• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Eulalia.. super pracovne meno :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak konecen docitane aj tu :slight_smile: tiez nechcem aby tema zapadla prachom...ved aj mne pomohla sa odreagovat, len tu sa stale neriesia, poldne a neplodne dni, vytoky a mozne/nemozne tehotenstva :wink: tu sa chodi odviazat..aj ked tu tato tem aobcas padne..vobec to nevadi
my tu mame pod mrakom, ale je teplo
25. mar 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kdeze ste vsetky???? :confused:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon ja tu udrziavam teplo rodinneho krbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. mar 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie pridávam polienko do ohníka :slight_smile:
25. mar 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. mar 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, papam banan :sunglasses:
25. mar 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tu Nell :grinning:

Ale nieco musim aj porobit v praci...a tak sa mi nesce, este ze je uz stvrtok. Inak za chvilku idem po 100 rokoch vonku na obed. Myslim nie to nasej jedalne. Tak sa aspon prevetram. Aj ked aj tu sa uz zatiahlo.
25. mar 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja si idem spraviť demikát :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. mar 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja demikat nelubim :stuck_out_tongue_closed_eyes: pamatova stopa zo skolskej jedalne mi v tom brani :grinning: :wink:
25. mar 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
končene si sa priznala :grinning: :grinning:
25. mar 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. mar 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo? :sweat_smile: :confused:
25. mar 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa hanbim, ze ju nelubim..a pritom milujem bryndzu, ale priznam sa, ze od skolskych cias som sa ju neodvazila ochutnat
25. mar 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som demikat este nikdy nejedla, takze neviem posudit, ale podla mna siou robi podstatne lepsi, ako v skolskej jedalni :wink:
25. mar 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak o tom som presvedcena :wink:
25. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad :grinning:
slni, môžem ti doniesť, prinajhoršom vypľuješ :grinning: :grinning:
25. mar 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou a mne nedonesies?
25. mar 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad, ty ma neštvi, z takého kraja si a ešte si to nejedla? :grinning: :grinning: :grinning: ale doniesla by som ti, alebo prinajhoršom poslala kuriérom :grinning:
25. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja nemozem bryndzu...teda trosku malinko hej, ale byva mi z nej zle. Celkovo asi z ovcich vyrobkov...aj zo syra som uz blinkala... :unamused:
25. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou - vidis, ale inak bryndzu lubim a aj tvaroh, ale demikat u nas nikto v rodine nevaril a do skolskej jedalne som nechodila, takze kde som to mala jest? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja lubim bryndzu velmi velmi a priznam sa, ze demikat som jedla prvykrat (druhy, ak neratam u nas v jedalni) asi pred 3 tyzdnami, ked som ho spravila doma po tom, ako ho tu vychvalila Siou a ako mi narobila nenormalne chute :slight_smile: Fuuuu, aku vetisko som napisala :grinning: Ale bol vynikajuci :wink:
25. mar 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tešilo ma :grinning: :grinning:
25. mar 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja bryndzu milujeeeeeeeeeeeeeem, vsetko z nej...najradsej pirohy, tie sa musim pochvalit robim senzacne...a prave som dojedla rozok s bryndzovou natierkou a cerstvou cibulkou :grinning: ...a demikat...mnaaaaaaaaam :grinning:
25. mar 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauky holky.Dnes jsem byla u gyndy a jsem těhotnááá :grinning:
25. mar 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
stephani, tak gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ale predpokladam, ze ovulku si mala uz davno a aj menzes ti meska... :slight_smile:
a ktory tt si? teda kedy si mala naposledy menzes?
2.tt isto nie si, lebo tyzdne sa pocitaju od poslednej menzes, nie od ovulacie. sa cudujem, ze to nevies, ked mas doma uz dve deticky :grinning: ale nevadi, hlavne ze bobacik je tam!
Dr. uz videl aj na ultrazvuku?
25. mar 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Staph aj odo mna srdecna gratulacia :slight_smile: A nahodou ti nezistovali uz aj pohlavie? Ved vies, tou novou metodou to uz ide hned. Shaarka tiez vedela, ze to bude chalan, len co vycikala //....len ta metoda je dost draha, co uz, zarabaju na vsetkom :frowning2:
25. mar 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, tak sa hlasim po dlhej odmlke. nebol cas a potom sa mi nedalo sem dostat. Tak co mate nove?
25. mar 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, zuzi, za mňa nič extra, akurát som dnes konečne doriešila ročné zdravotné zúčtovanie a vyšiel mi preplatok, tak sa teším. Lebo som už bola mierne vytočená (dnes 2 x návšteva pobočky + 1 telefonát na centrálu), ale narazila som na schopného človeka, ktorý to za 2 minúty vyriešil :slight_smile: .
a ty sa máš ako?
25. mar 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to poznam, ale toho roku ma vsetky moje povinnosti minuli- urobi to moja ekonomka tak sa tesim :slight_smile:
nove asi nic, snazenie sa nepodarilo a pichat zacnem az na buduci mesiac. a uz zacinam byt z toho snazenia unavena a ako tu vravia viacere- uz mam 2 deticky. od vcera saliem od bolesti, hlava ma neskutocne oli a nezabera nic. teda iba trochu :frowning2:
a ako si sa Ty rozhodla, podali ste si ziadost?
25. mar 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok