• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Nellie, tak to preskocilo na mna..ja som sa dnes nevedela dozrat hovadin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tststs
22. mar 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou ty si ma privolala inak... :grinning:
Ja tu v pondelky moc neoxidujem, bo je vela prace a po nej mam anglinu do neskorej noci :grinning:
A ja by som navrhla dat 2 moznosti a v ktore moze viac bab, tak vtedy dat stretko.
Inak koho to bol vlastne napad???
22. mar 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie a ja tiez zjem teraz vsetko aj za teba moja...takze za vsetko, co priberiem, mozes ty :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli :grinning: :grinning:
slni no hold aspon raz zisti ake to je... :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, slniečko navrhla 16.,17. a potom 23. a 24. lebo tak tu bude (cez týždeň sú pracujúce mimo...). Tak som navrhla 24. - sobotu. Ale poďme teda skúsiť toho 17. môžete ostatné?
22. mar 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou ja ano... :sunglasses: mne vyhovuje aj 24. aj 17. :wink:

jooj baby som uplne mrtva idem do sprchy tie smrady umyt a vysusit a zalahnut... zajtra vas docitam... :slight_smile:
22. mar 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja nemozem ani 17 teho :rolling_eyes:
22. mar 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, to budeš mať týždeň pred pôrodom :grinning:

ok, nell, dobrú :slight_smile:
22. mar 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nicole dobru :wink:

Siou no tak nejak, uz velmi kratky cas pred porodom :slight_smile: ale by ste ostali inac vystresovane, kebyze sa tam dotrepem v stave velryby skrizenej so zvducholodou - dve tasky so sebou /jedna do porodnice a jedna s vecami na zurku/ :grinning: :grinning: hehe :slight_smile:
22. mar 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by si bola hustá ty, nie my :grinning: :grinning: :grinning: ale myslím, že minimálne 3 z nás to myslia úplne vážne, to len k tvojej obave na predchádzajúcej strane :grinning:
22. mar 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked tak nad tym premyslam, ani neviem koho to bol napad. vcera sme sa so siou doberali, kto sa koho boji a kto cukol z toho akoze planovaneho stretka, ked bola nell v BA na nejakej sluzobke...

nell, mne uz vlasy schnu, si pozadu :wink:
makaj :wink:

inak, ja asi tiez o chvilu odpadnem.
strasne malo som spala a som unavena... dost...
takze ak sa mi podari, zajtra sem aspon nakuknem...

majte saaaa

ps. 17. mozem! a ak nemozem, tak pridem aj tak, lebo odvolam to, co tam mam naplanovane :wink:
22. mar 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou no to nebola moja obava, ale teply podj*b :grinning:

Chrobi tak aj tebe dobru nocku :slight_smile:

No mne vytravilo celkom pekne, takze teraz nemam kyselinu, ale skrkajuci zaludok a teda neviem ci sa najest a zas riskovat alebo ostat hladna, ale to sa isto budem budit na hlad.. To su problemy, co? :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha, vidíš? :grinning: :grinning: :grinning:

a chrobi, okrem toho, že dobrú, presne tak - hecovanie a už to aj bolo (dohodnuté) :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fú, to máš dilemu, ale asi by som najedla. Okrem toho, že som aj ja nejaká hladná :confused: a musím si ísť vylašovať niečo dobré aj ja :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou co si ides dat? :slight_smile:

Inak jak som sa odrbala - ten mlyncek na mak co som vydrazila - ze za 6,- evri + 2,80 postovne - dnes v Carefouri mali akciu na mlyncek na mak za 5,- evri - takmer identicky :grinning: :grinning: kto ma chce za sefa nakupneho oddelenia? :slight_smile: zajtra si robim sulance, keby neviem co bolo :slight_smile: dnes ich tu mal niekto na obed :wink:
Ale inak cez vikend som sa obzrala parenych buchiet s domacim slivkovym posypanych asi tonou maku, takze som troska zahojena, co sa chuti tyka :wink:
22. mar 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože, vavi ťa zavraždím na diaľku :grinning: :grinning: :grinning: ma týraš! :grinning: :grinning:
tak ti to vrátim aspoň s tým mlynčekom: nekúpila si to ty ten šitík s plastovým lievikom na vrchu? lebo ak áno, držím ti palce pri mletí :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

p.s. kto tu mal dnes šúľance? to mi ušlo? :confused: :sweat_smile: a čo si idem dať? netuším, ale mám chuť si ohriať ešte polievku :grinning:
22. mar 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou hihi :grinning:

No jasne ze ten, tie poctive uz nevyrabaju...... Ale tak co uz :slight_smile: podam hlasenie, ked domeliem....

Ja zatial trepem do seba tie Bona Vita krehke suchare, ale nejak ma to moc nezasycuje :grinning: juj polievku si asi aj ja ohrejem, nieco svokra zabalila :slight_smile:
22. mar 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi :grinning: :grinning: :grinning:

daj si ty pekne polievku, z hentých suchých mantinelov budeš o chvíľu hladná a zúrivá :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja vas uz nebudem chodit docitavat, jedna tlaci jedno, druha druhe, mne skrka v zaludku a snazim sa to zahnat cajom, asi celu noc presedim na zachode :grinning: :grinning: :grinning: To je strasne, ked sa clovek odhodla cosi s tou pneumatikou, co ma v predu tlaci, spravit...
A 17.4. mi vyhovuje, len ci dovtedy schudneeeeeeeeeeeeem :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
22. mar 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Polievka dojedena, len cestovinka uz skysla, takze som do seba naliala len cisty vyvar... A dalej? :slight_smile:
22. mar 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli - radsej sa natlac s nami a rano si daj 30 brusakov, je to menej bolestive a ucinnejsie :wink:
22. mar 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi ja by som aj, ale ja mam zase svoje typicke podbruskove krce...uz som mala niekolko variant, co to je, teraz momentalne verim, ze uhniezdenie :grinning: :grinning: :grinning: Len ci sa uhniezduje kazdy mesiac a nepaci sa jej tam, neviem :confused:
22. mar 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli tak teraz by si sa nemala trapit dietami :wink:

Jeej ze bublinka bublifukuje :slight_smile: super :wink:
22. mar 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paci sa ti??? som rada :slight_smile: Fotila ma jedna super baba :slight_smile: ona uz vie o koho ide :slight_smile:
A diety nedrzim...ale myslim, ze by sa siklo nejake to kilo zhodit...snazim sa chodit vsade pesi.
22. mar 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi a zostali sme uz len my dve???
22. mar 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli no vyzera to tak :slight_smile:

Pesi bus je super, to ti chvalujem....
22. mar 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si popri tebe upratujem este kuchynu, lebo ked drahy odisiel, tak sa mi nic nechcelo robit. No a ked som sa uz hanbila sama pred sebou, tak som sa do toho pustila..ale na kompletku.
22. mar 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mi nesiel kon ci co :rolling_eyes:

Este tu je niekto? :wink:
22. mar 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu :slight_smile:

vave aaaa co keby prisli zapadnarky na vychod, maju to asi aj trosku lahsie jak my :sweat_smile: ked to dame na 24.4 tak to sa mozme stretnut pri mojej koze :grinning: ked pridete secky, rozhodnem sa rodit spontanne :grinning:

inac,mne zacali puchhnut nohy :rolling_eyes: od soboty len troska, ale dnes som od rana bolestivo chodila,po dvoch hodkach som sa uz tackala :unamused: ked to takto bude dokonca, tak ja veru uz nic asi nevybavim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

shaarka, uplne s tebou suhlasim, ale prec nechod hej? :sweat_smile:
aaa uz je to v poriadku?myslim tu vaznu debatu :wink:

vave, vanda piekne rastie, vlastne aj shaarkin teo :slight_smile: moj vkuse tancuje, asi pritom spaluje kalorie ci co :sweat_smile:
23. mar 2010 o 01:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: ako sme sa vyspinkali???
23. mar 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok