• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
jé, aj ja chcem... :frowning2: aj nakúpovať darčeky aj okukávať bábätko :grinning: a aj váľanie pred telkou :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :grinning: :grinning:
dnes som taka vytazena ze som vas ani nestihla pozdravit... :grinning: :grinning: :grinning:

Ako som sa super vyvetrala... vonku je uzasne.... bola som cca 3 hodiny vonku a je fakt prijemne teplo.. aj ked fuka vietor, tak je ako teply fenik... :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell :grinning: teplý fénik mal u nás v nárazoch 70km/hod. :grinning: ale teplý bol. Teraz ustal, vykukla som von a stále je teplúčko. :slight_smile:
26. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

My sme po ranajkach, drahy sa pomaly chysta na stavbu a ja rozmyslam co s nacatou sobotou :slight_smile:
27. mar 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: a ja idem behat...dobrovolne nasilu, ale idem :slight_smile:
27. mar 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, bubli, môj obľúbený výraz :grinning: :grinning: :wink:
27. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Siou cau, ja uz som aj spat...cervena tak, ze este zajtra vecer budem...odbehla som prve kolecko, potom prechadzka, druhe...atd...a teraz nemozem popadnut dych :confused: :confused: :zipper_mouth:
27. mar 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli :grinning: dúfam, že si to neprehnala. :confused:
27. mar 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale neprehnala...ja? :grinning: :grinning: :grinning: Lenivec som...mm je nadseny, ze som vobec sla, uz ma lomi mesiac :slight_smile: Ale tak kvoli stretku musim schudnut, aby som sa vam lubila :wink: :grinning:
27. mar 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli :grinning: :grinning: :grinning: a priznala si sa tm, kvôli KOMU to robíš? :grinning:
27. mar 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata mne staci ked povysavam, a budem fucat jak stara lokomotiva :grinning:

Ake mate pocasie na zapade? Tu v KE je sice pod mrakom, ale teplo a zatial bez vetra, tak dufam ze tam ti moji chlapi nezmoknu...... A ani ja cestou do nemocnice :grinning:
27. mar 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zapad hlasi polooblacno, slniecko vykuka...a celkom prijemne je. Mam otvoreny balkon.
Siou ja chudnem, odkedy ma mm pozna :grinning: :grinning: , takze on si mysli, ze to je len moj dalsi zachvat alebo vlna chudnutia :grinning:
27. mar 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli :grinning:
vav u nás je prevažne slnečno, sem-tam biele oblaky, okolo 16 stupňov, stále fúka :grinning:.
27. mar 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavne, ze hlasili ochladenie, ze? Som bola smutna... :slight_smile: ale o to spokojnejsia som, ze je takto pekne :slight_smile:
27. mar 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. :slight_smile: :slight_smile:

no u nas fuka dnes ladovy vetrisko....vôbec nie je pekne.. a to sme mysleli ze dnes uz vytiahneme u svokry na dvore do altanku stolicky a aj nasu super hojdacku ale asi nie..... :rolling_eyes:
27. mar 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ako sa máte...?ja celkom ok.dnes som 28dc..takze cakam kedy dojde mrcha..zatial ma len 5den boli brusko ako na ms a nic viac..
27. mar 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko :slight_smile: kosice uz hlasili pocasie, co mam napisat ja? :grinning:

fly cau :slight_smile: velmo malo tu chodis, ty ty ty :slight_smile: takze takto sa dohodnime, ze uz necakas mrchu :wink: ci nebolo toto,jak sa to vola,ved ja uz som aj zabudla :grinning:
27. mar 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj a mam sa tak,ze si zacinam uvedomovat,ze zachvilku rodim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale este furt som si to ani len nepredstavila,takze este nestresujem :slight_smile: to asi az ked naozaj pride..
a ty okrem toho ako ide studium ?
27. mar 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde ste všetky???
27. mar 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenus tu som, napchavam sa :slight_smile: A ty de si bola cely den ? :wink:

Pipi neboj nic, zvladneme to :dizzy_face:

Fly servus po dlhej dobe, kedy testujes? :slight_smile:
27. mar 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Vavenka :slight_smile: Ja som bola celý deň doma, ale motala som hore dole, že ani neviem ako mi deň ubehol. A teraz pozeram Scary Movie. na jojke. To je taká haluzina :slight_smile:
A ako si strávila sobotu ty?
27. mar 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Holky. Už nějaký čas serfuji po těchto stránkách a taky už jsem napsala nějakkou reakci, ale teď mám dotaz a nevěšděla kam s ním a toto téma mi i obecně příjde nejbližší.

S manželem se o mimi snažíme od června a pořád ani náznak. Od mládí mám problémy s menstruaci. Musela mi být upravena hormonálními tabletkami a i teď beru tablety abych vůbec menstruaci dostala. Celou dobu co je beru tak byla vždy menstruace pravidelná a vše v pořádku. Jen minulý měsíc jsem místo menstruace dostala hnědý výtokl, který trval týden a pak přišla klasická červená menstruace. Ted po 28 dnech od prvního hnědého minulého výtoku mám zase hnědý výtok. Docela jsem z toho nervózní. Na webu se píše o hnědém výtoku v kombinací s těhotenstvím, ale tomu moc nevěřím a nebo se zánětem.

nemáte někdo zkušenosti podobné?
27. mar 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenus ja to mam tiez zapnute, take je to stupidne az je to smiesne :slight_smile:

Ja som mala ok sobotu, bola som pozriet babatko v nemocnici, varila som a konikovala :slight_smile:

Ance moze to byt cokolvek, jednoznacne chod za gynekologom, nech ta vysetri......
27. mar 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre boha, už to tu beží aj nám :astonished: :grinning: :grinning: :rolling_eyes: to je scéna! :grinning: :grinning:
27. mar 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka: co je cokolvek?
28. mar 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ance cokolvek=hocico, proste moze to byt aj zapal aj hormony aj cysta aj nic, len nahoda, proste hocico, cokolvek :slight_smile:
28. mar 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko babenky...chodim sem teraz velmi malo,lebo sme sa prestahovali do noveho bytu a tam nemame internet :frowning2: takze vam pisem vzdy len od rodicov..zatial mrska nedosla takze ak by nahodou nedosla ani zajtra tak testujem...
ale aj tak si myslim ze tehu nebudem..totiz drahy si dava este ako tak pozor takze uvidime...
28. mar 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko fly, dufam ze nam zajtra das vediet, ako si dopadla, drzime palce :slight_smile: a co ten tvoj chlop? :rolling_eyes: Ho posli za mnou, ja mu to vysvetlim, nech sa laskavo neondeje :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ako sa vam byva v novom? :wink:
28. mar 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok