• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Dobré ránko :slight_smile: Čo to som tu prvá? Zabudli ste si prestaviť čas? :grinning:
29. mar 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau lenus, my sme vcera na ten cas uplne zabudli. keby som necitala kona a tusim bubli, ze jej ta zmena nerobi dobre, tak by sme meskali na stretko hodinu :grinning: :grinning: :grinning:

fly, ako si dopadla? :wink: :dizzy_face:
29. mar 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Shaarka :slight_smile:
No pekne teda. Ale aj ja stále zabúdam na tie zmeny, ešteže to v správach hovorili :grinning: A kvôli tej zmene som sa nevedela ráno vytrepať z postele. Najlepšie to asi prežíva havina. Tá spí snáď nonstop. Kebyže sa venčiť nemusela, tak máme z nej peknú rohožku, čo sa nepohne z miesta :grinning:
29. mar 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe :grinning: tak to zavidim, aspon teda trosku.
ta nasa je ako hodinky - vstava so svetlom. ved preco by aj nie, ked po veceri od 19,30 vecer chrape pri telke :grinning: :grinning: :grinning:
ale dnes nam dala pokoj, lebo nevedela, ze sa prestavil cas. a ona zvykne budit 6-6,30, takze sme mali hodinku k dobru :grinning:
29. mar 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne poobedie prajem :slight_smile: Aky mate den? Ja celkom ok, len som nejaka dobita ci co :sweat_smile:
29. mar 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi, ja mam tiez clekom fajn den...tesim ma, ze je vonku tak krasne. Robota mi ubehla ani neviem ako, spravila som test z talianciny a uvarila si fajnu veceru...co moze byt lepsie :wink:
29. mar 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile: Tak dnes opäť začínam ja? Já jenom já :grinning:
30. mar 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni aj ja tu postrasim chvilu :grinning:
30. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale trocha nám to tu umiera, nie? :unamused:
30. mar 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile:
hlasim sa po dlhsej odmlke, mam tu svagrinu a pomaly sa balime na Slovensko, tak tu budem pomenej :cry:
co mame nove? nezhrnie mi to niekto? dakujeeeem :dizzy_face:
30. mar 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko babenky...shaari noo vnedelu som mrchu dostala...vcera som mala strasne silne krce,takmer som omdlela a az injekciu mi pichli v robote od bolesti,ibalgin 400 mi vobec nezabral takze i pichli novalgin...myslim si ze to budu komplikacie kvoli myomu...takze dufam ze sa mi cim skor podari otehu..tak tehulky naplujte tie tehuvirusiky... :wink:
30. mar 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, hlásim že v Bratislave pršííííí. Síce iba trocha ale predsa :unamused:
31. mar 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly - tfuj tfuj tfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. mar 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenus - aj v BB prsi a teda celkom slusne :unamused:
31. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Made tu už prestalo, ale vonku je na grc :unamused: Chcem slniečkooooo.
31. mar 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak slniecko chcem aj ja, nemam rada taketo pocasie, zvykne ma bolievat hlava a teraz si nemozem nic dat :confounded: poobede ideme k nasim oznamit im, ze budu starkí :grinning:
31. mar 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééj taká dobrá správa sa hovorí ľahko čo? Budú mať radosť 100%.
31. mar 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky potřebuji poradit brala sem clostik 2 až 6 den a sem trochu zmatená z děložního čípku, včera dopoledne krásně měkej, odpoledne tvrdý a polstivý na pohmat a dnes je zas měkký. Já s v něm vůbec nevyznám. A ovu test dnes ráno pozitivní. A přitom hlen byl již předevčírem. Mohu s zeptat co si o tom myslíte? Jinak bych měla jít zejtra na první IUI
31. mar 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenus - tak to urcite budu mat radost, bude to necakane, lebo netusili, ze sme sa snazili, takze to bude prekvapko, ako ma byt, pozvali sme sa pod zamienkou, ze nam dosli vajicka :wink:
31. mar 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow - ja som delozni cipek nikdy neskumala, takze netusim a asi skor skus inu temu, napr. IUI, alebo o clostile
31. mar 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Madeline úžasná zámienka :slight_smile: O to viac budú v príjemnom šoku. Naši tiež netušia, že sa snažíme, ale tak často sa pýtajú, kedy budú starými rodičmi... veď sa snáď dočkajú :slight_smile:
A tie vajíčka vám ozaj došli? :slight_smile:
31. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenus - nasi sa nastastie nevypytuju, oni su este mladi, ale svokra sa pri kazdom dietati v telke pyta, kedy uz aj my budeme mat, nastastie nie ked som tam ja, lebo ja ju hned zrusim, ze cim viac to bude silit, tym neskor to bude, takze mna uz neotravuje, ale mm si to vzdy pri navsteve odnesie :wink: a vajicka nam fakt dosli, kedze ja velmi do chladnicky nechodim, tak mm to neustriehol :wink:
31. mar 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tema by ssa mala pomenovat,ako sa nezblaznit z pocasia :grinning: hlasim v KE prsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa stihlo vycasit, o druhej dokonca vyslo slnko, ale teraz sa zase zmraka, ci co? :confounded:
31. mar 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...made inac ti blahozelam ku tehu :grinning: :grinning: ako sa inac citis?
31. mar 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prajem prijemny posledny pracovny den, ja som od vcera uz oficialne na materskej dovolenke, takze sa mozem bez vycitiek svedomia pohybovat mimo baraku, aj ked - nejak zvlast som to pravdupovediac neriesila :sweat_smile:
1. apr 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka,blahozelam k dovolenke :slight_smile:
1. apr 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...ako si uzivate velku noc?ja uplne normalne..som rada ze do roboty idem az v utorok a trosku si oddychneme...v pondelok ideme do Madarska...trosku sa okupat a zrelaxovat..takze ja nečakám doma žiadnych kupačov :grinning: :grinning: konecne mi skoncila ms takze od zajtra si zacnem asi merat Bt :wink: jupiiiii
2. apr 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau fly, super,uzite si kupanie :slight_smile:
2. apr 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej fly to je skvely program na velkonocny pondelok :slight_smile: my budeme asi doma, nechystame sa nikam.... Dufam ze maximalne tak otec dojde na kafe, nikoho ineho necakam :grinning: :grinning:
2. apr 2010 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok