - ze som uz potom nebola schopna robit nic :grinning: ale tak v ramci konzultacii sme priamo u neho v kancli dost vela spolocne napisali.... Potom som uz bola jak vyflusnuta.....
22. mar 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, kUmstatuj dalej... :angry:
ale este to budes raz lutovat :grinning:

a co mate s nellie nacate nieco? ze ju cakas?
pijete kukle? (= kujete pikle?) na tu akciooooo na zapade?
22. mar 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som unavena jak zbity pes... boli sme so svagrinami a vsetkymi deckami na chatke co si svagrina (blondina) kupila a oni sadili a ja som mala na starosti tie nase selmy.... :grinning: :grinning: :grinning: stale ma len chceli nahanat, skoro som tam dusu vyplula a smiali sa mi ze som jak vila Amalka s tymi natocenymi vlasmi jak tam pobehujem :grinning: :grinning: :grinning:
ale super bolo, dobre som sa odreagovala... :sunglasses: :sunglasses: aj ked smrdim jak carov cap lebo tam palili a budem si musiet moje amalkovske vlasy umyt aj ked boli umyvane iba vcera.... :rolling_eyes:

a idem sa dostat do obrazu o com tocite... :grinning:
22. mar 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nell, tak si uz tu... a ja sa mozem vyparit, lebo siou na teba cakala, tak som sa ju snazila aj s vavou drzat pri zivote, kym prides :grinning:
22. mar 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobi, šak vtedy na západe, potrebujeme termíny od nell (kedy nemusí skákať na manžela :grinning: ).

čau nell :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ake mate terminy, nejak vas neviem docitat... :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau Nell :slight_smile: smradoska :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, tak dúfam, že sa vyspíš :unamused: a hádam bude mať zajtra malé milé sloníčatko pokojnejší deň :grinning: a na záhu si môžeš niečo aplikovať? :confused: Tak dúfam, že tie teploty a grcy už máte z domu prečo, lebo to by už len chýbalo :confounded: ...

no, my sme mali ísť dnes do kina na premiéru Imaginária dr. parnassa, ale mám toho dosť, tak sme nakoniec nešli.
Mňa vždy konzultácia unaví, ale aj naštartuje, teda hlavne ak dopadne optimisticky :grinning: .
Čo dnes dopadla, tak ma to nakoplo :grinning: .
My tam spolu netvoríme nič, len docentka vymyslí ďalšie veci, čo treba dorobiť, takže najnovšie ma čakajú všelijaké konceptuálne mapy a modely problematiky. Budem musieť zapojiť všetku tvorivosť a fantáziu :grinning: :grinning:. Hmmm, vedela by som sa s tým serkať aj pol roka, keby bolo času :sunglasses: .
22. mar 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, tak slni navrhla 16., 17., 23. a 24. apríl... :wink:
22. mar 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau vavi... :grinning: :grinning: :grinning: no mam urobeny cinsky drdol nech to necitim. fuuuj :confounded:

siou nemam nic v diari ani na jeden den z navrhnutych uz aj doovulovana budem, takze mne vyhovuju vsetky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ufff, to som si vydýchla, najviac ma trápila tá tvoja ovu (+plánované projekty okolo nej :wink: :sunglasses: ). Tak čo keby sme to zúžili na 23. a 24.? Ja sa 23. pôjdem zbaviť toho veľdiela a môžem sa vám venovať celú noc :grinning: :grinning:
bubli a spol... ako?
22. mar 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a miesto ma byt ake???? :wink:
sice mne to moze byt jedno sak mam soferku :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miesto sme ešte nevymysleli, ale tak hádam niečo v tejto diere nájdeme :grinning: :grinning: Ty máš nocľah, nepotrebuješ vaňu, že? :grinning:
22. mar 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neveriiiiiiim, vy sa fakt idete odhalit?
pretrhnut socialne siete a trosku si oplut tvare? :grinning: :grinning: :grinning:
(akoze ved stava sa, ked sa dvaja rozpravaju blizko seba)
22. mar 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme sociálne sieti natrhnúť riť :grinning:
22. mar 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seruste... no vyborne, tak sme sa konecne dopracovali k nejakemu realnemu terminu.
len si budeme musiet dohodnut ukytovanie pre cezpolne...
ja mam k dispo jednu sedacku... ale sak dve by sa vyspali...
isto sa dohodneme. si myslim si :wink:

spolubyvajuci vyrazil do ulic, zase som sama... nevaaaa
budem sucitit s nellie a pojdem vlasy umyt
22. mar 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
výstižné jak hovado v súvislosti s mojou dp :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No siou s tym noclahom to nie je az take fajn.... :unamused: segra sa stahuje az v juni a oni teraz byvaju u rodicov jej frajera a tam ozaj nemam kde spat... :sweat_smile: :sweat_smile:
22. mar 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16.4. mam poradnu v ziline :slight_smile:
22. mar 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok