• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nely - ano presne tak, ale oni maju prevadzku aj v ejpoviciach, ale mam z toho bordel kde siel (to co je pri prahe, nie pri plzni :wink: )
28. máj 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika - pas? na drzanie bruska, alebo ?
28. máj 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made a ty prečo nemas albumik???
tak to su modletice..
a moj mm pracuje v sklade presne oproti geisu..
ked ma prepustili som sa tam tiez hlasila lebo brali ale bohuzial panom som nebola dost dobra s mojimi skusenostami...
tini - ja mam na moja svadba a tu este nie, zatial nie je co tam dat :wink:
28. máj 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak sa kuknem na svadbu :wink:
28. máj 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - hmmm, tak to ja neviem, moj mm robi pre tenexpres tu na SVK, ale kedze ich kupil nemecky GEIS cez Cechy, tak mu sefuju konatelia z CR
28. máj 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made nadherne fotky, hlavne ta 23 s tymi oblakmi a nadherny paril
hava sa prave na mna pozera a olyzuje sa dookola :slight_smile: prave doranajkovala
28. máj 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad to hej, to je mozne, aj kamoska tak robi ze im sefuju cesi a aj manazerku maju cesku a chodi tam raz za mesiac na "navstevu"
ale co som pocula tak ten geis vraj aj tak dobre neplati, ked som to spominala byvalemu sefovi tak ma hned odhovaral ze vela ludi tam dostava vyplaty dost opozdene...
ale tak neviem co je na tom fakt pravdy..povedala mi to potom aj pani z personalnej agenturi...tak neviem..
28. máj 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - tak mm dostava vyplatu nacas a konatelia z ciech chodia tak 1-2x mesacne, to je pravda, moj mm tam robilnajprv rok, potom odisiel a po dalsom roku mu zavolali, ci by nemal zaujem sa vratit a kedze ponuka bola fantasticka, tak sa vratil akurat 1.6. to bude rok :wink:
28. máj 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini - dakujem, ale na 23 nie su ziadne oblaky, nepozerala si iny album? :grinning:
28. máj 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad tak jasne, ale on nepatri priamo pod geis ale pod inu firmu ktoru geis len odkupil a to je rozdiel..a dost podstatny...
a ja to nejako neriesim co sa tyka ponuky, videla som aky maju plat ludia co su tam vlastne nonstop a stacilo mi teda..som povedala ze som rada ze pre mna tam nemaju miesto lebo za tolko prace co musia robit a nemaju vpodstate skoro vobec volno lebo musia byt na telefone 24h denn, mi to fakt nestoji..
ja rada delim sukromie a pracu a nerada to kombinujem..nemam ani rada ked mm otravuju z roboty ked ma volno, neznasam to...
28. máj 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - kuk IP
28. máj 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta nasa macka je horsia ako tehtona zena...

neviem preco mam pocit ze vzdy ked pridem seci vypadnu a ostanu tu len jeden alebo dvaja ludia maximalne :confused:
28. máj 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nely, a zas kolko nas tu je? malinko...
ja som tu, ale neviem, co mam pisat. o dvanastej idem na konferenciu :unamused:
28. máj 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari aj to je pravda, nie je nas tu vela...
a o com konferenciu?
28. máj 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
o urane
28. máj 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jo, zaujimavo to znie
28. máj 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - co s uranom? nieco o zvotnom prostredi co?
28. máj 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
take som dostala:
Vážení priatelia,
dovoľte, aby som Vás v mene koalície mimovládnych organizácií Greenpeace, Priatelia Zeme, OZ Sosna a OZ Brečtan, ako aj platformy obcí a miest SR, dotknutých zámerom ťažby uránu a zlata pozval na konferenciu:
Riziká plánovanej ťažby uránu.
Pozvanie prijali a na konferencii vystúpia – nezávislý odborník na vplyv znečisteného životného prostredia na ľudské zdravie MUDr. Miroslav Šuta(ČR) a Peter Diehl (DE) z WISE Uranium Project (Svetový informačný servis o energetike – koordinátor projektu Urán).
Konferencia sa uskutoční 28. mája 2009 (štvrtok) v Malej zasadačke Magistrátu mesta Košice (Tr. SNP 48/A).
Začiatok prezentácií je o 10.00 hod (predpokladaný koniec konferencie je o 14.00 hod).
Okrem našich zahraničných hostí s prezentáciami o aktuálnom stave zámeru dobývania uránu v lokalite Jahodná Kurišková z pohľadu legislatívy a vydaných rozhodnutí MŽP vystúpi JUDr. Jozef Šuchta z KSK a krátku informáciu o stave kampane proti plánovanej ťažbe uránu na Slovensku a o petícii občanov SR proti zámerom dobývania uránu na Jahodnej a v ďalších lokalitách Slovenska predstaví Juraj Rizman z Greenpeace Slovensko. Za platformu obcí a miest Slovenskej republiky, dotknutých zámermi dobývania uránu a zlata - primátorka mesta Kremnica – RNDr. Zuzana Balážová.
S úctou
Juraj Rizman
riaditeľ Greenpeace Slovensko
28. máj 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
greenpeace nemam rada, ja by som tam nesla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shariii..
keby moj mm robil stale na magistrate tak vam konferenciu pripravuje on xixi..chudak hehe
(myslim osvetlenie, ozvucenie a take hluposti kolo toho) :grinning:
28. máj 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nely, dobra haluz :grinning:
made, ja tam idem v podstate z povinnosti. jasne, ze som trosku aj zvedava.
a greenpeace tiez nemusim, teda urcite nie vsetko, co robia...
28. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
greenpeace su podla mna len "tlčhuby" a zviditelnuju sa par akciami, kde sa priviazu retazami a potom sa v telke prezentuju ako chudacikovia, ktorym kazdy len ublizuje
28. máj 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made si predstav ze nad tebou bol album madeleine a to e mala navyse, idem kuk tvoj
28. máj 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made ale aj vy mate krasne fotky a ste zlati a ja som dostala zase od kolegyne veeeelkeho maca hihi
28. máj 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini - inak myslela som si, lebo niekedy aj IP chodili omylom mne a nie jej :grinning:
28. máj 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made no ta to fajkt sranda :slight_smile:
28. máj 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja som chcela povodne nick madeleine (kedze som magdalena), ale uz bol obsadeny, tak som vyhodila e aj z toho madeline :grinning:
28. máj 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad :slight_smile: :slight_smile:
28. máj 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok