• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
mimo len hladaj a az potom nechaj pracu...alebo pockaj par mes.ci nebudes tehu
4. máj 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
vobec mi nie je do smiechu, pretoze ockove celozivotne dielo a sen, roky, cas, energia a miliony penazi vysli navnivoc - stala sa zivotna prehra. kvoli jednemu (nemam slov na jeho charakteristiku) cloveku a potom este kvoli jednemu "kamaratovi"... nechcem to viac rozpisovat, je to strasne :pensive: ludia su strasne svine.
4. máj 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby musim koncit,lebo mala zaspala.....bola dnes na tom ockovani :wink: :slight_smile: dobru noc a dik za rady
4. máj 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, vidim, ze nie len ty si skoncila :grinning:
baby, aj tak nemam naladu, idem pa :frowning2:
4. máj 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka je mi luto, hoci mi nedochadza ze čo, ale mrzi ma to velmi ver
4. máj 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ženy...

Keď mi po dnešnom dobrom skutku Pán Boh nenadelí dieťatko, tak potom už nikdy...!
4. máj 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu zas nikto nie je? kde ste??!! :astonished: :confused: :fearful:
4. máj 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm..tak zatial nič.... :frowning2:
4. máj 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som celkom dobrú náladu.. hm... už nemám.... jedna ženská,s ktorou sme si jeden čas písali a smiali sme sa, že ktorá z nás skôr bude tehu je tehu... pomóóóóóc..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :unamused: :unamused: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. máj 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu čafko monika
moni netrap sa preto, moja svagrina sa po mesiaci snazenia stala tehu a my rok a čo mam robit a to sa vydavala v auguste aj a pred rokom a pol.
a zase jedna kočka tu na konikovi s nou som sa ja dohodla ze budeme tehu naraz a ona stale neni
4. máj 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini - avoj... ja za to jednoducho nemozem... uz som si povedala, že kašlem na to, e nebudem na to tolko mysliet.... ale nedokazem to,... a hlavn ked ona... boze... ma uz jedno 10 rocne dieta.... ja jej to prajem.... ale aj chcem.... ja too nezvladam... placem.... nedokazem to....... prepac... :frowning2:

Ale dnes ma za sebou jeden VELMI VELKY dobry skutok, tak dufam, ze aspon za to si to bábo zasluzim....
4. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babizne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..aaa ajoj monik :slight_smile:

...shaarka,hmm neviem si ani predstavit,co sa mohlo stat,dufam,ze to bude v pohode :pensive:

nely,ja len ktomu co si pisala,aako to neznamena ze muz nemoze fajcit,aj ked by nemal... ale niekolko dni pred spg,tych 5 max,tak mi to vzdy prizvukovali,aj androlog,aj tkanivova banka,aj v centrume asistovanej reprodukcii by mal obmedzit cigary, cafe max.na dve denne...ja som si to nevymyslela...
ale keby ze si videla nejake dokumenty o spermiach,tak naozaj by sa muz mal pravidelne vypraznovat,koli novym...tak to je...
4. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika ver, viem čo cítiš, som to mala v januari a februari a pozri vo februari som to prehltla, vykaslala sa a v marci sa nam azdarilo tak mozno aj vam sa zadari
4. máj 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi avoj...
4. máj 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to uz nechcem... nebyvi ma to trapit sa stale... ja inak neviem, tak budem tvrdit ze to uz nechcem a potom tomu mozno aj sama uverim...
4. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a teraz idem kocky pripravit raznici na zajtra..aa navarit kuraciu polievocku :dizzy_face:

.ja sa vratim,aa ty monik napis,ze co si take dobre spravila :slight_smile:

tinik,som rada,ze je secko jak ma byt,len tak dalej :sweat_smile:
4. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi dakovam pekne podam hlasenie aj zajtra aj o 2 tt ked pojdem na kontrolu, uz mi budu robit aj vysetrenia či je vsetko ok čo sa tyka kostičiek
4. máj 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A som spat. :slight_smile:
4. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - avoj...
4. máj 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa dari moni?
4. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - :frowning2:
4. máj 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som docitala.Co som ti pisala!Nedavaj si s nikym stavky o tehu ani nestanovuj si cas na otehulkovanie.Lebo budes sklamana a ty si ma zase neposluchlaaaa!!!!!!!! :angry:
4. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ale to bolo davno... som nahodou isla kuk na tu stranku a ona ze robila test a //... no a uz bolo po mojom slube, ze uz nebudem trapit.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: čo môzem zato ze som taka citlivka neschopna? Som dilino... viem, ale neviem to zmenit.... ja po tom tak velmi tuzim, ze ma to raz zabije,.....
4. máj 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potrbujes ine trapenie aby si zabudla na tehu. :wink: Ja sa utekam chystat idem do prace.Tak snad zajtra podvecer.Dobru noc.
4. máj 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru noc...
4. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. máj 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ženušky :slight_smile: pozeram ze uz nova tema a ja som tu tak davno nebola co sa tu zatial tak v skratke udialo ?
4. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

pipi ale ja to nepisem akoze ti oponujem alebo co, ja o tych veciach VIEM a je to tak ako pises a aj to VIEM lenze to by si mala napisat mojmu muzovi, on to NECHAPE a asi nikdy ani NEPOCHOPI, darmo ze to mne hovoria ked jemu to nepovedia, chapes???
4. máj 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari neviem co sa stalo ale neznie to dobre a myslim ze v kutiku duse aj viem o co sa jedna..mrzi ma to.. :pensive:
4. máj 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok