• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Dakujem dievcata, uz som aj ja mama :slight_smile:
Mala ma uz tyzden :slight_smile: :slight_smile: je uplne krasna, nadherna, sa z nej vytesujeme obaja aj s tatinom :slight_smile:
Nakoniec som sla cisarskym, lebo mi ju namerali az 4100g a haproval mi tlak, tak sa rozhodli tehotenstvo ukoncit - uz som tam aj tak tyzden lezala - kvoli tlaku.....
Sla som spinal, uvodne hodiny "po" boli hrozne, dost zle som to znasala, celu noc som od bolesti nespala, ale potom to uz slo, takze uz som na vsetko zabudla a tesim sa ze mam zdravu dceru :slight_smile:

Tu je nasa Vandusa :slight_smile:
15. máj 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
vavenka, mala vanduska je krasna. :dizzy_face: taka baculka. hlavne budte obe zdrave a krasne mamickovanie. :dizzy_face:
16. máj 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej VAVI moc gratulujem a prajem veeela zdravicka!!! mala je krasna - taka bambulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. máj 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata a nove maminky :slight_smile:
vavus a saar dodatocne gratulujem, zelam vela zdravicka a detickam len to najlepsie
16. máj 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, dlho som sa tu neukazala - bijem sa do prrs - moja vina, moja vina...... vidim, ze sa to tu pomaly rozmnozuje :grinning: shaarka, vavenka moc moc gratulujem a nech ste zdraví hlavne !!!!!
17. máj 2010 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sefinka, ty zijeeees? :grinning:
dakujeme :dizzy_face:
18. máj 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne zijem,dlho som tu nebola a za ten cas sa vela zmenilo, teda tu u vas, ale u mna vsetko po starom :grinning:, vlastne par zmien tu je, vymenila som gynekologa, zacali sme pekne od zaciatku medzitym som zase potratila ale uz to neboli take midraky ako pred tym......takze teraz som na dufastone a clostyku :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidime...mate prekrasne seticky a traaasne sa z vas tesiiiim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dufam, ze sa mi podari medzi vas castejsie zavitat cmuk a drzte sa a uzivajte si s gombikmi !
18. máj 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava : :grinning: :grinning: mindraky , deticky straaaasne :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu uz nikto nechodi?
19. júl 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj baby :slight_smile:
prisla som vas pozret sice po dlhej dobe ale predsa
¨sem tam vas precitam
inak ako sa mate??co nove??zostali tu este nejake snazilky ci som sama??
30. sep 2010 o 22:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj.tak ja sa pripajam.s manzelom sme sa zacali snazit o babatko pred mesiacom, no prisla mrcha.snad sa to podari nabuduce :slight_smile:
7. dec 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy633 ahojky tak to drzim palce aby to vyslo a vy ste nemuseli dlho cakat :wink:
7. dec 2010 o 11:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile: .dufam ze to nebude dlho trvat,lebo potrebujem z prace odyst conajskor a aj tak sme uz chceli s manzelom babatko.mam niejake problemy s klbami a doktorka my odporucila zmenit pracu.robim v sklade a je tam zima.no mam zmluvu na neurcito a nechcem davat vypoved,takze najlepsie by mi bolo odyst rovno na matersku :slight_smile:.
a vy sa ko dlho snazite?
9. dec 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy633 je to uz pol roka a zaial nic :( no uz tuto otazku dieta neriesim
tak drzim palce :slight_smile:
10. dec 2010 o 11:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nathali dakjem a tiez ti drzim palce.pocula som ze pol roka ci rok snazenia sa o mimi je este v pohode,ale ked to trva uz dlhsie, tak potom sa robi uz .vysetrenie.snad sa nam to podari. papa
14. dec 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nathali Ahoj, ja som tu síce nová ale stále som tiež snažilka :wink: Koľko Vy snažilkujete? My vyše dvoch rokov ... je to o nervy ale snažím sa stále na niečo iné myslieť ... Ty to ako riešíš?
3. feb 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanca22 my sa snazime rok a 9 meisacov
no keby som vravela ze na to nemyslim klamem ale snazim sa chodit cvicit aby som nieco pre seba urobila a moc sa na to nesustredila ale niekedy mam chvilky ze nic nepomaha :sweat_smile:
a vam aj nieco dr.odporucil nejaku liecbu alebo lieky ked sa tak dlho snazite?
3. feb 2011 o 20:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nathali Nie, nič nám doky neodporúčil, iba moje priateľky ... Napr. také vitamíny obaja, muž moc teplo nemať na sebe, ničí to spermie, slipy moc tesné aby nemal, obmedzil fajčenie, vyše cvičil a tak pod ... ja sa snažím schudnúť, vitamíny papať a muž na vyše papal Profertil ale musel to nechať, neboli peniažky, takže znova našetríme a dáme sa neskôr opäť na novo to skúšať po svojom, inak naslepo teraz pôjdeme :confounded: :slight_smile: Uvidíme, ako dopadneme i samy bez liekov, čo pochybujem, že len tak sa stane bez tabletiek zázrak, keď vyše dvoch rokov sa nič nekonalo ... :frowning2: A Vy čo máte, prečo sa Vám nedarí?
6. feb 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, po dlhom case mi napadlo, ze tu tato tema je, neprida sa niekto na taky normalny pokec o beznom zivote? :slight_smile:
8. jan 2014 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariankamk hmm.. hľadáš niekoho konkrétneho či chceš len pokecať o (ne)schopnosti "nezblázniť sa" ? :wink:
8. jan 2014 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka88 normalny pokec typu, dnes ma najedoval kolega, zajtra sadim kvety a tak... o beznych dennych starostiach kazdeho...
8. jan 2014 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariankamk hehe :slight_smile: dobre, tak ako sa ti darí? ja som totálne objedená z vianoc a ranné pchanie sa do gatí mi takmer pokazilo náladu na celý deň.. ale iba takmer, lebo ja sa tak ľahko nedám :wink:
8. jan 2014 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka88 ja som skor hladovala, este aj muz sa jedoval, ze som skoro nejedla... doma varis, pecies, jes... ides na navstevu, zas len jest nukaju, tak sa mi to nejak sprotivilo, tak ja len tak obycajne ako vo vsedne dni... a ci nie aj menej... tak mne by patrilo skor vykrmit poriadne :slight_smile:
prave co som dosla z prestavky, nakupila som nejake fajnovosti aj na chrumanie v robote aj doma na varenie
teraz premyslam, ci sa da teraz zohnat tekvica na pecenie, dala by som si :confused:
8. jan 2014 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka88 inak, super gate su s gumou v pase, jeggins, ci akyto ma nazov :slight_smile:
8. jan 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariankamk tekvica je super :slight_smile: ja lúbim baklažán.. rozmýšľam že spravím nálet do obchodu na zeleninku :slight_smile: si ma inšpirovala...
8. jan 2014 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka88 po sviatocnom papani je lahka zeleninka super, no, budem sa musiet niekde poobzerat, ci sa ta tekvica da zohnat... prvykrat som ju robila len nedavno, pred Vsech svatych, ked vsade riesili samy Halloween, ostatne roky ma nikdy nezaujimala, tak ani nemam prehlad, ci je bezne k dostaniu alebo nie :astonished:
8. jan 2014 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariankamk tiež som ju videla naposledy pred hallowwenom , a robila som z nej prívarok (brutal sladký bol, koľko octu som musela naliať :wink: a tiež som ju zapekala s medom , mnamky na sladko bola super :slight_smile:
8. jan 2014 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka88 fiha, mas recept ci si len nejak od oka a podla chuti davala? ja som skusala len s grilovacim korenim a aj ked prve ochutnavanie bolo rozpacite, pri poslednych kuskoch som sa isla utlct...
8. jan 2014 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariankamk niekde mám aj recept, nájdem ti a pošlem do iP, išla tam tekvica , jablčka a med, pozriem doma v akom pomere...

hlavne si nájdi svoj spôsob čo ti chutí :slight_smile:
8. jan 2014 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka88 vdaka vopred :slight_smile:
8. jan 2014 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok