• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
@sono2 na lyzovacku sa chystate alebo niekde na teplejsie miesto? :slight_smile:
ja len tak pracovne, a co sa cyklu tyka, cakam po ovu, co sa bude dalej diat :slight_smile:
3. feb 2014 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariankamk k moru. No tak to máš opäť napnuté. Ste aj stihli myslíš?
3. feb 2014 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sono2 stihnut sme stihli, ale ci aj s nejakym vysledkom, zistim tak o tyzden
3. feb 2014 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@labajka ahoj, kde sa daju kupit tie kvapky a co stoja prosim ta?
4. feb 2014 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulka24 ahojky, je mi luto co sa ti stalo, chcem sa spytat preco mate povinnu 6 mesacnu pauzu? ja som potratila v 11 tt a mali sme 3 mesacnu pauzu!!! a mame maleho synceka. lekari mi vraveli ze staci 3 mesiace. dlhsie pauzy sa davaju vo vacsom stadiu tehotenstva ak odide dietatko
4. feb 2014 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mily7 ahoj, neviem , v akom meste bývaš, možno je u vás pobočka s názvom Energy. Keď nie, tak pokojne na nete http://detoxikacia.heureka.sk/energy-gynex-bylinny-extrakt-30-ml/, skús, budeš spokojná, len mysli na to, že to nebude zo dňa na deň......držím palúchy :slight_smile:
4. feb 2014 o 16:13  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mily7 no mne lekári vraveli že až 6mesiacov treba čakať. ..
4. feb 2014 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mily7 ahoj chcem sa spýtať či si nemala žiadne problémy pri druhom tehotenstve?bojím sa že aj pri druhom mi odíde anjelik :unamused: :frowning2:
8. feb 2014 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulka24 ahoj. to co bolo pri prvom sa nemusi zopakovat pri druhom!!!!!!!!!! hlavne to chce chladnu hlavu a naozaj take lahke pozitivne myslenie. nie, nemala som najmensi problem bolo to krasne bezproblemove tehotenstvo ukazkovy porod proste tak ako ma byt. ficala som v praci este o tyzden dlhsie uz som samoska nevladala mala som dost. a to som mala 2x kyret tak som sa bala ci nahodou sa nebudem otvarat skôr. maly sa narodil chcene 2 dni pred terminom:slight_smile:) chcela som to ja:slight_smile:) mala som dost.
12. feb 2014 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adulka24 no samozrejme neviem ako si na tom bola ty. popripade sa spytuj u inych lekarov. ja som mala potrat v 11 tt 2x kyret lebo lebo lekari urobili chybu. no a nietori mi vraveli, ze hned na to mozme ist. ini mi vraveli, ze pockat pre istotu 3 mesiace aby vystelka maternice troska narastla a malo sa kde ujat. samoska mozes skusat aj hned ale je vyssie riziko potratu kvolu nizkej vystelke. a viac vraj maju cakat pary, zeny u ktorych doslo k potratu neskor. ale to je vazne na individualne zistenie su u lekara aka je ktora situacia.
12. feb 2014 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mily7 ja som potratila v 6 týždni a potom ma vyčistili a už som nemala iné problémy... ale jedna lekárka v nemocnici mi povedala 3 mesiace a môj lekár mi odporučil 6 :/ tak neviem čo je lepšie...priateľ mi hovorí aby som počkala radšej tých 6 pre istotu ... vraj chce aby to bolo čo najlepšie... potom mi povedal že pri druhom tehu už budem PN aby som bola radšej doma v kľude...ja osobne som už 2 mesiace po kyrete.. a najradšej by som otehotnela hneď.. veľmi túžim po drobcovi a najradšej by sme boli keby to boli dvojičky :D
12. feb 2014 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulka24 no to uz je na vas a vasom rozhodnuti. mne vtedy gynekologovia v nemocnici vraveli, ze nic nebrani otehotneniu ihned. bola som prekvapena. a vraj môze to dopadnut akokolvek. hlavne ide o vystelku. a 3 mesiace stacia a je lepsie teda pockat dalsi povedal. ja som sa za 3 mesiace aspon dala psychicky dokopy, pretoze ma to dost zobralo. ja som potratila v 11tt. takze viem, ze sa nemusi tak dlho cakat a niektore baby ktore mali viac odvahy otehotneli aj skor. dalsia vec je ze prilisna opatrnosti tiez podla mna nie je na mieste. ja som mala taku dokinu a viac skody ako uzitku bolo. vystrasila ma nic viac. ku koncu tehu neviem ci uz v 8 mesiaci alebo 7mom ma posielala do nemocky a na rizikove a po vysetreni v nemocnici aj u dalsieho lekara dospeli ku konstatovaniu co ma strasi. vsetko bolo v poriadku, ja som sa citila super. v praci som behala po schodoch nonstop a makala do poslednej minuty. horsie je sediet doma a rozmyslat ci bude vsetko v poriadku. ak je na to dovod treba jednoznacne byt doma ale tvoje druhe tehotenstvo moze byt super pohodove, zdrave a ukazkove. to ze sme raz potratili nemusi znamenat ze sme chore alebo nieco. niekedy za tym byvaju geneticke poruchy alebo nastrbene zdravie jasne ale niekedy je to len o tom, ze tie babetka neboli dostatocne zdrave a zivotaschopne tak odisli. takze ja odporucam jednoznacne hlavu hore, usmev na tvar, pozitivne mysliet ak budes tehu brat to s radostou, ak bude vsetko v poriadku pekne do prace, uzivat si a nie sediet doma a rozmyslat nad tym ci bude vsetko o.k. to nerobi dobrotu.
13. feb 2014 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adulka24 ahoj. Staci pockat dve mrchy.mne zomrelo babo v brusku v 9tt a jednu mrchu som mala,pockame este na jednu a ideme sa snazit o babo.tych 6 mesiacov bolo niekedy,ked neboli ultrazvuky a nevedeli skontrolovat ako na tom zena je.a ze vraj aj kvoli psychike zeny.mam kamosku ktora nemohla 7rokov otehotniet,potom sa konecne podarilo,ale potratila.3tyzdne po kyrete otehotnela a maly ma uz 4roky.lekari jej vtedy povedali,ze po kyrete je maternica viac pripravena na babo.
13. feb 2014 o 09:31  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mily7 viem že sa nemám trápiť a že je to hlavne o psichyckej pohode :slight_smile:
13. feb 2014 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@satanka1 ja som prvú mrchu dostala po kyrete po takmer 6 týždňoch :slight_smile: a druhá už prišla presne ako mala po 26 dňoch čiže cyklus mám už znovu taký ako som mala....
13. feb 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulka24 tak ti nic nebrani ,teraz bude vsetko ok :slight_smile:
13. feb 2014 o 11:29  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@satanka1 počkám ešte na jednu, aby som mala istotu lebo mám strach :wink:
13. feb 2014 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariankamk ahoj! Som sa tu nejako našla., čo podarilo sa? My sme stale bez . Sme s manželom už zúfalí.
20. mar 2014 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, na konika chodim uz niekolko mesiacov, odkedy sme sa zacali snazit o babo. Zatial sa nedari a to cakanie od ovulacie do mozno otehotnenia je coraz tryznivejsie. Nedavno som nasla mily a vtipny blog, ako si toto dvojtyzdnove obdobie skratit - ak viete po anglicky, odporucam precitat, odreagujete sa :slight_smile:
http://www.bellybelly.com.au/conception/two-week-wait-activity-list#.U0CDnfldWE5
Prajem vela uspechov v snazeni vsetkym!
6. apr 2014 o 00:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@chevalbleu Pri poslednom bode som umrela na smiech :grinning:
"Put your hands on your stomach and tell them how much you respect them. Make your best argument in favor of a baby, and then let them decide." :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale ak sa mám priznať, prechádzky, upratovanie skrine a písanie denníka pocitov by mi dobre asi neurobilo...každý mesiac by som tam písala to isté. :frowning2: :pensive:
17. jún 2014 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa podarilo otehotnieť po kompletnej detoxikácií organizmu. Prestala som jesť cukor, ale nie len čokolády, koláče a tak. Najviac cukru je z bielej múky teda pečivo a cestoviny. Následne som doplnila omega 3, jedla som Macu aj s manželom a Chia semienka, ktoré majú veľa kys. listovej, takže sú lepšie ako iné vitamíny pre tehotné. Na vyvolanie ovulácie je dobre piť napríklad alchemilku a čaj z petržlenu. Ten hnusne chutí, ale čo pre dieťa neurobím :slight_smile:. Skúste prezrieť stránky na detoxikáciu http://www.zelenyzivot.sk/?a_aid=5717e5fab5ff9&a_bid=e470c965 a aby ste sa bez cukru nezbláznili :slight_smile:, tak chrumkajte http://altevita.sk/index.php?route=product/category&path=38?a_aid=5717e5fab5ff9&a_bid=340dcf64 . Na tej druhej stránke je aj kokosová voda a matcha čaj, ktoré sú tiež perfektné. :slight_smile:
25. apr 2016 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snažilky, chcem Vám ponúknuť tento gél na podporu počatia, nakoľko sme si ho s partnerom objednali z internetu a kým došiel, podarilo sa nám počať, čiže my ho už nevyužijeme. Kúpili sme ho za 20 Eur, ja ho predám za polovicu. Balenie nebolo otvorené. :wink:
25. apr 2016 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chevalbleu body 6 a 13 su perfektne :grinning:
22. máj 2016 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej, to je bombová diskusia :slight_smile: Čítala som len úvodný príspevok a ešte pár príspevkov na konci a je to vážne super :slight_smile: Síce nebudem prispievať, lebo by som len kazila morálku, ale určite sem budem chodiť na rozptýlenie :slight_smile: PS: mudrykonik.sk je úžasný nápad a jeho realizáciu by som veru privítala. Stránka podobná tejto, len bez útočenia na seba, strašných výrazov typu "snažilka":D. A neredukovala by sa tam identita ženy na stavy okolo rodenia detí...
Držte sa a držte si postoj z úvodného príspevku :slight_smile:
26. máj 2016 o 11:55  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (28. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
18. jún 2016 o 07:55 • mpravda
Citala som par komentarov v tejto diskusii a docitala som sa ze detox organizmu je fajn pri snazeni, ale z akeho dovodu? kde moze byt problem ked sa nam nedari?
17. aug 2016 o 19:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludmilik13 problémov môže byť veľa, ťažko takto povedať. Dobre je začať detoxom, ak sa nedarí, ale určite to nezaberie vždy. Žijeme v dobe, kde jedlo nie je skutočné, všetko je urýchľované, lebo je nás veľa a poľnohospodárstvo ale ani chov zvierat nestačia na naše potreby. A tak paradajka nechutí ako paradajka, pokiaľ ju nemáš z vlastnej záhrady a aj to kurča je napchaté všelijakými chemikáliami, aby sa dal skôr dať na pult. Navyše žijeme v neustálom strese o prácu, máme vysoké tempo. To všetko zanáša náš organizmu a preto v dnešnej dobe je tak veľa neplodných párov, infarkty v 30 a podobne. Detox je preto super, prečistí organizmus a možno aj pomôže. No záleží na škodách. Určite však je ním potrebné začať. Navyše povzbudí celé telo aj myseľ, čo niekedy najviac treba. :slight_smile:
18. aug 2016 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “reklama”
5. sep 2016 o 22:18 • dziacka
@anaxamon Ahoj . Endokrinologička mi tiež napísala diagnózu E 28.3 , tiež som si našla na internete že je to ovariálna dysfunkcia . liečil ťa gynekológ , postup liečby bol aký čo môžem čakať ?18r sa gyn nestaral sa iba 1 krát ročne prehliadka 9 ivf neúspešných . Mám šancu byť ešte tehotná? Ďakujem za odpoveď.
9. jan o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok