• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
mimo ty rob co ti kazde srdce, ked ta praca znervoznuje a chces sa doma ucit s malou tak daj vypoved, nad cim rpemyslas? ked chces aby ste sa mali financne dobre tak najdi robotu a daj vypoved...a vyser sa na tehotenstvo, stale hovorim, cim viac sa na to upinas tym pozdejsie to bude a tym viac si uberas energiu pre samu seba ktoru mozes venovat inym veciam..

a to plati aj pre teba monik..

ked takto budete pisat stale pojdem prec a uz sa naozaj nevratim :angry:
4. máj 2009 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nelynka nechod preeeeeeeeeec chybala by si tu :astonished:
4. máj 2009 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenca ked budu stale tak pisat tak prisaham bohu ze pojdem..mi pridu ako 5rocne deti co im mama nechce kupit babiku :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
heheh no ja sa tak niekedy tiez spravam ale uz som vo faze ze mam v p... skaredo povedane ale pravdivo pretoze kazdy den sa nieco dodrbka a za mesiac mam laparku takze svet je suuuuuper
4. máj 2009 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni asi tak, ja teraz riesim odkial vziat peniaze aby bolo na splatky a nie este si odoberat energiu tym ze nie som uz 2roky tehotna..

tinika je zdravy dokaz ze to funguje, vyprdla sa na snazenie a hned ostala tehu :grinning: :grinning:

ale na dneska mi stacilo, idem do hajan a mozno zase rano o 5h som tu ako na koni ak nezaspim :grinning: :grinning: :grinning:
tak bru nocku
4. máj 2009 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak dobru nocku teda nelynka
4. máj 2009 o 23:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja este furt varim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. máj 2009 o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre rano
5. máj 2009 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahoj mimo
5. máj 2009 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sharr ako?
citala som a je mi to luto aj ked presne neviem o co ide.
ja som dala malu do skolky,vcera sme boli na ockovani a boli ju rucina,tak ufam ze prejde.
5. máj 2009 o 08:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
zle. nema vyznam to rozoberat - pokial nemas miliony, ktore by si chcela investovat do dobrej veci, z ktorej by profitovali az tvoje vnucata... ak mas a chces, ozvi sa.
5. máj 2009 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky
sharka :angry:
5. máj 2009 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nely tak tak, a ani som sa nepretrhla od snazenia, len 2x bolo tutu mutu a vyslo to
5. máj 2009 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja verim ze pri druhom to uz bude lahsie, lebo uz aspon jedno bude, dufam, tak sa na to nebudem tak upýnať
5. máj 2009 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ups, chybička se vloudila, ze upínať som chcela
5. máj 2009 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tini ahoj
ale si zivi dokaz ze sa na to staci vykaslat a ide to :grinning:
5. máj 2009 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jojo nely, ani sama som tomu neverila, a dlho mi trvalo kym som to z hlavy vypustila ale vo februari to uz bolo fakt vonku z hlavy hihi
5. máj 2009 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hehe...tak vidis :grinning:
5. máj 2009 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nely a ty sa mas ako? Praca zatiaľ žiadna? A brigada?
5. máj 2009 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mam sa naprd...robota nikde nic a ani brigada tu na okoli..
5. máj 2009 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nely :angry: to je fakt na nic
5. máj 2009 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Ako sa mavate?Ale idem si vlastne docitat tak sa hadam dozviem.
5. máj 2009 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak uz som docitala.A kde ste sa stratili.Ja ze si pri vas vypijem kavicku kym sa pustim do varenia.

Nely a co dovolenka v zahradke :wink:

Tini a ty sa ako citis,vsetko ok?
5. máj 2009 o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jane občas sa cítim divne, točí sa mi hlava a je mi nevoľno ale ked si sadnem, ľahnem prejde to
5. máj 2009 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jane ziadna sa nekona. lebo je hnusne vonku
5. máj 2009 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tini tak pekne oddychuj nech sa fazulka drzi a rastie.

nely ja som dnes konecne do foliovnika posadila vsetky sadenicky papriky a uz sa tesim ked bude po zamrznutych a budem moct posadit von paradajky.

Inak baby pred vcerom sa narodil kamoske syn :wink: Konecne sa mozno stretneme aj s jej sestrou ktorej sa narodil syn v septembri.Este som ho nevidela :grinning: a pojde sa oslavovat,ked dostanem robotu.
5. máj 2009 o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jane ja budem zajtra si rylovat a presadim karfioly a dine a posadim uhorky konecne..len musim urobit policko :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte po druhykrat
5. máj 2009 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No mne este este len schadza aj karfiol aj brokolica.A dine este nepresadim,lebo je chladno.
5. máj 2009 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby neviete mi poradit?chcela by som si kupit kvapky gynex.pomohli niektorej z vas?alebo je to blbost a nemam sa s tym zaoberat.
5. máj 2009 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok