• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nath a este aj prazenicku som urobila hihi
nely prepač som tu chvilu nebola vitaj
27. máj 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ani ja nemam naladu na nic..ale zijm zatial
27. máj 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neluška moja ja viem, prepáč...! cmucík....
27. máj 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini to oni mi dali a stiahli vypoved nie ja som dala.Oni mi dali pisomne a potom ustne stahovali a ked som chcela papier o stiahnuti povedali ze nemozem zostat.Tento tyzden bol posledny kedy som mala robit.Vcera ked som bola nachystana na autobus mala som ist na vystupnu prehliadku mi volali ze ju mam stiahnutu a dnes rano som bola podpisat papiere,ze suhlasim.A stou novou je to tak,ze by som uz velmi nerada odkladala dieta ked je to s tou mojou diagnozou take komplikovane.A keby ma chceli tak by ma uz zavolali na pohovor.Ved vcera to boli uz 3 tyzdne od dorucenia ziadosti.
nat -to chce prax....
dobry vecer, tak som sa fajne navecerala,mnam:slight_smile:))

ako sa tu mate?
27. máj 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini :ty si ale sikulka :slight_smile:
joooj holky nie ste sami kto nema na nic naladu ale to je asi aj tym pocasim ved vcera bolo 30 stupnov a dnes ledva 17
mon :to ja viem ale ja sa zaucim u kamaratky ta za 3 mesiace porodi :slight_smile: a potom snad uz na tom svojom
27. máj 2009 o 19:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane, pokial sa zo zakona (az sa to nezmenilo) neozvu do 14dni, tak je ziadost akceptovana a mozes nastupit :grinning:
mom mm tak nastupoval do prvej prace :grinning: :grinning: :grinning: ale to uz bolo daaaavno

monik uz je to lepsie, nieco sa vyriesilo tak to zvladneme :wink:
27. máj 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat - mysela som to ze stihame pisat aj kukat kociky... :wink:
anax ahoj a čo si papala?
jane a prečo ti chceli dať výpoveď a teraz ju stiahli??? Divne
tak ja idem papat s mm a potom sa este ukazem.
inac tie homeopatika sa maju rozpustit volne v ustach a kazdu hodinu ich mam brat :astonished: :sweat_smile:
shaar odpoved pre teba, bohuzial webku do inzeratu ee, mas to v pravidle c. 5 :wink:
27. máj 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som taka unavena len by som spala spala a spala.Ale to robi este ta injekcia.Ked sa blizil termin dalsej bola som taka unavena,nevladala som a len by som spala.Som zvedava kedy to prejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:a telo sa mi dostane do normalu.
27. máj 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha :slight_smile:
27. máj 2009 o 19:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel - som rada... osm na teba mylsela.. inak tu adresu mi nezabudni poslat do IP nech ti ja zas mozem tam to poslat....
27. máj 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - ja neberiem ziadne injekcie a spala a spala a spala a spala by som aj tak.... a vracala a vracala a potom zas spala a spala...
27. máj 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre idem ti ju poslat...
27. máj 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax akoze link na stranku nesmieme tu davat????
jane no moj sef sa tiez pytal vo februari kedy sa rozlučime a ked v marci som mu povedala nech ma vyplati a papa ta ze co????? a ze este mesiac, potom druhy a medzitym mne este nezačala nova robotka tak reku ostanem do septembra hihi
tinka ano link ale do nzeratu na bazari...

anax a to co je za blbost ze mozem dat inzerat len na mojesvadbe a na beremese ma to nepusti????
Anax to bolo ked bolo hromadne prepustanie v januari.Vtesy som bola na zozname.Vsetci zobrali odstupne a ja som chcela troj mesacnu ypovednu.Tak mi vypoved nedali.Potom mi ju dali oficialne k 1.3. a o stiahnuti hovorili len ustne a nie pisomne.A teraz mi to uz dali pisomne.

tini maju narok ozvat sa do 30 dni od dorucenia ziadosti aspon tak je to podla zakona.
27. máj 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale baby co stresujete, sak shaar sa pytala na inzerat:slight_smile: a ja som aj odpovedala ze do inzeratu ee :grinning:

no papala som zeleninove rizotko a k tomu zeleninovy salat so syrom,mnaaam a manzel si zela zajtra na obed chleba vo vajci :grinning: tak mam dneska jednoduche varenie
27. máj 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax ja viem...
ale citala si aj moju otazku?

ze preco nemozem zadat inzerat na beremese len na mojej svadbe?
ked ho chcem dat na beremese lebo som v CR a je mi lepsie to predavat tu ako na mojejsvadbe??
27. máj 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas tak fuka a nezaprsi a nezaprsi.
27. máj 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely odpoved na tvoju otazku je takato, tym ze si registrovana na svk nerzii mozes inzeraty pridavat na svk verziach nie aj aj, keby si velmi chcela mozem ti prehodit registraciu na cz verziu avsak presunu sa ti aj albumy..inak to bohuzial nejde... :confounded: kedysi som sa na to pytala boba ale menit to nechceli, neviem vsak ako to planuju do novej verzie...
27. máj 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax zatial to nechcem prehodit..dakujem
len ma zaujimalo preco to nejde...ale je to blbost dobra..
no nevadi..
supla som ho na slovensko a budem dufat ze sa niekto jukne na slovensky bazar xixi :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - u na ssme na tom podobne... a nezaprší a nezaprší....
27. máj 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ono nove verzie chcu vraj uplne oddelit, ako neviem ako to ma fungovat potom ani nic, tak daleko som sa este nedostala v testovani novej verzie a tak tiez sama pisem len utrzkove informacie..

co sa tyka ze blbost, ked to programovali asik ich nenapadlo ze tu budu chodit aj taki ako ty, dievcata slovenky byvajuce v cechach a naopak...
27. máj 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuka asi na celom slovensku, ja som dneska mala riadnu fukanu a to som mala zopnute vlasy ale ja ich mam take blbe, vyrastaju mi nove take kratucke a este sa aj brckaveju a potom vyzeram jak socha slobody s korunou :sweat_smile: :rolling_eyes:
27. máj 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax asi to tak bude..
no nevadi...
ale aspon viem preco to nejde..

nemozem ich udat za diskrimiaciu narodov? :grinning: :grinning: :grinning:
(samozrejme ze nie, len zartujem) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely tak neviem, skus :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zožltli mi moje 4-lístky a pritom sú tak zalepené, že by nemali... a mám po šťastí... zasa nič nebude :frowning2:
27. máj 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok