• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Nely super,tak stastnu cestu :wink: Ja som dostala slinu na prerabanie tak param a idem presit zavesy :grinning:
28. máj 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som vcera prestavila celu spalnu :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super.Aj ja mam strasne rada zmeny stale vymyslam ako co vylepsit,co kde premiestnit,co dorobit,co dokupit a takMy by sme mohli byt aj dizajnerky :grinning:
28. máj 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne to nedalo, teraz tu je viacej miesta aj mm sa to lubilo ked prisiel domov :grinning: :grinning: :grinning:
len sa mi nejako divne spalo lebo vo feng shui je ze postel nesmie byt medzi oknom a dverami (nesmies lezat tak ze nohy alebo hlavu mas pri okne a druhe pri dverach ale kolko ma ne..)
a vrch postele ma byt na plnej stene a to nemame
tak neviem ci som bola taka vyspata alebo co ale este o jednej som bola hore...
28. máj 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely aj ty sa zaujimas o Feng shui :astonished: ?Aj ja a prave preto som sa rozhodla urobit nejake zmeny a doplnky.
28. máj 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som dnes okrem toho ze som umyla riady a bola vonku s hafanom nič neurobila :unamused: taka som leniva
28. máj 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely no feng siu keby som chcela dodržať u nas v spalni ta som skončila, mam postel oproti dveram vedla okna a v novej spalni to bude medzi oknom a dverami
28. máj 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane ani nie, len som to niekde raz citala a ja si dost taketo veci berim k srdcu..asi..preto sa mi aj zle spalo, som zvedava co povie mm ako sa spali jemu..
28. máj 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som raz spala na opačnej strane postele a tiez som nemohla zaspat hihi
28. máj 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini ahoj.

nely no ja sa o to zaujimam len amatersky,ale aj kolegyna sa o to zaujima a tak si vymiename info a skusame.
28. máj 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jane
28. máj 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini tak ja som s tym nemala nikdy problem, bezne sme sa vymienali s mm na stranach..vpohode..
28. máj 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja mam vseobecne problemy so spanim takze este to musim nejako doriesit.Ale pouzivam levandulovu avivaz a ked ju este tak dobre citit spim dobre.
28. máj 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mavala tiez problemy zo zaspavanim, hlavne v danovom obdobi, ale tento rok ma to nejak obislo hihi a teraz spinkam ako vo vatičke kym ešte mozem
28. máj 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne este k nespavosti a problemom so spavanim dopomohli aj injekcie.Ale teraz dufam,ze sa mi telo dostane skoro do normalu a zlepsi sa.Tak uz v jednej izbe mam zavesy hotove este do jednej.
28. máj 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sikovna jane
28. máj 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre babenky,idem ja pesit tie zavesy na masine a musim aj varit.Ale este vecer dobehnem kym pojdem do roboty.Zatial sa mi majte pekne. :wink:
28. máj 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste vsecky? :astonished:
28. máj 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane som tu :slight_smile:
28. máj 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa dari od posledneho zapisku :grinning: Ja som to posila,povesala,upratala,navarila a o chvilu sa poberiem do roboty.Som myslela,ze stihnem pozehlit,ale to uz musim nechat na zajtra. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moniiiiii kde siiiiii? :sweat_smile:
28. máj 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane raz mam plny nos a kycham a raz je klud hihi
28. máj 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tini tak to bude alergia...
28. máj 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jane to je len nadcha ale ten kasel mam od začiatku tehu, to bude alergia, mam to v jari a jeseni, občas sa to pozabudne a nemam ale teraz na truc ma to neobislo. ale neviem z čoho, bo doky mi dal len tabletky, bo ze na alergiologii by mi robili bla bla testy ..... a teraz tie tabletky neberiem takze tak
28. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som mala dlhe roky taky suchy drazdiva kasel a stale mi doky tvrdil,zeje to ok.Potom som si vybavila alergologicku a nakoniec mi zistila alergiu na vsetkomozne.Ale neberiem ziadne lieky.
28. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dnes tu nikto nieje len mi dve :astonished: A uz tu zostanes sama lebo ja utekam do roboty.Zelam ti dobru nocku.A ak pride monika ze ju pozdravujem a dufam,ze je v poriadku keze sa tu neukazala.Pa pa
28. máj 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane tak ako ti to preslo? Ci len to pretrpis ked neberies lieky?
28. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola na nakup s mm ale monika sa tu dneska neukazala :frowning2:

idem do hajan, rano ideme do prahy ohladne toho darcovstva tak drzte palce..papa
28. máj 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
piškótky, kde ste?
rozhodla som sa, že budem chvíľku používať interpunkciu, aby som sa aj s ňou naučila tak rýchlo písať, ako bez nej. :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocka
no ja som sa dnes povazila a som na tom rovnako takze včera to papkaničko mi pridalo kilko a som schudla na pase 6cm :unamused:
29. máj 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok